Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Някой знае ли къде мога да се обадя ,за да съобщя за неработещо ули4но осветление ?На улицата ни пред блока не свети нито една лампа от няколко седмици ве4е.На н икой явно не му прави впе4атление и  само се блъскаме по улиците или ве4ер се усещаме като силуети и движещите се обекти около блока.В4ера така се стреснах през самия вход #Crazy...Някакъв съсед изско4и от тъмното и като му издрън4аха ключовете.......... Sick Rolling EyesУжас- подско4их от страх!
Моля ви,ако имате някаква идея- споделете къде да подам сигнал!
Цитирай

Обади се в общината. Там си има човек, който отговаря за това и праща съответната фирма да оправи осветлението.
За съжаление имам телефона за Бургас, но като звъннеш в обищината би трябвало да те насочат.
Цитирай

London, Sofia

Обади се в общината. Там си има човек, който отговаря за това и праща съответната фирма да оправи осветлението.

Peace
Цитирай

София

до сега рових в сайта на общината,но не мога да разбера към кой отдел са отговорниците по тези въпроси newsm78Става дума за Триадица
Цитирай

Не може да няма централа или информация. Звънни там и ще те насочат.
Цитирай

София

Скоро гледах по ТВ-то,че общините нямали пари за осветление,беше абсурден случая,но не помня точно какво обясниха.
Цитирай

София

"Улично осветление" ЕАД, тел. 983 67 74, 981 29 87
Цитирай

София

"Улично осветление" ЕАД, тел. 983 67 74, 981 29 87
Да, улично са си отделно. И аз им звънях, обаче нищо не направиха за нашата улица.
Ако случайно попаднеш на някой по-отзивчив сподели тук, че да се обадя отново  Smile
Цитирай

София

Благодаря ви! Very HappyСлед малко отивам да ги тормозя Wink
Цитирай

София

А точно,общините нямали пари да плащат на> Улично осветление<.Като го чух това шях да падна. Crazy
Цитирай

Велмар, пробвай и тук: http://www.sofia.bg/forum.asp?show=31 - форума на Столична община. Преди време им писах (и при мен нямаше улично осветление) - не ми отговориха, но уличното осветление беше оправено съвсем скоро след това... Та си мисля, че и да не отговарят, поне четат.
Успех!
Цитирай
Някой знае ли къде мога да се обадя ,за да съобщя за неработещо ули4но осветление ?На улицата ни пред блока не свети нито една лампа от няколко седмици ве4е.На н икой явно не му прави впе4атление и  само се блъскаме по улиците или ве4ер се усещаме като силуети и движещите се обекти около блока.В4ера така се стреснах през самия вход #Crazy...Някакъв съсед изско4и от тъмното и като му издрън4аха ключовете.......... Sick Rolling EyesУжас- подско4их от страх!
Моля ви,ако имате някаква идея- споделете къде да подам сигнал!

може да си обадите на дежурните диспечери на 02/ 931 12 10, 831 - 20 - 39
на директора на улично осветление терефона е 983 6774

може и да подадете  молба до столична община от сайта им ето линк за Виртуално деловодство  при Столична община
http://www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp
Цитирай

под голямата лоза

931 12 10
това е телефона за цяла София Whistling
Цитирай

На Валя Ахчиева WinkПреди месец идва в нашия град да снима предаването си точно по тази причина.При нас в по -голямата част на града уличното осветление все още е лукс за съжаление.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.