Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мами, моят проблем е, че синът ми (1, 10 г) има едно образование като кокалче, колкото грахово зрънце на дланта на ръчичката за което педиатърката ми обясни, че е като торбичка пълна с течност, като не се знае от какво се е образувала, а тя през лекарската си практика е имала само още един такъв случай със 6 мес. бебе, на което на 1 г. от самосебеси е изчезнало, но ми каза, че ако не се махне само ще се наложи консултация с хирург, като през това време аз трябва да следя движението на пръстчето и ако има затруднение да я потърся. Затова съм много притеснена и искам да попитам, какво точно е това и има ли мама която е имала такъв проблем.
 Предварително благодаря!  bouquet
Цитирай

London, Sofia

За моя радост не съм имала подобен проблем, но моят съвет е нека го види хирург, а не педито да чака да изчезне. Това си е работа на хирург - да каже какво може да е Peace
Цитирай

Не знам за детенце.
Аз имах нещо подобно. Махнаха ми го с операция, няколко месца по-късно излезе пак.
Не се навих да го махам втори път и то взе, че след време се скри.
Добре е да го види разбира се хирург.
Цитирай
Много благодаря за отговорите!  bouquet
А дали е опасно и какво е в същност? Лекарката нищо не ми обясни като хората, а аз много се притеснявам! Sad
 А за хирург ще ми трябва ли направление? Не съм сигурна, че ако си поискам педито ще ми даде.
Цитирай

по пътеката

голямата ми дъщеря и аз сме имали, тя на 1.6 м, аз скоро- след едно ужасно тежко носене на багаж 30 кг на едната ръка и от пръстена се появи  костица, която мърда , из4езна за 6 м при мене. при каката ортопедът каза , 4е вид кистозно образувание на ставата и се среща при възрастни хора, при тежък труд, та се пошегува и и каза да сложа монета ,колкото образуванието и да пристегна и така да ходи, докато из4езне, така и стана!успех!
Цитирай

Sofia

Видях, че вече сте се оправили...Браво...И Виктор има такова на ръчичката, на китката отвътре. Киста на сухожилие се води...но при него се увеличи много и се втвърди, затова ортопед ни посъветва да си запишем час в Горна баня за оперативно премахване, понеже може да започне да му прави проблем, тоест да му спира кръвообръщението на ръката и да му изтръпва...Така, че това ни чака септември месец...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.