«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 359 отговора
ћол€ ви за помощ тъй като тази напаст брадавиците вече много ме дразн€т въпреки че са оптичен дефект,по ръцете имам от не знам колко време но не е малко сигурно години,миналата година ходих на дерматолог който ги изгори с азот не беше никък при€тно усещането но не му и обърнах внимание тъй като при мисълта,че вече н€ма да ги има всичко се омаловажаваше,но за съжаление ефекта е незадоволителен: след азота  ми се вдигнаха мехури който б€ха болезнени при допир и изобщо беше много неконфортно минаха ми мехурите един по един но в крайна сметка още си ги има дори има нови... Sad Twisted Evil . »нтересува ме има ли една основна и падне ли т€ падат ли и другите и как може да се разпознае ко€ е т€(това между другото) живо ме интересуват изпитани методи за премахването на този неприатен вирус !!!
п.с. ако може да е нещо по бързо като действие още по добре болка и такива съображени€ не са показател !
÷итирай

на върха

ћнени€: 6 454
„естно казано н€мам иде€ дали има осовно. јз имах една единствена, ко€то се по€ви миналото л€то, до като б€х бременна. ћислех да € гор€ с азот, но така и не ми стигна времето. » така до като се натуткам т€ си изчезна сама Mr. Green
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 656
Ќеискам да те отчайвам ,но моите ръце б€ха с много брадавици.» с азот ги горих и с тебешир ги търках и чесън и картофи и какво ли не.
Ќакра€ като родих,изчезнаха сами и сега имам една микроскопична.

ѕървата стои най-твърда и груба!

“р€бва да попиташ в аптеката,може би има н€какви мазила!”—ѕ≈’!
÷итирай

ћнени€: 298
» на мен преди доста години ми беше излезнала една и си спомн€м, че и аз така докато се натуткам и т€ си изчезна самичка.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 057
Ќамажи ги със смокиново мл€ко. ќтчупи си едно смокиново листо н€къде в основата и с мл€кото, което покапе мажеш. “ова го правиш най-малко 1-2 седмици, по н€колко пъти на ден. »зпитано е!
÷итирай

ћнени€: 24
»зпитана рецепта, значи режеш кромид лук и го заливаш с оцет, така престо€ва 24 ч след което слагаш на марл€ и върху брадавицата, така вс€ка вечер, след известно време започват да излизат черни точици върху брадавицата и т€ изчезва. јз така ги премахнах. ƒано има и при теб ефект.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 286
јз имах 3 години брадавици по лицето. √орих ги с ток, пробвах да ги махна с хомеопати€, билки, разни мазила - нищо не помогна! ƒаже много се увеличиха. «а мо€ гол€ма изненада при раждането на второто ми дете изчезнаха като с магическа пръчица, както при sneji_.
«нам, че н€ма да те обанадежд€ много-много, но все пак има светлина в тунела  Love
÷итирай
јз имах 3 години брадавици по лицето. √орих ги с ток, пробвах да ги махна с хомеопати€, билки, разни мазила - нищо не помогна! ƒаже много се увеличиха. «а мо€ гол€ма изненада при раждането на второто ми дете изчезнаха като с магическа пръчица, както при sneji_.
«нам, че н€ма да те обанадежд€ много-много, но все пак има светлина в тунела  Love
за колко време става на въпрос с тази рецепта ?
÷итирай

ћнени€: 433
јко успееш да си спомниш ко€ е първата, т€ е основната и не€ тр€бва да махнеш. Ќа мен ми помогна една бабина рецепта - мазах се със силен разтвор от морска сол в малко вода. ќттогава не съм имала проблеми. Peace
÷итирай

¬арна

ћнени€: 281
» аз имах плоски брадавици на ръцете.
ѕърво ми ги мазаха с ƒиофилм, мисл€ че се казваше лекарството. Ѕ€ла субстанци€, засъхва и се втвърд€ва и след време се отлюспва. “ака ми махнаха по-малките. ѕо-старите ми ги гориха с ток и ми останаха белези  #Cussing out
»мах нещо подобно и на горни€ клепач на окото. —ъщо ми го махнаха с н€колко намазвани€ с този ƒиофилм. ѕроблемът е че не се продава в Ѕългари€. »мало го в √ермани€, јнгли€, »тали€. Ћекарката го имаше в кабинета си и така.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 13 007
Ќамажи ги със смокиново мл€ко. ќтчупи си едно смокиново листо н€къде в основата и с мл€кото, което покапе мажеш. “ова го правиш най-малко 1-2 седмици, по н€колко пъти на ден. »зпитано е!
Peace ѕреди това малко € разрани.
Ќаистина е изпитано средство Peace
÷итирай

ƒобрич

ћнени€: 643
јз да питам, какво каза дерматолога, че са брадавици или че са н€какъв вид папиломи. «ащото и аз имам на лицето, и ход€ вече за 10 път на азот. »зчезват за известно време и после отначало пак. –азпитвах за лазерно премахване, но ми казаха, че ефекта е горе долу същи€. «атова се отказах за сега. ѕри мен н€ма никакви проблеми с азота, никакви мехури и други такива.  азаха че въпросните неща, които много приличат на брадавици са над 300 вида и са вирусни, макар че никой незнае как се разпростран€ват, и не са изучени всичките. “а това знам. ƒано ти помогна в по нататъшната борба.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 281
Peace ѕреди това малко € разрани.
Ќаистина е изпитано средство Peace

ћо€т съвет е внимавай с разран€ването! “очно по този начин могат да се разпростран€т. —поред един от дерматолозите при когото ходих, брадавичките са "капсуловани" когато са здрави и не са заразни, докато не се разран€т!
ѕри мен ставаше дума за плоски брадавички, предполагам, че има много видове и все пак внимавай!
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 154
≈й, момичета, не си правете експерименти с ти€ неща! Ѕрадавиците може да са много опасни и в никакъв случай не ги чоплете! јз имам т. нар. фиброми - предават се по наследство, майка ми ги има /вирус в кръвта било/. Ќ€колко пъти ходих на електрокоагулаци€ /с ток ги гор€т/ - много е важно  след това как се грижиш за кожата, докато зарасне и след това - да не останат белези. ѕролетта си махнах около 200 такива фибромчета от лицето - повечето б€ха безцветни, но ме дразнеха. Ѕелези н€мам, но чак след 3 месеца мога да кажа, че абсолютно нищо не личи вече!!
ћога книга да напиша за ти€ упорити и непри€тни гадости, но спирам. »скам само да ви кажа, че с ти€ неща - само при дерматолог, и то добър /не кварталната козметичка/!
÷итирай

там н€къде

ћнени€: 2 243
’од€ на лазерна епилаци€ и съм виждала в каталога им снимки на хора с брадавици, излекувани с лазерна терапи€. ћай даже го имаха в ценовата листа newsm78 Ц Спремахване на брадавициТ.
Ќе съм на€сно с въпроса, но съм питала за бенки - лекар ми об€сни, че за н€кои (в мо€ случай) е задължително скоро да ги премахна. —амо дето излиза ба€ солено и сега спест€вам Mr. Green.
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 359 отговора