Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

нали е с дребни семчици и малко мъхеста отвътре  newsm78
Цитирай

аз мисля че не е  newsm78 но не съм съвсем сигурна?! нали попарата може да се направи с отвара от шипки вместо вода Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Мисля, че е много по-безобидна от лайката.
Цитирай

имах предвид пюрето  Embarassed
Цитирай

Балчик-Сливен

От моят опит-да.Дупето на Сима се обрина жестоко,наложи се да й правя бани с тетра,после мажех с хума.Моят съвет е да не даваш NaughtyАз повече никога няма да й дам такова пюре.
Цитирай

Добрич

Не знам дали е алерген, но действа запичащо!  Wink
Цитирай

Не мога да твърдя със 100% сигурност, но до сега никъде не съм срещала информация да е алерген  Peace
Цитирай

Белгия/София

Аз процедирам така - след 6-ия месец давам топлинно обработени плодове с въпросителни - пюрета, в които има ягоди и мъхести плодове, както и цитруси. След годинката ще съм малко по-смела. Шипката е носител на много витамин С основно.
Ако някъде си намерила пюре, в което да присъства шипката (аз не съм  Sad), мисля, че може да дадеш без проблем. Ако става въпрос за домашно.... то как се прави домашно пюре от шипки, не знам  Thinking Интересена тема, ще я следя с интерес, много уважавам шипката  Peace
Цитирай

Блонди,има пюре на Хип-шипка,ябълка и ориз  Hug
Цитирай

Белгия/София

Блонди,има пюре на Хип-шипка,ябълка и ориз  Hug

Има, я, не се съмнявам. Белгийският пазар е егати загубеният  #Cussing out Нищо няма тук  Confused
Цитирай

София

Шипката е много полезна,съдържа вит.Ц.Не е алерген,само запича.Т.е затова може да се подсече дупето.
Повечето попарки ги правят с чай от шипка,както и аз.
Цитирай

софия

"ганчев"имат страхотно пюре от шипки!На моя син съм му давала още от 3 месец и не съм имала никакви проблеми
Цитирай

Блонди,на Гербер има сокове с шипка и на Хип също.
Цитирай

София

Не е!Хубаво е да се дава, но не продължително,че запича.Че има много витамин С вече са ти отговорили изчерпателно Peace
Цитирай

blagoevgrad

Не е!Хубаво е да се дава, но не продължително,че запича.Че има много витамин С вече са ти отговорили изчерпателно Peace
Peace Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора