Летни шапки?

  • 1 530
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 797
 Знаете ли къде има разнообразие на летни шапки за момче на 2 год. ? Обиколих кварталните магазини , но нищо не мога да харесам или това което харесам не му става.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
В Бокал имаше доста

# 2
  • София
  • Мнения: 797
  В кой точно "Бокал"? А в "Пакостник" някой виждал ли е ?

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В Бокал според мен са доста скъпи.
Аз последно купувах от Южния парк от сергиите и от едно магазинче срещу пазара Римска стена. Шапките са около 4 лв. В магазинчето има и кърпи, които са пришити като шапки и цената им е 8 лв. Шапките които харесах в Бокал са около и над 10 лв.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз купих от Бокал на ъгъла на Стамболийски и Опълченска.Струва 3.90
Ето я тук на детето http://www.bgphoto.net/photos/1511/o632839184463125000.jpg

# 5
  • София
  • Мнения: 607
Маги, не си писала в кой квартал живееш...Има един хубав детски магазин, скоро го откриха на ул.Николай Коперник в кв.Гео Милев. Оттам купих на Боби преди 2-3 седмици шапка за 5лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 797
  В "Красна поляна" съм. "Гео Милев" ми е далече, но благодаря все пак.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Маги, не си писала в кой квартал живееш...Има един хубав детски магазин, скоро го откриха на ул.Николай Коперник в кв.Гео Милев. Оттам купих на Боби преди 2-3 седмици шапка за 5лв.
ще обясниш ли къде е точно,на Коперник  или Гео Милев

# 8
  • Мнения: 1 547
В Бенетон има хубави шапки с козирки за момчета. Много хубави комбинации от цветове. Струват 19 лв.

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Маги, не си писала в кой квартал живееш...Има един хубав детски магазин, скоро го откриха на ул.Николай Коперник в кв.Гео Милев. Оттам купих на Боби преди 2-3 седмици шапка за 5лв.
ще обясниш ли къде е точно,на Коперник  или Гео Милев

На ъгъла на ул. Коперник и ул. Шипченски проход новата червена сграда с часовника в края към Т Маркте има детски магазин и почти срещу него има Малък Мечо.

# 10
  • Мнения: 2 700
В "Красна поляна" съм.

Ако Зона Б-5 ти е удобно, има магазин за детски дрехи, играчки и т.н., където обикновено има разнообразие от шапки. От лявата страна на паркетния магазин на Стамболийски има малка уличка около 50 метра. Магазинът се намира на самия ъгъл, в края на улицата.

Ето ти линк http://www.magazinalabala.hit.bg/

# 11
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
В Бокал според мен са доста скъпи.
Аз последно купувах от Южния парк ... Шапките са около 4 лв.
и аз купувах от там ,вярно че ние сме по-малки но видях че имаше и за големи деца  Peace

# 12
Ima edno magazinche spetzializirano samo za shapki, kurpi. lenti i dr. takiva. Imat super neshta i po-goliam izbor ne sum vijdala!!! Na Pirotska sreshtu kolonite, mai se kazvashe Pastel. Moje da spresh s kolichkata, a prodavachkite iznasiat shapkite navun, za da probvash!!!

# 13
  • София
  • Мнения: 797
 Благодаря ви за предложенията!  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
в магазин BabyNova на Пушкин има голямо разнообразие от шапки,но са на високи цени.Аз хареса една на 19лв:(

Общи условия

Активация на акаунт