Костюми? ПОМОЩ

  • 3 651
  • 18
  •   1
Отговори
Дайте ми съвет от къде да  си купя костюми (елегантни, но не много строги) на прилични цени...Не държа да са маркови.Ако знаете някои "тайни" готини магазинчета, ще съм ви благодарна ако ги споделите.
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 5 647
Провери ли в ДИКА. Там има много хубави модели. За цените- зависи какво разбираш под прилични.  newsm78

# 2
  • Мнения: 6 472
Последно си купих едно много симпатично и раздвижено костюмче от Мария Магдалена. Но наистина все пак сподели какво разбираш под прилични цени, защото примерно за мен 100-150 е прилична цена. Туко близо до офиса ми има едно магазинче, където има костюмчета по 40-60 лв. Разни колежки си купиха и май са доволни newsm78

# 3
  • Мнения: 750
В тези две теми сме нищили въпроса. Успех!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43241.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89132.0

# 4
  • Мнения: 1 413
По-добре е да си купиш костюм от 3 части - с пола, панталон и сако или 2 костюма, които се комбинират цветово. Аз например имам за лятото бежов с права пола и син с панталон. Имам блуза в бежово и синьо и комбинирам панталона, блузата и бежовото сако. Поддържам за работа - предполагам за това ти трябва - двата костюма, отделно имам още едно сако в червено, което ми се връзва с 2 поли с цветя. Стигат ми за седмицата и ги въртя в 10-тина комбинации с различни блузи и бижута. Може вместо сако да слагаш жилетка или блуза тип "прегърни ме". Не те съветвам да купуваш евтини, много бие на очи.

# 5
  • Мнения: 3 259
Дика е Етере  Wink

# 6
  • Мнения: 213
Има един магазин на графа- не се сещам за името, но е съвсем близо до Славейков (в посока пазара), беше някаква българска фамилия. Много прилични цени - под 100 лева, а доста елегантни модели имаше през зимата.

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз обикалям първо Капаска, и Дика. Последно за официален случай ме спаси Texton.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 378
А във Варна?

# 9
  • Мнения: 5 103
Елизабет срещу дика на Витошка се пада супер са и цените са прилични.

# 10
  • Мнения: 533
И във Варна има Dika, Дафне, аз харесвам и тези костюми http://www.messalina.bg/collection2006.html

# 11
  • Мнения: 5 228
На скоро открих един страшен магазин за костюми, където освен от качеството, останах приятно изненадана и от цените. Магазинът се намира на ъгъла на Дондуков и следващата пряка след Раковска (в посока към Цум), от дясната страна. Съвсем близо е до Марсел. Не се сещам името на уличката.

# 12
  • Мнения: 1 006
Eй, благодаря за темата!
Много съм доволна, че пуснахте и линк за Техтон!!! А как се движат цените за техните костюми? НА сайта им си харесах доста неща Thinking

# 13
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Eй, благодаря за темата!
Много съм доволна, че пуснахте и линк за Техтон!!! А как се движат цените за техните костюми? НА сайта им си харесах доста неща Thinking
Ами панталон+блуза ми излезна към 80 лева.

# 14
  • Мнения: 1 413
На скоро открих един страшен магазин за костюми, където освен от качеството, останах приятно изненадана и от цените. Магазинът се намира на ъгъла на Дондуков и следващата пряка след Раковска (в посока към Цум), от дясната страна. Съвсем близо е до Марсел. Не се сещам името на уличката.

А името  на фирмата  може ли?

Общи условия

Активация на акаунт