Носите ли бижута на плажа?

  • 3 835
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не нося нито бижута на плажа, нито грим.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 787
Свалям всичко,когато ходя на плаж,за да не стават инциденти.На варненския плаж и обувките ми са отмъквали,така че мноооого внимавам Peace

# 62
  • Мнения: 7 914
Не нося, не само за да не загубя нещо, но и за да не ми остават "неопечени" линии! smile3521

# 63
  • Мнения: 2 922
Много работи се губят в това море..
Особенно пръстени.. както си се намазал с масло или олио.. и като влезнеш във водата всичко пада падаа. Влизаш с пръстени - излизаш без  Confused
Тъй че никакви бижута на плажа Naughty
Ето затова не нося вече бижута на плажа, откакто изгубих в морето един нов пръстен  Confused

# 64
  • Мнения: 4 629
Винаги си нося халката и годежния пръстен. Понякога имам и колие на плажа

# 65
  • Мнения: 3 153
Не, не нося, защото освен че остават бели петна ми се нагряват и чак ми парят на моменти! На плажа обожавам да съм колкото се може по без нищо върху себе си! Преди да родя носех само едни прашки и се чувствах супер добре.............сега вече слагам и горнище Blush
Виж след плаж слагам разни красотни бижута, които изглеждат чудесно на загоряла кожа Peace

# 66
  • по света
  • Мнения: 1 587
 Нося си това което смятам че отива на спортни дрехи, но не си махам бижутата заради това че съм на плаж

# 67
  • Мнения: 111
Много си обичам бижутата и си ги нося навсякъде Simple Smile

# 68
# 69
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз нося. Много рядко ги свалям.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не, нося предимно злато и все се шашкам да не изгубя нещо в морето Crazy

# 71
# 72
  • Мнения: 877
Мидени и кост на кожа, ех..., че ми е морско вече!!!
Иначе задълже очила и кърпа на главата, като съм на плажа.

# 73
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ходя в пълно бойно снаряжение, не махам нищо, само ги сменям според дизайна на банския. Дори и чехлИчките ми са според банския. Flutter За да не почернявам на бижута, просто ги размърдвам през 10 минути - то аз съм като шило на плажа, хич не мога да се опъна на слънцето за повече от 10 минути, тъй че нямам "особени белези''.

Това е и моят отговор Flutter

# 74
  • Мнения: 2 529
На самия плаж не нося бижута и грим, но вечерите слагам и от двете  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт