Отговори
# 75
  • Мнения: 1 064
Благодарение на превода /благодаря!!!!/ си направих теста, но не можах да си преведа обяснението. Някой от група Е би ли ми казал основните препоръки? Нямам търпение да разбера ...

# 76
  • Мнения: 696
Тип С съм, и аз мисля да пробвам. Майкъл обещава добри и бързи резултати.

Diana e пропуснала 1 въпрос. 15 въпрос е " Ако всички мазнини по тялото ми изчезнат, мисля че ще съм прекалено слаб или кльощав"

Последна редакция: нд, 04 юни 2006, 12:42 от бъчи

# 77
  • София
  • Мнения: 1 320
Благодаря за превода, благодарение на него установих, че съм тип Б. Чакам си книгата утре или във вторник.

# 78
# 79
  • Мнения: 1 629
Поръчах я и аз, не се стърпях Crazy 

Що я поръча, бре??? Сега няма да ме обичкаш толкова  Crossing Arms

Ай, ся, тя обичта да не с пари, че да ми свиди Crazy

# 80
  • Мнения: 1 064
Разколебана съм в отговорите си. Направих два пъти теста. Първият път излязох Е, а после - С. Сега чета отново и отново въпросите и вече не съм сигурна в нищо. Например  питат: Напълнявате ли във всички части на тялото. Да, така е, наливам навсякъде с едно изключение - краката от коляното надолу. Как да отговоря - с да или с не???? Като цяло напълнявам общо и равномерно ...

# 81
  • Мнения: 696
Разколебана съм в отговорите си. Направих два пъти теста. Първият път излязох Е, а после - С. Сега чета отново и отново въпросите и вече не съм сигурна в нищо. Например  питат: Напълнявате ли във всички части на тялото. Да, така е, наливам навсякъде с едно изключение - краката от коляното надолу. Как да отговоря - с да или с не???? Като цяло напълнявам общо и равномерно ...

Предполагам, че трябва да отговориш с "да", т.е. да маркираш. Все пак има части от тялото, които не напълняват - ушите например, пръстите (поне при мен) и т.н.

# 82
  • Мнения: 614
и аз да се запиша група "Б" съм Wink

# 83
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз уж съм С... но не съм убедена, защото на доста въпроси се двоумях- не съм категорична в отговорите си. Още се чудя дали да я търся тази книга.

# 84
  • Мнения: 3 153
Днес съм за първи ден на диетата и честно казано не е такъв зор, просто ми е малко отвратително от всичката тая храна без грам подправки Sick дори не успявам да си изям цялата порция...........Ама 6 дена се издържа, пък после ще му мислим Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 2 896
Препоръчва да се спортува  45-60 мин, не по-малко, за да има ефект при изгарянето на мазнините, а не изгарянето на захарта. Препоръчва бавен джогинг, бързо ходене, велоергометър (кростренажор) с постоянно темпо. Всеки трябва да си намери своята подходяща зона на изгаряне на мазнините (оределя се по пулса) и не трябва да се излиза от тази зона поне 40 мин. Отрича тренировки като аеробика и подобни, а също и бясно каране на колело.

А според теб дали пилатеса (който май не се споменава) би бил подходящ в комбинация с тази диета?

И аз вчера се разходих чак до Славейков и си я купих тази книга...Тип С съм и се  радвам, че въглехидратите за мен не са толкова удебелителни, защото обожавам сладкото. Ще се пробвам, въпреки че ще ми е трудно на работа да прилагам диетата.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 896
На лични ме помолиха да напиша за тип С...пиша тук, за да е в полза и на други кандидат-диетиращи!

Списък с позволени храни

Птици
яйчени белтъци
пилешки и пушки гърди - бяло месо без кожата

Риба
треска
камбала
костур
морска треска
акула
писия
пъстърва
тон - ако е от консерва, да е с ниско съд на натрий
бяла риба


Нишестени
кафяв, дългозърнест или див ориз

Плодове
къпини
малини
боровинки
ягоди
грейпфрут

зелени листни зеленчуци
рукола
зелено зеле
марули
магданоз
спанак
листа от ряпа
кресон

Зеленчуци
кълнове люцерна
аспержи
броколи
бр. зеле
зеле
карфиол
целина
краставици
патладжан
чесън
зелен боб
гъби
баня
лук
грах чушки
арпаджик
тиква
тиквички

Един Типичен Ден

Сутрешна закуска
Жени - 3 бъркани белтъка и 1/2 грейпфрут

Предиобедна закуска
75гр пуешки гърди и  1 до 2 купички зелени листни зеленчуци

Обяд
50гр пилешки гърди 1/2 купичка ориз и 1 до 2 купички смесени зеленцучи

Следобедна закуска
75гр риба тон и 1 до 2 купички зелени листни зеленчуци

Вечеря
50 гр печени пил. гърди и 1/2 купичка ориз и 1 до 2 купички смесени зеленцучи

Късна закуска незадължителна
1 грейпфрут или 1 купичка различни безкостилкови плодове

# 87
  • Мнения: 597
Ама то си е почти същото за тип "Б"....аз съм 2 ден,за да не ми е толкова безвкусно,забърквам си в една купичка марулка/не цяла де../кафяв ориз ве4е приготвен,и на малки пар4енца си нарязвам месото,овкусявам само с малко лимон-сока имам предвид,и така по го възприемам,но аз по принцип харесвам такива бъркалъци.Сега се върнах от ти4кането,правих коремни преси и малко упражнения на пода за дупе и крака..и за днес толкова.По късно като захладнее,с ролерите в парка.За днес това ми е програмата.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 320
Гуш, задължително ли трябва да ядеш толкова пъти? Това за мен си е мноооого храна!  А колко кг горе долу се свалят с един такъв режим?

А в нито едно група ли няма млечни продукти - мляко или сиренце?

# 89
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш, задължително ли трябва да ядеш толкова пъти? Това за мен си е мноооого храна!  А колко кг горе долу се свалят с един такъв режим?

А в нито едно група ли няма млечни продукти - мляко или сиренце?

Да, АБСОЛЮТНО задължително е да се яде през 2-3 часа, по този начин ускоряваш матаболизма и започваш да топиш мазнини.
Можеш да свалиш между 2 и 7 кг, зависи от колко тръгваш.

В книгата пише, че от млечните продукти се пълнее.

Общи условия

Активация на акаунт