Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юни 2006, 11:17 ч.

Книжките на Егмонт - с менте дискове!

• 537
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте! Искам да споделя нещо, което да подейства като предупреждение за всички родители! На Панаира на книгата в НДК купих на сина ми 5 книжки със световни приказки от Дисни от щанда на Егмонт. Въпросните издания бяха опаковани заедно с диск, а панаирната им цена беше 5,40 лв., което навява на мислъта, че приказката е запечатана в диска в анимационен вариант, още повече, че името на Уолт Дисни стои най-горе на книжката. Каква беше изненадата - моята и на сина ми, когато се оказа, че дискът съдържа записана разказаната приказка и няма нищо за гледане! Всичко е с продължителност около 10 мин., за което време издателите са преценили, че детето ви трябва да е заспало, ако е чуло този невероятен и уникален запис!
Това, което ме вбеси, беше липсата на "предупреждание", че приказката е само звук. Което си е вид лъжа, а все пак става дума за продукт за деца. Разбира се, никога повече няма да посетя щанд на Егмонт, нито пък ще купя нещо с тази марка. Нищо чудно следващата партида приказки в комплект с диск да съдържа приказката като doc-файл на цената на DVD, разбира се! Съветвам ви и вие да не правите моята грешка!

Честит празник на всички деца и родители, които се чувстват връстници на децата си!

# 1
  • Димитровград
Aми има хора,забогатяващи на гърба на другите с фалшиви издания #Cussing out.Няма да купя такива книжки за малката.Просто ако си го пише на опаковката-айде,добре,но да подвеждат,че има диск вътре.Не е честно.

# 2
  • София
На книгите от тази поредица - "Прочети ми приказка" - ясно е отбелязано, че диска е аудио и е само за слушане на компютър или уредба. Може би е трябвало да попиташ продавачите все пак, за да си сигурна какво купуваш, защото те едва ли могат да обяснят на всеки, че това не е филмче. А иначе приказките от поредицата, които аз имам, са с продължителност около 25-30 минути.

# 3
На книжките толкова ясно е отбелязано, че приказката става само за слушане, че го забелязваш едва когато вече си го установил като факт - с едва забележим шрифт е отбелязано, че текста чете Стефан Димитриев и Елена Русалиева. Освен това цената на комплекта - книжка и CD, отговаря на цената на DVD, така че изобщо не ми е минало през ума да питам това само звук ли е, защото не бих предположила, че е. Жената на щанда не се зарадва на други клиенти в продължение на 10-15 минути, така че нищо не й пречеше да ме осведоми, че това не е филмче. Аз обаче искам да осведомя Егмонт, че много ме разочароваха, загубиха ме като клиент и ще направя всичко, което зависи от мен, в името на справедливостта.

# 4
  • София
Извинявай, не искам да се заяждам, но не съм видяла до сега оригинален филм на "Дисни" с цена под 10 лв. дори на видеокасета. Иначе е вярно, че сега навсякъде е пълно с вестници и списания с вложени филми дори за по-ниска цена, но те просто не са на големите компании. Може би за това си се подвела и си очаквала филмче. Все пак мисля, че книжките са си хубави и така, надявам се и на твоето дете да са му харесали все пак.

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 17:41 от ljubimche

# 5
тия книжки съм ги виждала и аз,но като видях че е само за слушане,се отказах
не си спомням точно надписа какъв беше,но аз го видях
много съжалявам че сте разочаровани от покупката си

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт