Какъв шампоан ползвате?

  • 8 834
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 248
Доскоро се миех с Прегаин-този шампоан ми спря косопада, а наистина косопада ми беше голям, чак на околните им правеше впечатление. Сега за лятото съм си взела Нивеа за боядисвана коса, заради УВ филтрите, но не е нищо особено.Ама тя и моята коса е една махнаджийка Blush ooooh!.
Пропуснах да напиша , че от Прегаина, косата ми почти спря да цъФти, но все пак не мога да го използвам постоянно, защото е медицински. Naughty

Били написала за колко време ти спря косопада и каква е цената на шампоана? Hug

# 76
  • Мнения: 8 505
В момента с Керанов.Иначе съм фен на Клоран.

# 77
  • Мнения: 318
Откакто съм бременна много бързо ми се омазнява косата, изпробвах какво ли не, преди седмица си купих шампоан на SERI и съм много доволна Peace

# 78
  • Мнения: 1 934
розовия Elseve използвам в момента и съм доволна
И аз.

# 79
  • Мнения: 13 512
Сега през лятото ползвам на Л'Ореал Професионел, серията Експерт- Солар е шампоана. За ежедневна употреба,лесно отмива солта и хлора от косата,подхранва и защитава от слънцето. Мнооооооого съм доволна!
 

# 80
  • Мнения: 212
Exceptionally Clean Shampoo на Clinique-малко е скъпичък,но ползвам пет пъти по-малка доза за едно измиване,отколкото с повечето шампоани за масова употреба.Прави косата  плътна,обемна,защитена от агресиите на околната среда-много необходими качества,имайки предвид,че живея в центъра на най-мръсния град в България.А иначе много ми допадат Keranove и Alkmene.
В допълнение-маска Miosotis с костен мозък и плацента.Това вече е супер изгодно-половин кило за по-малко от 7 лева.А косата на дъщеря си третирам с розовата маска на Elseve за дълга коса или балсама без отмиване Gliss Kur Total Repair 19,по препоръка но фризьора ми,тъй като нейната коса е изключително гъста и трудна за разресване.

# 81
  • Мнения: 3 760
Close to nature.

# 82
  • Мнения: 17 401
Непрекъснато сменям. В момента редувам Виши п-в пърхут с Гарние фруктис за дълга коса, купих си и Yunsey за суха- него не съм го пробвала още. Така като се замисля, най- доволна съм от Виши, VO5 и Londial на Лонда.

# 83
  • Мнения: 27 524
Редувам жълтата и червената серия на Лореал Елсев.
2 в 1 никога  Naughty
Метнала съм око на балсами и маски от професионалната серия на Лореал,  но не съм ги пробвала още.

# 84
  • Мнения: 120
Доскоро се миех с Прегаин-този шампоан ми спря косопада, а наистина косопада ми беше голям, чак на околните им правеше впечатление. Сега за лятото съм си взела Нивеа за боядисвана коса, заради УВ филтрите, но не е нищо особено.Ама тя и моята коса е една махнаджийка Blush ooooh!.
Пропуснах да напиша , че от Прегаина, косата ми почти спря да цъФти, но все пак не мога да го използвам постоянно, защото е медицински. Naughty

Били написала за колко време ти спря косопада и каква е цената на шампоана? Hug
Извинявай, че чак сега видях въпросът ти Embarassed.
Шампоана струва малко над 8 лв., от аптеката, а косопада ми спря за по - малко от две седмици.

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 16:34 от AVIGEA

# 85
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Много харесвам VO5 и Елсев. В момента пробвам Gliss Kur - цялостно възстановяване 19 - та да видим ...

# 86
  • София
  • Мнения: 4 966
Aйде да похваля Phyto.С този шампоан ми спря косопада още на половината шише.А плътността на косъма ми се увеличи няколко пъти.Това го установих като видях няколко паднали косми/малкия скубе/и в горната част където е корена,косата беше 4 пъти по дебела от колкото по надолу.Като изкуствена.
Препоръчвам.
Сега мисля да си взема един за честа ипотреба пак на тази марка.
Иначе досега винаги съм използвала различни шампоани-каквото ми падне.

# 87
  • Мнения: 514
Редувам Pantene и Garrnie.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 476
Schauma с лимон и калций, който засега е ОК, имайки предвид, че получавах пърхут от Пантен, Дав, Елсев, Нивеа , Клоран, Фитовал, Глис Кур, Гарние, Кризан и Х&Ш   newsm78
Вместо балсам, ползвам маска с мляко от карите.

# 89
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
L'OREAL SILVER serie expert e единия,SCHWARZKOPF-REPAIR RESCUE(ВЪЗСТАНОВИТЕЛЕН МИ Е ДРУГИЯ И ТАКАВА МАСКА) newsm10СТРАХОТНИ СА!!!

Общи условия

Активация на акаунт