Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Mtl-то

От кога и какво кисело мляко може да се дава на бебоците
Ние още не сме го опитвали а ми се иска да пробвам
Цитирай

Italia

Моята дъЩеря беШе горе долу на ваШата възраст когато веднъж ме видя 4е пия айрян и нададе такъв вой 4е докато не и дадох да го опита не миряса. Първо направи старШна физиономия заЩото явно и се видя кисело но после пак си поиска и така запо4нах да и давам. Киселото мляко беШе на Данон. Smile
Цитирай

Букурещ

леле Боже, кога порасна толкова този Ален, няма да забравя разказа на таткото в очакване за новини от Окръжна Болница.
Господи, как лети това време, а сега е един вече "голям" мъж Smile .
Живи и здрави!

Ами кисело мялко някъде към годинка май дадох. или към 11 мес беше май, забравила съм много точно вече.
Цитирай

Mtl-то

Благодаря ви
Да наистина времето. Ех това време не се умори да тича ужасно барзо минава всичко
Liorena радвам се че ни помните Very Happy
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Ние го започнахме от 7 месец.но нямаме никакви алергии.За да е по-вкусно го смесвам с някакъв плод или плодово пюре.Сега си го хапваме натурално,но важното е да нискомаслено,за да не се претоварва коремчето на детето.
Цитирай

Sofia

Ради е на 8 месеца, но още не и давам кисело мляко по съвет на педиатъра  ни, защото аз имам млечна алергия. Лекарката се притеснява да не се отключи нещо и при нея и ни посъветва да изчакаме до годинката. В петък ни откриха атопичен дерматит на алергична основа, но не е ясно от какво. Сега си записвам какво яде и от какво ще се изприщи.
Цитирай
Нашият звер е на 9 месеца и нещо, не проявява алергия към нищо  и от 3 дена му давам кисело мляко. Педито ни разреши
Цитирай

София

аз май дадох доста преди годинката. Малката заспиваше с биберон или с кисело мляко и бисквити, или с адаптирано мляко и бисквити
Цитирай

Santo Domingo

И ние го започнахме някъде към седмия месец.Прие го без проблем и до сега го пие с удоволствие.
Цитирай

Моето човече е яло само няколко пъти досега кисело мляко. "Яло" е силно казано, де. По-скоро е опитвало. Киселото мляко беше "Елена". Облизва лъжичката и му харесва, захар не слагам.
Цитирай

До хладилника, който обичам

След навършени 11 месеца, дали не беше и повече. В началото никак не го одобри, но сега това й е една от любимите храни (заедно с каша от овесени ядки), и иска да го яде сама... Голямо мазане пада, дори една част успява да попадне в устата Wink
Захар никога не съм и няма да сложа, това е вкус, който ненавиждам от детската градина още.
Цитирай

Mtl-то

Ами и на мен ми е любимо киселото мляко та затова си викам абе дали да не пробвам малчо ама май ще поизчака още Wink
Захар и аз не мисля да слагам мъча го да свиква с естествените вкусове ама и той си папка де /да чукна на дърво/ не отказва само малко пюрето ми не му се нрави  Laughing  Laughing но пък домашното киселче днес много го впечетли Wink
Цитирай

Сливен

Митко като стана на 9 месеца, питах педиатърката дали вече може да давам кисело мляко и тя каза - да. Та от тогава понякога му правя следобедна закуска от бисквита с кисело мляко. В началото му се мусеше, но вече взе да му харесва.
Цитирай

Sofia

на Ади не давах кисело мляко до 8-мия месец. Така бях решила. Сега е на 1г 4 месеца и му двам и прясно( което той много обича) и кисело мляко.
Цитирай

в края на града

Според нашата педиатърка вие вече можете да ядете. Препоръча ми след навършването на 9 месец, но аз започнах да го давам още от 6тия месец, защото синчето започна много да се мръщи на адаптираното мляко. Давах го сутрин с бисквита.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора