Не съм сигурна?!

  • 1 719
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 270
Здравейте!
Сигурно ще  ви прозвуча глупаво, но от няколко дни (2) ми прилошава, гади ми се и имам леки болки в гърдите. От известно време работим за бебче, но неможем да се похвалим все още.
Момичета, искам съвет от вас!!! До М ми остават още 4 дни, дали да направя тест  newsm78 или да изчакам закъснение и въобще може ли това да са прзнаци за бебче?
Предварително благодаря!

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 10:01 от pretty

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Признаците на бременност се припокриват с тези за ПМС. Аз съм имала признаците, които описваш и без да съм била бременна, та дори и в цикли, в които не сме бебеправили.
За тест мисля че е още рано, изчакай датата на М. Още по-добре пък ако изчакаш закъснение  Wink
Желая ти успех и заповядай в седмичната ни темичка  Peace

# 2
  • Мнения: 235


   Сигурна съм, че си нетърпелива, но изчакай закъснение. Напълно е възможно това да са признаците на бебо.

# 3
  • Мнения: 2 270
Благодаря за бързия отговор, Жабче!
Не искам да се надявам напразно, но никога не ми се е случвало подобно нещо! Преди М намам никакви неразположения, а в деня в който ми дойде - адски болки ниско долу!

# 4
  • Мнения: 820
Здравей Pretty,
Моят съвет е да изчакаш с домашния тест поне до деня на очакваната М. Сигурно много ти се иска да разбереш бъзможно най-скоро, но от личен опит знам колко голямо разочарование е един отрицателен тест. Ако държиш да разбереш веднага по-добре си пусни кръвен тест.

Пожелавам ти това да са признаци за бебче, и да се похвалиш скоро с добри новини.

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Ами дано значи да са признаци на 9месечно закъснение  Wink Между другото много от момичетата са казвали, че подобни неразположения се появяват при тях едва след като са започнали опитите. Възможно е обаче преди това просто да не сме се вглеждали в себе си толкова. Стискам ти палци да се похвалиш скоро.
А за тест наистина изчакай, защото ако го направиш толкова ранно е много възможно да е отрицателен и да се разочароваш.

# 6
  • Мнения: 2 270
Момичета, разплакахте ме, много благодаря за пожеланията!
Ще чакам закъснение, но така ми се иска да е бебче...
Целувки и много късмет на всички!!!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ, ГОЛЕМИ И ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ ДЕЦА!!!

# 7
  • Мнения: 264
Здравей и от мен Grinning Възможно е да са признаци на бебенце,но както другите момичета са те посаветвали и аз бих ти казала да изчакаш с теста поне до датата на М. а ако можеш да издържиш най-добре да изчакаш два-три дни закъснение. Стискам ти палци и дано скоро се похвалиш с хубава новина Sunglasses

# 8
  • Мнения: 2 825
Ако си направиш сега тест, може и да е отрицателен, а да има бременност, затова по добре изчакай още 4 дена  Simple Smile
А, ако си толкова нетърпелива - направи си кръвен тест, той ще ти покаже  Peace
Само от тези симптоми не се навивай прекалено много, че после разочарованието е много по-голямо  Sad
Успех, стискам палци и дано наистина неразположението ти да се дължи на бебче  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 120
Само мога да се присъеденя към момичетата с една вметка -- измери си Т. базалната*най-добре в дупето* утре сутрин в часовете 5,6 или 7. Ако е висока имаш шансове, но и това не е фактор, а изчакването.
Успех.

# 10
  • Мнения: 2 096
Предлагам смяна на името на форума: "Искам бебе - Тест за бременност се прави мин на 3 ОТ ЗАКЪСНЕНИЕТО НА МЕНСТРУАЦИЯТА"
Не искам да съм груба, но сигурно има начин това да стане общопопулярен факт и да си спестим повторението на едно и също нещо, като: кога се прави тест за бременност; колко време се пие фолиева киселина и има ли опасност от предозиране; болят ме гърдите-мислите ли че е бременност и тем подобни.

# 11
  • Мнения: 235


  Права си, sky angel. Обаче и ги оправдавам момичетата. И моята първа тема като открих сайта беше нещо подобно. Даже и не се загледах, че има библиотека и мога направо да прочета. А, ми се струва, че по-скоро очакват да подвърдим че са бременни, но не сме врачки. За съжаление!!!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Предлагам смяна на името на форума: "Искам бебе - Тест за бременност се прави мин на 3 ОТ ЗАКЪСНЕНИЕТО НА МЕНСТРУАЦИЯТА"
Не искам да съм груба, но сигурно има начин това да стане общопопулярен факт и да си спестим повторението на едно и също нещо, като: кога се прави тест за бременност; колко време се пие фолиева киселина и има ли опасност от предозиране; болят ме гърдите-мислите ли че е бременност и тем подобни.

Начина е момичетата първо да огледат форума а не да бързат и да блъскат теми - коя от коя по обсъждани. Има си библиотека и търсачка...незнам къде да ги сложа та да бодът очите Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 9 990
Когато влизаш за 1 път във форум, незнаеш какво е Забодена тема и точно за какво е Библиотеката и Търсачката, не осъждайте, ще се научи...
Успех от мен и дано се похвалиш скоро. Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 6 356
Когато влизаш за 1 път във форум, незнаеш какво е Забодена тема и точно за какво е Библиотеката и Търсачката, не осъждайте, ще се научи...

това, да ти кажа, според мен зависи от възпитанието и манталитета.
като те поканят за пръв път в чужда къща, отначало плахо пристъпваш в коридора, влизаш на пръсти в стаята и се оглеждаш къде може да седнеш, а не се хвърляш направо към хладилника, примерно.... нали така?
същото е и в непознат форум. етикетът изисква първо да се поогледаш, да се запознаеш с правилата, пък тогаз да започнеш да пускаш теми. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт