Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе, у дома

Този уикенд сме в Албена и се чудех дали има такова чудо като "детско меню" в хотелите. Ходили сме и преди, но нямам спомен.
Дайте съвети какво да помъкна.  Praynig
Малката е на година и 2 месеца. Хапва всичко, но все пак внимамвам какво давам.
Мисля да взема термо-каната, адаптето, малко пюрета за обяд и следобедна закуска.
Друго?
Цитирай

София

хм - моите на 10 месеца м.г. ядоха само плодове, хляб и кашкавал от менюто в Албена и чат пат пилешко. Има детски бюфет, но ти по-скоро питаш за бебешки, Very Happy аз си носех всичко от София т.е. това , което си изброила ти + сокчета . Тази година на 1.8 г. вече мисля да им давам всичко, което е подходящо за тях от менюто в р-та с изкл. на адаптираното. Моят съвет - по-добре си носи, а не рискувай. Там се прадаваха пюрета на Ганчев, Хипп и още 1 фирма (не й помня името), но изборът не беше голям.
Цитирай

Моя родина там, где мой ребенок!

Миличка бях с дете на море когато Таралежчето беше на 7 месеца бях помъкнала пюрета каши и какво ли не . Всичко го върнах обратно newsm11 по една проста причина че в хотела на шведска маса имаше всичкоооооооооо започвайки от плодове, варени зеленчуци (като всичко беше сварено отделно) имаше и кисело мляко и масло, зехтин за да си добавиш в зеленчуците а и варяха такива супи пюре че воооообще нямах нужда от какви то и да е други буркани.
Единственото каквото на мен ми влезе в употреба пасатора (нямаше зъби тогава).
Аз бях на св. св. Константин и Елена за Албена приятелката ми ходи ако искаш ще я питам кажи в какъв хотел ще си.
« Последна редакция: вт, 30 май 2006, 17:53 от winter »
Цитирай

София

Миличка бях с дете на море когато Таралежчето беше на 7 месеца бях помъкнала пюрета каши и какво ли не . Всичко го върнах обратно newsm11 по една проста причина че в хотела на шведска маса имаше всичкоооооооооо започвайки от плодове, варени зеленчуци (като всичко беше сварено отделно) имаше и кисело мляко и масло за да си добавиш в зеленчуците а и варяха такива супи пюре че воооообще нямах нужда от какви то и да е други буркани.
Единственото каквото на мен ми влезе в употреба пасатора (нямаше зъби тогава).
Аз бях на св. св. Константин и Елена за Албена приятелката ми ходи ако искаш ще я питам кажи в какъв хотел ще си.
  да всичко това го има и в Албена , но аз лично  на 10 месеца не съм давала нито кисело мляко, нито зеленчуци полуфабрикати (защото са такива изрично питах), а пък от супите ме беше страх, защото повечето имаха застройка така чи Barfly  ние даваме инфо пък ти си преценявай какво яде твоето дете. Very Happy
Цитирай

Моя родина там, где мой ребенок!

Детето ми е захранено много отрано а с киселото мляко нямах избор без активия не акаме:((((
Въобще към храната се отнасям по малко различен начин поне от тези майки които познавам.
Давам на детето си всичко което ядем ние.
Не позволявам шоколад чипси и такива разни там мечета.
И още едно правило никакви хапвания между хранинета.
Това е почти всички правила а иначе давам му и със подправките и консервация
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.