Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 30 май 2006, 11:13 ч.

Постинор или ?!?!

  • 1 030
  • 16
  •   1
Отговори
Сигурно на почти всеки се е случвало, но какво да направя при скусан презерватив, реших да си купя постинор, вие какво можете да ме посъветвате, нека всички който имат опит да казват  Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Burgas
  • Мнения: 7 186
Ми Постинора е най- добрия вариант. Прочети инструкциите и го пий по дадената схема. Има ефект в по- голям процент от случаите. Peace

# 2
  • високо
  • Мнения: 4 366
при фал - Постинор.
за сега на пазара няма друго средство за спешна контрацепция.
пие се до 72 часа - там си пише как.
и не е добре да го вземаш повече от веднъж на 6 месеца /независимо какво пише на листовката/, защото ти прецаква хормоналния баланс.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 1 709
В такива случай - Постинор!  Peace

# 4
  • Мнения: 1 943
Ами то докато получиш отговорите ще стане каквото ще стане  Hug Що да не вземеш постинор като се налага. Ако си го вземала до сега съвсем няма от какво да се притесняваш. Но ако никога до сега не си пила противозачатъчни хапчета - се наблюдавай след като го приемеш. Важното е да не се приема често!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 666
 Постинор друго поне за сега няма на българския пазар

# 6
  • София
  • Мнения: 42
Пробвай с Постинор,но ако го пиеш много късно е хубаво да отидеш и на лекар,повярвай ми знам какво ти казвам.

# 7
ами изпих го преди 12 час, дано има ефект 4е доста съм изплашена ....

blagodarq vi

# 8
  • London, Sofia
  • Мнения: 8 914
ами изпих го преди 12 час, дано има ефект 4е доста съм изплашена ....

blagodarq vi
Ще има - спокойно. След 3-4 дни най-вероятно ще ти дойде Wink

# 9
Благодаря ви, ще пиша пак как стоят нещата, стискаите палци всичко да е ок и да ми се размине, защотото направих голяма глупост, а въпросното курвене което се появява след постинора като нормална менструация ли трябва да бъде или не, в смисъл със същата продължителност ли и такива неща...
Благодаря Simple Smile

# 10
  • London, Sofia
  • Мнения: 8 914
Благодаря ви, ще пиша пак как стоят нещата, стискаите палци всичко да е ок и да ми се размине, защотото направих голяма глупост, а въпросното курвене което се появява след постинора като нормална менструация ли трябва да бъде или не, в смисъл със същата продължителност ли и такива неща...
Благодаря Simple Smile
Аз съм ползвала веднъж-два пъти постинор за всеки случай и двата пъти след това кървенето бе по-тъмно, по-кратко и по-болезнено Rolling Eyes

# 11
  • високо
  • Мнения: 4 366
Аз съм ползвала веднъж-два пъти постинор за всеки случай и двата пъти след това кървенето бе по-тъмно, по-кратко и по-болезнено Rolling Eyes
и при мен беше така.
също да знаеш, че може да ти се разбърка цикъла за известно време. аз отдавна съм го ползвала, ама доколкото си спомням, след него веднъж ми дойде два пъти и веднъж ми прескочи...

# 12
  • При Алиса, в страната на чудесата
  • Мнения: 36
Болките са ужасни, кървенето  е по-обилно и продължително.Явно при всеки е различно, и е най добрият вариант в подобен случаи деиствието му е безотказно не се притесняваи излишно е Hug

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 693
ами изпих го преди 12 час, дано има ефект 4е доста съм изплашена ....

blagodarq vi
Ще има - спокойно. След 3-4 дни най-вероятно ще ти дойде Wink

Дори може да ти дойде и след доста повече,споко.

# 14
Е май вече трябва да се радвам и да се успокоя, дойде ми на петия ден след като го изпих  постинора...  Whistling Whistling Whistling
Благодаря ви за съветите и помоща   bouquet



Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт