Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте,

искам да питам има ли някоя майка, която скоро е записала детето си в ДК на Христо Максимов, в Гео Милев?Пак ли се чака ред или започва веднага взимането на яденето?

Мерси предварително  bouquet

# 1
  • Sofia
За Христо Максимов незнам, но аз току що се обадих в детската кухня на ясла № 56 в Гео Милев. Казаха ми, че има списък с чакащи и че ако се запишем сега, редът ни ще дойде някъде през пролетта #Crazy #Crazy #Crazy Навсякъде ли е така???

# 2
  • София, Гео Милев
Преди месец реших да запиша малкия на кухня. Първо отидох в ясла № 56. Там дават храна, когато детето навърши 10 месеца, т.е. при нас се пада декември месец. Жената там извади дълъг списък и ни записа, като каза декември да проверим какво е положението. Нямало никакви гаранции, че ще се доредим и можело да чакаме и бебо да направи година.
От там директно отидох в яслата на Христо Максимов. Положението там е същото. Пак ни записаха в един дълъг списък и не се знае кога ще се доредим. Трябвало да се актуализират списъците и декември щели да се обадят. Имало много желаещи за кухня и чакали от общината да има разрешат повече бройки. Така че остава само да стискаме палци.  thumbsup

# 3
  • София
За Христо Максимов незнам, но аз току що се обадих в детската кухня на ясла № 56 в Гео Милев. Казаха ми, че има списък с чакащи и че ако се запишем сега, редът ни ще дойде някъде през пролетта #Crazy #Crazy #Crazy Навсякъде ли е така???

А на каква възраст е детето  Rolling Eyes
Аз съм ползвала тази кухня, сега детето ми е на ясла там и де факто яде пак същата храна и мога да ти кажа, че чакането си заслужава от всякъде.

# 4
  • Sofia

А на каква възраст е детето  Rolling Eyes
Аз съм ползвала тази кухня, сега детето ми е на ясла там и де факто яде пак същата храна и мога да ти кажа, че чакането си заслужава от всякъде.

На 11 м. е. Утре ще го запиша. Ще чакаме, къде ще ходим...

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт