Раждането продължвало 4 минути

  • 2 129
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
Снощи ни дойдоха на гости кумците ни. Жената чака бебе на 24.08. А мъжът голям професор. Взе да ми обяснява как било раждането. И накрая каза ,че цялото раждане траело 4 минути и какво толкова сме се оплаквали. Той като ходил 1 година на работа и все едно че и той бил родил. Страшен умник. Пък аз му викам тогава къде ти е бебето. Вие какво ще кажете? Е аз му казах да отиде да ражда и тогава да ми дава акъл. Горкот момиче, трябвало като роди да си стои в къщи 40 дена защото той така казва.

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Виж, вече май все по-малко неща започнаха да ме учудват. Поредният многознайко.  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 992
наистина горкото момиче
и как може да е накара лятото да си седи 40 дена в къщи после ако му е болно детето често да не се чуди а да се сети как не са го извеждали да диша чист въздух и да свиква с климатичните условия
ма как може да има хора с такива вижданияя #Cussing out

# 3
  • Мнения: 426
Не знам снощи бях бясна.
Найстина е голям всезнайко

# 4
  • Мнения: 222
Поредният ненормалник, теzи мъже zа6то се бъркат където не им е работа #2gunfire

# 5
  • Варна
  • Мнения: 308
Да,може би е раждал в предишния си живот Mr. Green

# 6
# 7
  • Мнения: 1 671
Многознайко!  #Cussing out
Вместо да оказва подкрепа на жена си, за това, което и предстои, да дърдори глупости! Ами като е толкова наясно и като е така просто - да вземе да пробва някоя от процедурите по раждането - клизмата например (тя нали е ужасно полезна и в народната медицина за всичко я препоръчват  hahaha )

# 8
  • Мнения: 2 171
Е като чуя подобни изказвания и наистина съжалвявам, че няма как мъжете да раждат. Да пази Господ от такива всезнайковци и дано само жена му да роди леко, да не види на практика как всъщност протича раждането. А за 40-те дни - ми нека той да си стои с нея вкъщи, да го видим ще издържи ли.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кажи му да присъства на раждането, ама от както почнат и най-леките контракции, после да гледа ако има шевове, после два часа да стои и после ако не е припаднал го извикай пак да ти философства. Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 2 171
Ами като е толкова наясно и като е така просто - да вземе да пробва някоя от процедурите по раждането - клизмата например (тя нали е ужасно полезна и в народната медицина за всичко я препоръчват  hahaha )
Е това ми хареса  Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 11 545
Кажи му да присъства на раждането, ама от както почнат и най-леките контракции, после да гледа ако има шевове, после два часа да стои и после ако не е припаднал го извикай пак да ти философства. Twisted Evil
Peace Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 1 544
За философията по повод раждането нямам думи  #Crazy ама жена му ако си седи вкъщи 40 дни я признавам за откачена аз ако съм само с белезници за радятора ако ме вържат няма да излезна иначе не мъжа ми че е казал ами ако ще папата да дойде няма да ме спре.

# 13
  • Мнения: 3 092
Ега ти философа !  #Cussing outИ откъде пък му хрумнаха тези 4 минути просто незнам.Не са ли много 4 минути -аз си мисля че и за по -малко време става цялата работа  newsm26

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Кажи му да присъства на раждането, ама от както почнат и най-леките контракции, после да гледа ако има шевове, после два часа да стои и после ако не е припаднал го извикай пак да ти философства. Twisted Evil
Peace Twisted Evil
Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт