Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

Балчик-Сливен

От една седмица обикалям магазините и стигам до извода,че в Сливен всички са като манекенки.Няма дрешка,която е над 42 номер,всичко или за тийн или за слаби жени.А номерацията,в която влизам в момента е 46,понякога 44-зависи от фирмата. SadДнес ми се плачеше-харесах пола на Kenzol ,обаче пак номерацията е 40.И продавачките ме гледат,като че ли в магазина е влязъл слон #Cussing outСлучвало ли ви се е?
Цитирай

На погрешната планета

Случваше ми се миналото лято Confused.Така и не си купих пола,ходех с дънки 7/8 и туники.
Цитирай

Бургас

доста често ми се случва,а на Кенсол не отговарят номерациите - аз съм м/у 14 и 16 по англ.номерация,а там и 16 номер не ми стават

а утре смятам да отскоча до Сливен и да видя какво продават в Миролио,ако си минавала оттам - има ли нещо интересно?
Цитирай

най-шареното място

Мислех, че питаш какво ще ти отива...
майка ми е приблизително твой размер. във Варна няма проблем.
Скоро гледах "голяма" колекция на Арда Русе и дори купих пола за себе си. Техен магазин в Сливен?
А за какво ще ти стои.. каквото ти харесва! незвисимо какво казват списанията с манекенките, като ти се носят волани да чакаш да отслабнеш и да остарееш ли??? /фигуративно/ Wink
Цитирай

Германия

Ами какво... дънки, панталони, спортни такива, туники, тениски, дълги поли  Confused. Намирам си по-големи размери в индийските магазини и тези втора употреба. А и майката на любимия ми праща от Хасково страхотни туники Hug
Не се отчайвай, аз точно затова много мразя да ходя по магазините и да ми казват с ужас : Като за вас размер - нямаме. Аз веднъж не идържах и казах: Ами тогава вие трябва да се срамувате, че нямате, а не аз, че не мога да вляза в кукленските ви дрешки. Не че се почувствах по-добре от това де..
Аз избягвам да обикалям целенасочено, ако видя случайно нещо хубаво, което ми става си го купувам. Така си спестявам нервите.
Цитирай
Аз доскоро имах този проблем.Пподавачките наистина са досадни но винаги се успокоявам като си ги представя родили две деца!?! Ще носим това в което се чувстваме удобно и привлекателни-разбира се.  Rolling Eyes
Цитирай

Велико Търново

От една седмица обикалям магазините и стигам до извода,че в Сливен всички са като манекенки.Няма дрешка,която е над 42 номер,всичко или за тийн или за слаби жени.А номерацията,в която влизам в момента е 46,понякога 44-зависи от фирмата. SadДнес ми се плачеше-харесах пола на Kenzol ,обаче пак номерацията е 40.И продавачките ме гледат,като че ли в магазина е влязъл слон #Cussing outСлучвало ли ви се е?
Мдаа, случва ми се вече постоянно , за съжаление.
Ами изчистени дънки,панталони, блузи и туники с нестандартни кройки,и да не са трикотажни и прилепнали.
Не стига , гореспоменатите дискомфорти, ами е и по-скъпо да си намериш хубава и актуална дреха по-голям размер Crying or Very sad
Никаква справедливост  Wink
Цитирай

София

Имам същия проблем.Аз съм си доста пълна и гледам да се обличам подходящо.Въпроса е,че ако има нещо мой размер,то ще е бабешко-пола права до прасеца,копринена блузка.Обачеее...вчера си харесах на люлинския пазар едно комплектче-панталон7/8 и туника от наподобяващ на дънков плат за 20лв.Много ми хареса и смятам да си го купя.
Цитирай

Италия

Точно обратното е в САЩ..пълно е с големи номера..за слабите трябва да купуваш от детския щанд...   Crazy

Цитирай

София

Аз се ровех миналото лято в магазини втора ръка-но не защото нямам пари, ззаради номерата.
Сега си намерих един магазин с русенска конфекция и точно на Кенсол последно си бях взела костюм от разпродажба. Иначе ще си напаразувам масово лятни дрехи, като си отидем другата седмица с дребо по моя край-там хем е евтино, хем знам къде какво да намеря
Цитирай

Т.к. в повечето магазини дрехите са без размер, аз вече не влизам в тях. Имам си определени магазини, където се работи с номерация. Не става дума за магазини Гигант.
Но наистина е малко по-скъпо. През  лятото слагам поли - дълги, иначе панталони. Вталените блузи /задължително мой размер и не много тънки/ ми седят по-добре от блузони и туники.
Цитирай

Велико Търново

Но наистина е малко по-скъпо. През  лятото слагам поли - дълги, иначе панталони. Вталените блузи /задължително мой размер и не много тънки/ ми седят по-добре от блузони и туники.

Така е, вталените блузи точен размер и от подходяща материя стоят по-добре от нещо прекалено дълго или широко
Цитирай

London, Sofia

Към приятно закръглените-какви дрешки ще носите това лято?

Приятно закръглени дрешки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Peace
Ами борим се - поне аз се опитвам - за лятото да не съм от закръгленките Mr. Green
« Последна редакция: вт, 30 май 2006, 17:55 от The Sun »
Цитирай

Балчик-Сливен

Галхен,в Миролио имаше скоро  интересен червен костюм от лен-панталон и сако.Ако си до 42 размер-ще си намериш нещичко.
Е,в крайна сметка не става въпрос за гигант,а за 44 или 46 номер ...нещичко.
Намерих само един панталон червено райе-тип дънки,който си купих.ooooh!
А широки дрехи не обичам Sad
Цитирай
Привет на всички закръгленички от Сливен.Като чуя за Сливен и ме хваща носталгията.Тук в Атина където живея вече от години е раят на закръглените дами.За предпочитане са,а за облекло да не говорим.По лесно се намират големите размери от колкото малки.И огромно разнообразие разбира се.Всичко модерно за сезона го има и за най-закръглените мацки.Пак много целувки на Сливен и като не си намираш нищо хубаво там решението е да си правиш по една разходчица кога до Пловдив,кога към Бургас.Успех
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора