Преходни гащички - BambinoMio

  • 935
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 245
Някой ползвал ли ги е? Има ли смисъл от тях?
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=167&products_id=1954

# 1
  • Мнения: 58
И аз се чудя същото. Не знам дали има смисъл от тях. Ако някой има отзиви да пише.

# 2
  • Мнения: 1 489
Никакъв смисъл.Купихме такива,но след едно мощно напикаване протекоха.Пробвах няколко пъти,но ефект никакъв.Продавачката твърдеше,че издържат поне три напикавания.

# 3
  • Мнения: 7 106
Купих. С два чифта даже се набутах  Close. И никаква файда. На първото изпишкване протекоха, както си е с обикновени гащички. А да не говорим за формата им - като на баба ми кюлотите  Laughing.
Моето мнение е, че са излишно набутване на пари , с които можеш да си купиш около 10 чифта обикновени гащички и по-добра работа ще ти свършат  Wink

# 4
  • Мнения: 5 245
Тъй като никой не отговори когато пуснах темата реших да се доверя на продавачката и на инфото дадено в страницата на вносителя  Rolling Eyes Купих ги, но и аз чесно казано съжалявам в момента, не за парите които дадох, а за това, че в действителност не са това което рекламират.  Tired

Та и аз само да кажа на тези които се чудят все още : Не ги купувайте  Naughty, обикновенните гащички вършат същата работа  Peace

# 5
  • Мнения: 10 758
А банските как са?Мисля да взема на синчето такива бански.Ама дали са същите като гащите newsm78

# 6
  • Мнения: 8 917
Бях поръчвала от Данет вначалото, но макар, че ги имаха на сайта в момента нямаха наличност...май не съжалявам, че не съм купила Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 680
Твърде са скъпи, но банският ми хареса.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
А банските как са?Мисля да взема на синчето такива бански.Ама дали са същите като гащите newsm78

Банските са хубави Peace!
Съхнат бързо и почти не пропускат/той е на границата за килограми и са му леко широчки в крачетата ако пишка/. Много съм доволна!

# 9
  • Мнения: 1 983
аз също мислех да купувам от банските, но не съм сигурна дали ще иска да ги носи, защото вече е и с претенции Crazy, та вчера се сдобихме с два чифта нормални бански, все пак мисля да я отучвам от памперса, а и имам дълбоки съмнения, че Вики и тази година няма да влезе в морето

# 10
  • Мнения: 10 758
А банските как са?Мисля да взема на синчето такива бански.Ама дали са същите като гащите newsm78

Банските са хубави Peace!
Съхнат бързо и почти не пропускат/той е на границата за килограми и са му леко широчки в крачетата ако пишка/. Много съм доволна!
Оооо, тенкю за информацията HugЩе му взема.А колко са големи, като размер.Моя син е 11 кг, та се чудя кой размер да му взема newsm78

# 11
  • Мнения: 58
Напълно съм съгласна за гащичките- пелни боклуци. Не си давайте парите за тях. Банските може да му взема щом са хубави.

Общи условия

Активация на акаунт