Детско меню на all inclusive в Албена

  • 1 250
  • 4
  •   1
Отговори
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Този уикенд сме в Албена и се чудех дали има такова чудо като "детско меню" в хотелите. Ходили сме и преди, но нямам спомен.
Дайте съвети какво да помъкна.  Praynig
Малката е на година и 2 месеца. Хапва всичко, но все пак внимамвам какво давам.
Мисля да взема термо-каната, адаптето, малко пюрета за обяд и следобедна закуска.
Друго?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 559
хм - моите на 10 месеца м.г. ядоха само плодове, хляб и кашкавал от менюто в Албена и чат пат пилешко. Има детски бюфет, но ти по-скоро питаш за бебешки, Grinning аз си носех всичко от София т.е. това , което си изброила ти + сокчета . Тази година на 1.8 г. вече мисля да им давам всичко, което е подходящо за тях от менюто в р-та с изкл. на адаптираното. Моят съвет - по-добре си носи, а не рискувай. Там се прадаваха пюрета на Ганчев, Хипп и още 1 фирма (не й помня името), но изборът не беше голям.

# 2
  • Мнения: 2 214
Миличка бях с дете на море когато Таралежчето беше на 7 месеца бях помъкнала пюрета каши и какво ли не . Всичко го върнах обратно newsm11 по една проста причина че в хотела на шведска маса имаше всичкоооооооооо започвайки от плодове, варени зеленчуци (като всичко беше сварено отделно) имаше и кисело мляко и масло, зехтин за да си добавиш в зеленчуците а и варяха такива супи пюре че воооообще нямах нужда от какви то и да е други буркани.
Единственото каквото на мен ми влезе в употреба пасатора (нямаше зъби тогава).
Аз бях на св. св. Константин и Елена за Албена приятелката ми ходи ако искаш ще я питам кажи в какъв хотел ще си.

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 17:53 от winter

# 3
  • София
  • Мнения: 6 559
Миличка бях с дете на море когато Таралежчето беше на 7 месеца бях помъкнала пюрета каши и какво ли не . Всичко го върнах обратно newsm11 по една проста причина че в хотела на шведска маса имаше всичкоооооооооо започвайки от плодове, варени зеленчуци (като всичко беше сварено отделно) имаше и кисело мляко и масло за да си добавиш в зеленчуците а и варяха такива супи пюре че воооообще нямах нужда от какви то и да е други буркани.
Единственото каквото на мен ми влезе в употреба пасатора (нямаше зъби тогава).
Аз бях на св. св. Константин и Елена за Албена приятелката ми ходи ако искаш ще я питам кажи в какъв хотел ще си.
  да всичко това го има и в Албена , но аз лично  на 10 месеца не съм давала нито кисело мляко, нито зеленчуци полуфабрикати (защото са такива изрично питах), а пък от супите ме беше страх, защото повечето имаха застройка така чи Barfly  ние даваме инфо пък ти си преценявай какво яде твоето дете. Grinning

# 4
  • Мнения: 2 214
Детето ми е захранено много отрано а с киселото мляко нямах избор без активия не акаме:((((
Въобще към храната се отнасям по малко различен начин поне от тези майки които познавам.
Давам на детето си всичко което ядем ние.
Не позволявам шоколад чипси и такива разни там мечета.
И още едно правило никакви хапвания между хранинета.
Това е почти всички правила а иначе давам му и със подправките и консервация

Общи условия

Активация на акаунт