Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

С коя марка кисело мляко храните вашите съкровище?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 29 юни 2006, 09:33

• Варна
Здравейте мили майчета, Simple Smile Heart Eyes
Аз от два дни съм отбила Хрис.Всяка вечер вместо кърма  му давам кисело мляко.Яде го само чисто без никакви примеси- без натрошена бисквита, сол ,захар или сухар.
Мисля ,че това мляко не го засища и той започна да се буди нощем #Crazy

Моля ви да ми помогнете - с какво друго бих заменила вечерното хранене освен с кисело мляко?

Благодаря ви предварително!  bouquet

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 09:37 от ina_hris

# 1
  • Варна
Също така искам да ви попитам коя марка мляко предпочитате ?

# 2
  • Paris
Аз не съм отбила, само да кажа, че децата трябва да ядат пълномаслено мляко, тези с ниската масленост са за възрастните Simple Smile

# 3
  • някъде ... тук ...
Ина, а преди това има ли вечеря?
Аз от две седмици предлагам половината бурканче супа от кухнята за вечеря към 8, към 9 кърмя и Гого заспива. Разреди пробужданията през нощта осезаемо.
За маслеността на млякото съм на мнението на ania Peace

# 4
адаптирано мляко за деца след годинка? - Милумил 3, Фризо 3, Нестле Джуниър, Селиа 3 ...

# 5
  • Варна
Ина, а преди това има ли вечеря?

не ,
това е вечерята му

# 6
  • Стара Загора
И аз давам кисело мляко (подквасваме си вкъщи).
Давам го чисто, без бисквити и други подобни, но то е за преди лягане, въпреки че принципно не съм много съгласна с товя ядене преди сън, но така я свикнах  Embarassed. Иначе вечеря 1-1,5 часа преди това, обикновено супата от кухнята или от нашето ядене (ама ние сме малко по-големи).
Мисля, че е добре заситена за през нощта, но въпреки това се буди.

# 7
  • München
В Германия препоръчват с млечна каша до годинката, а после на обща храна. Аз това й давах и смея да твърдя, че засищаше добре, а и тя много я харесваше. Освен това сме от категорията "манекенка", та дори и 2 пъти на ден да ядеше каша (1я път е плод, втория- с мляко) й беше добре  Grinning

# 8
  • Варна
Никакво адаптирано мляко неще да яде -Милумил, Аптамил ,Фризолак мисля че беше съм давала, но само го опитва и след това си затваря устата и започва да плаче

# 9
  • Пловдив
Никакво адаптирано мляко неще да яде -Милумил, Аптамил ,Фризолак мисля че беше съм давала, но само го опитва и след това си затваря устата и започва да плаче

Позната история...

Ние хапваме към 18-19ч. супа и към 21ч.като заспива я кърмя или предлагам безуспешно адапте.
Супата за вечеря я давам от 11-я месец.

# 10
  • Плевен
Ние отначало бяхме на каша "Лека Нощ" на Hipp а впоследствие минахме на кисело мляко с бисквитка. Яде та му пращят ушите! Успех дано да се захраните добре! Peace
П.П Но преди нея имаше "друга вечеря"  - плодово пюре или супа.Simple Smile

# 11
Ние започнахме с Елена2%.Много го харесва.Ядего с 2 бисквитки,но и чисто неотказва.

# 12
  • София
Аз не съм отбила,но млякото трябва да е с по-висока масленост-3,2;3,6.

# 13
  • Там някъде нейде !!!
И аз давам Елена 2% , обаче преди това към 20:00 часа ядем супичка . Дали да не и дам по гъсто мляко , и дали то ще я засища по-вече от 2% , защото сега с това се буди 2-3 пъти да пие мляко ?!

# 14
  • Русе
аз го минах на кис.мляко Елена 2%, като се сетя как плюеше адаптето направоооо... то всъщност имали кърмени бебета които да обичат адаптето след кърмата...май не newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт