Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Привет, напишете кой каквито рецепти знае против потене на краката  и ръцете Smile
Благодаря предварително Rolling Eyes
Цитирай

Бургас

Привет, напишете кой каквито рецепти знае против потене на краката  и ръцете Smile
Благодаря предварително Rolling Eyes

Ръцете - подмишници или китки?
Одорекс на Биотрейд, имат спрей против изпотяване, за крака и ръце. Двата струват, около 12лв.
Цитирай

Аз имам същия проблем, постоянно потене на ръцете (дланите) и краката. Няма зима няма лято.
Цитирай

Пазарджик

На мен също много ми се потят, но повече лятото.
Много ме е страх от някакви изменения на щитовидната жлеза - нали това било признак.
Иначе никакъв продукт не ми е помогнал за сега.
Ще следя темата.
Цитирай

Италия

[Ръцете - подмишници или китки?
Одорекс на Биотрейд, имат спрей против изпотяване, за крака и ръце. Двата струват, около 12лв.

А за този спрей и аз съм чувала ,че е ефикасен!http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=5.
Можеш са опиташ и с ароматерапия.Ванички с капки от градински чай и хизопово масло ,има ги в  билковите аптеки. Peace
А ако наистина се потиш много по-добре с консултирай с лекар!
Цитирай
Ами мойто джипи ми каза да пия едни розови хапчета за нерви. По едно на ден докато даде ефект. Наистина имаше, но след една опаковка избягвам да повтарям, пише в листовката, че води до свикване. Все пак е лекарство за нерви. Мерси за съветите по - горе, ще ги опитам. Потят ми се дланите и стъпалата. Оставям мокри следи навсякъде просто и съответно риска от гъбички по кожата се засилва... Мн неприятно Mad Confused
Цитирай

София

Изследвай щитовидните хормони или отиди на ендокринолог. Дано не е от щит.жлеза, но това е един от признаците когато има проблем с нея.
Друг симптом е нервност,безпокойство - успокоила си се от лекарствата  - наистина може да е това. Отиди на преглед.
Цитирай

Бургас

Да ви кажа и аз имам такъв проблем от доста време. Но не знам на какъв преглед да отида. Дланите и стъпалата са постоянно мокри, дори тече като вода понякога.
Цитирай

Пазарджик

Имам братовчедка, която като говори по-дълго по телефона и капки и падат от ръцете чак. Прави си изследвания на щитовидната жлеза - нищо и няма. Пък и грам не е притеснителна  Wink
Цитирай

Белгия/София

Доколкото знам си е до вегетативна нервна система и няма лечение. Има облекчение с пудри и дезодорнати.
Цитирай

Все на втория етаж

Аз мислех, че съм само аз. И съм много, много зле. Вода ми тече от ръцете и краката.
Ходих по лекари много. Не е щитовидната жлеза- правиха ми изследвания и на ехограф я гледаха. Също като теб пих от розовите хапченца, пак по съвет на джи пи то, но при мен нямаха грам ефект. Имам Одорекс, но и от него няма ефект при мен. Киснала съм се в дъбови кори/ ръцете и краката/ по бабините рецепти и като че ли имаше слаб ефект, но за кратко.
Не знам какво да ти кажа...сигурно ще ми остане до гроб...отказах се вече да се мъкна по лекари и да пробвам какви ли не простотии без ефект.
Дори и в момента вода ми тече. Tired
Цитирай

Има лечение с ботокс.В центъра който аз посещавам няколко мацки си правят.Казват ,че ефекта е около половин година и са доволни от резултатите.
но май цената само за ръце излиза около 1000 и нещо лева.
Цитирай

Все на втория етаж

Има лечение с ботокс.В центъра който аз посещавам няколко мацки си правят.Казват ,че ефекта е около половин година и са доволни от резултатите.
но май цената само за ръце излиза около 1000 и нещо лева.

Можеш ли да ми дадеш някакви телефони? Или да попиташ за повече информация- как става, пари и т.н.? И за краката също ме интересува много.
Цитирай

гр.София

Мой приятел имаше същия проблем и единственото, което му помогна (по съвет на лекар), беше да стрие 1-2 таблетки Хексамин (лекарство за бъбреци), да ги разреди с вода и да се маже с памучно тампонче. Този метод е много ефективен и при гъбички на краката. При повечето хора това е на нервна почва или
... е до вегетативна нервна система и няма лечение.

Естествено, първо се консултирай за това с GPто, няма начин да не го знае (чувала съм го от много места).
Цитирай
Купих си спрея ОдорЕкс и сега се пръскам с него. Но не ми се потят понеже е по - хладно времето. Мисля, че ще има ефект. И за тази вана с дъбови кори, розмарин и оцет четох някъде, но докато майка ми набави билките си купих спрея. Също съм правила и това с хексамина, има добър ефект, адски изсушава, чак сваля кожата. Правих го докато имах гъбички по краката. Иначе със спрея се надявам да има ефект през летните жеги.  Praynig Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора