Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора

А ние сме от утре на градина! Много се вълнуваме и двете. От месец я подготвям, много иска да ходи, но снощи помрънка малко... как щяла да си седи на двора "сам-саменичка" и да й подават играчките през прозореца.
Не искала нови приятели, искала си старите приятели. Четохме вчера по нощите "Франклин отива на училище", белким се поуспокои.
Да, ама днес като отидохме да разгледаме детската градина, видя празната стая, в която ще учи, и не искаше да излиза оттам. Имаше кукли бебетааааа и плот за преповиване, и кухничка, и картинки, и тоалетна масичка... иииии минерална вода на корем  35
Довечера правим тържество, с азбучна торта и голяма фуния с подаръци. Утре нарамваме букетите и...
Стискайте палци!
Цитирай

София

Честито!
Да разправяте после как е минало  Smile
Цитирай

София

Стискам и на двете ръце! Успех!

Нашият ходи на детска градина от две седмици - реве страшно много сутрин, а преди като си говорихме за градина искаше да ходи.Само първите два дни не е плакал - явно докато се осъзнае за какво иде реч.
Цитирай

гр.Варна

Успех Ви пожелавам и дано всичко е наред! Късмет!  bouquet Hug
Цитирай

Там някъде

Спорна и здравословна градина градина ви желая! Hug
Цитирай

БГ - София

Стискам ви палци  Smile.
Цитирай

Софийското дъно на световните гащи:)

Дано много да й хареса и да е здравичка най-вече Peace Praynig
Успех и да не плачеш Wink  bouquet
Цитирай

дядовата ръкавичка

От месец я подготвям, много иска да ходи, но снощи помрънка малко... как щяла да си седи на двора "сам-саменичка" и да й подават играчките през прозореца.

Laughing Сладуранка.

Успех, стискаме палци. Най-важното е ти да се опиташ да си спокойна. Децата усещат, когато сме напрегнати.

А коя е тази ДГ? Звучи страхотно така както си я описала.
Цитирай

София

Успех! Дано да и хареса и бързо да си намери приятелчета.

И моя син от утре е на градина, но при него е по-лесно (поне аз така се надявам Embarassed) защото досега, вкл. и днес е на ясла.
Цитирай

София

.... Най-важното е ти да се опиташ да си спокойна. Децата усещат, когато сме напрегнати.

Подкрепям горното  Peace

Бързо адаптиране и на двете ви!Успех!
Цитирай

София

Напълно разбирам чувствата ти HugУспех!!!
Цитирай

Напълно разбирам чувствата ти HugУспех!!!
Кураж на двете и от мен!!!Да пишеш как е минало!!!
Цитирай

Преди малко ходих да говоря с бъдещата й учителка. Беше много мила и внимателна, дано така да е и занапред!
Айяла, градината е 62 ОДЗ, на "Врабча".
Цитирай

анда, според мен ще и хареса много на ани Smile особено ако поне малко прилича на теб  Love
успех и бърза адаптация  Hug
Цитирай

sofia

Успех! Дано да и хареса и бързо да си намери приятелчета.

И моя син от утре е на градина, но при него е по-лесно (поне аз така се надявам Embarassed) защото досега, вкл. и днес е на ясла.
Мисля, че няма да има проблеми, особено ако е със същите деца.
Ние пък от утре сме в друга градина (дежурната) и само още две дечица от нашата ще са там, та какво ще е и идея си нямам. Да не говорим, че в настоящата е от началото на април, та тамън свикна и айде нова детска
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора