Русе - 10 тема :)

  • 12 569
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
Ей, ама не си пуснахте скайпа тази вечер...

# 16
  • Мнения: 696
Ей, ама не си пуснахте скайпа тази вечер...

уупс, тъкмо включих компа
пък и вие сте оф-лайн

# 17
  • Мнения: 5 391
Вече съм офф, че след малко ще полагам морно тяло, изцедена съм като лимон

# 18
  • Мнения: 696
Но си мислим за вас   bouquet

# 19
  • Мнения: 5 391
Благодарско, чувствата са взаимни Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 5 577
Сътрешно кафе утре около 10.30 на театъра!!! Желаещи не липсват, но колкото повече, толкова по-добре. Бъзо, че няма време!

Много духа - мъзо забрани изобщо да излизаме днес.  Tired

# 21
  • Мнения: 696
Сътрешно кафе утре около 10.30 на театъра!!! Желаещи не липсват, но колкото повече, толкова по-добре. Бъзо, че няма време!

Много духа - мъзо забрани изобщо да излизаме днес.  Tired

духа? и слънце даже има!

# 22
  • Русе
  • Мнения: 271
Мами,какво стана, нали щяхме да се събираме на Баба Яга? Чак сега виждам, че е имало промяна в плана. Понеже писито ми е у мама и идвам само за малко.
Ние бяхме на Баба Яга, но не можах да разпозная нито една форуска мама newsm78(от тия дето съм виждала от снимките).
И да се оплача от обслужването. Първо 15мин чакахме да ни почистят масата и да ни вземат поръчката,после един час чакахме да ни я донесат. И през 10 мин ни носеха по нещо и то вече изстинало Sick. #Cussing out Всички си тръгнахме страшно ядосани.  Повече няма да сядаме там. #2gunfire

# 23
  • Мнения: 1 735
Ха,мимето ,не си сама! Аз също никога няма да седна там повече!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Преди месец сядам там с братовчедка си ,нейното гардже е на 2 год. и нещо ,във възрастта в която  щъка и беснее най-много.
Сядаме с нея с намерението да пием бири яката!  Drunk cheers beer beer2 beer3 beer
Естествено сядаме на дървените маси ,за да гледаме малката й дъщеричка ,която се втурна веднагически по пързалките ,количките и люлките.
Идва симпатична млада сервитьорка и ни казва: "Момичета ,съжалявам ,но ще трябва да се преместите на плстмасовите маси ,ако няма да консумирате нищо за ядене."
"МОлив?"-казвам аз "Как така? Нали детето е ТУК - как ние да отидем ТАМ на майната си?"
"Ами ,съжалявам ,ново нареждане на шефа"-притеснена казва тя
"Ами кажете на вашият шеф ,че при положение че заведението му в момента е абсолютно празно ,няма на кого да попречим да консумира първо ,и второ не е възможно да оставим детето без надзор."
Отиде момата ,попита ,върна си и очевидно й беше много неудобно ,понеже имаше акъл в главата ,каза :" Много съжалявам ,казах му ,каквото ми казахте ,но не иска да склони."
И ние си тръгнахме естествено ,но казах на девойката да му предаде ,че не е в час и ще си загуби мнооооооого клиенти така ,понеже няма да остане нечутоTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Fuck,"Баба Яга"!!!!!!!!  finger Hands Fist finger
(съжалявам ,ама не се стърпях,ох как ми кипна кръвта само като се сетих)

# 24
  • Мнения: 5 299

Fuck,"Баба Яга"!!!!!!!!  finger Hands Fist finger
(съжалявам ,ама не се стърпях,ох как ми кипна кръвта само като се сетих)
Ей, лудетиноо, къде се запиля бре Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 735
Ааа, тука съм аз! Почнахме усилен ремонт - нали ПАК се местим!  ooooh!
Дано е за последно ,че вече неам нерви...  Twisted Evil
Цунки на Вики!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 442
deb дали е родила? newsm78

# 27
  • Мнения: 1 942
Taка, така бая сте напреднали с писането  newsm78

Да похваля мама EAspirit /да ме извини ако не се пише точно така/ донесе ми 5 торби с дрешки и игачки, част от които са доста модерни за децата от дома в Брестовица и ако няма нищо против ще дам на някое нуждаещо се момиче.

Мисля вече да предавам нещата в дома. Обявявам края на това събиране на дрешки и искренно благодаря на всички, които се отзоваха. Събрах около 40 големи торби дрехи и играчки. Надявам се да бъдем полезни.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 249
Ха,мимето ,не си сама! Аз също никога няма да седна там повече!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire



Това за Баба Яга ли се отнася или за Кенора ... че и там е същата работа

# 29
  • Русе
  • Мнения: 249
Упс ooooh! забравих да Ви се представя... Аз съм съвсем прясна, както се вижда от графиката, но се надявам да се задържа при Вас  Praynig Иначе съм на 34 и това ми е първа бременност - чакана, чакана, чаканаааа

Общи условия

Активация на акаунт