От утре - на градина!

  • 1 933
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
А ние сме от утре на градина! Много се вълнуваме и двете. От месец я подготвям, много иска да ходи, но снощи помрънка малко... как щяла да си седи на двора "сам-саменичка" и да й подават играчките през прозореца.
Не искала нови приятели, искала си старите приятели. Четохме вчера по нощите "Франклин отива на училище", белким се поуспокои.
Да, ама днес като отидохме да разгледаме детската градина, видя празната стая, в която ще учи, и не искаше да излиза оттам. Имаше кукли бебетааааа и плот за преповиване, и кухничка, и картинки, и тоалетна масичка... иииии минерална вода на корем  Joy
Довечера правим тържество, с азбучна торта и голяма фуния с подаръци. Утре нарамваме букетите и...
Стискайте палци!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Честито!
Да разправяте после как е минало  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
  Стискам и на двете ръце! Успех!

Нашият ходи на детска градина от две седмици - реве страшно много сутрин, а преди като си говорихме за градина искаше да ходи.Само първите два дни не е плакал - явно докато се осъзнае за какво иде реч.

# 3
  • Мнения: 1 425
Успех Ви пожелавам и дано всичко е наред! Късмет!  bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 1 113
Спорна и здравословна градина градина ви желая! Hug

# 5
  • Мнения: 7 821
Стискам ви палци  Simple Smile.

# 6
  • Мнения: 2 125
Дано много да й хареса и да е здравичка най-вече Peace Praynig
Успех и да не плачеш Wink  bouquet

# 7
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
От месец я подготвям, много иска да ходи, но снощи помрънка малко... как щяла да си седи на двора "сам-саменичка" и да й подават играчките през прозореца.

 Laughing Сладуранка.

Успех, стискаме палци. Най-важното е ти да се опиташ да си спокойна. Децата усещат, когато сме напрегнати.

А коя е тази ДГ? Звучи страхотно така както си я описала.

# 8
  • Мнения: 1 311
Успех! Дано да и хареса и бързо да си намери приятелчета.

И моя син от утре е на градина, но при него е по-лесно (поне аз така се надявам Embarassed) защото досега, вкл. и днес е на ясла.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 025

.... Най-важното е ти да се опиташ да си спокойна. Децата усещат, когато сме напрегнати.


Подкрепям горното  Peace

Бързо адаптиране и на двете ви!Успех!

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Напълно разбирам чувствата ти HugУспех!!!

# 11
  • Мнения: 14 133
Напълно разбирам чувствата ти HugУспех!!!
Кураж на двете и от мен!!!Да пишеш как е минало!!!

# 12
  • Мнения: 5 877
Преди малко ходих да говоря с бъдещата й учителка. Беше много мила и внимателна, дано така да е и занапред!
Айяла, градината е 62 ОДЗ, на "Врабча".

# 13
  • Мнения: 3 663
анда, според мен ще и хареса много на ани Simple Smile особено ако поне малко прилича на теб  Heart Eyes
успех и бърза адаптация  Hug

# 14
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Успех! Дано да и хареса и бързо да си намери приятелчета.

И моя син от утре е на градина, но при него е по-лесно (поне аз така се надявам Embarassed) защото досега, вкл. и днес е на ясла.
Мисля, че няма да има проблеми, особено ако е със същите деца.
Ние пък от утре сме в друга градина (дежурната) и само още две дечица от нашата ще са там, та какво ще е и идея си нямам. Да не говорим, че в настоящата е от началото на април, та тамън свикна и айде нова детска

Общи условия

Активация на акаунт