Гъба за лице

  • 3 864
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Ползвате ли гъба за лице или директно с ръце си нанасяте гела за лице.
Аз ползвам такива и не си представям да се мия с ръце и ги сменям когато се похабят.

# 1
  • Мнения: 27 524
Не. Никога не си мия лицето със сапун, а само с вода сутрин. Вечер с памук и тоалетно мляко. Иначе всичко е въпрос на навик  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 793
Не, не ползвам.Даже и през ум не ми е минало,че може с гъба да си търкам лицето.Сутрин само с вода се мия, а вечер след тоалетното мляко използвам гел за лице, но го нанасям с ръка Peace

# 3
  • Мнения: 111
Не , никога не съм ползвала, а и през ум не ми е минавало да ползвам Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 241
Преди ползвах всеки ден естествена ексфолиираща гъба за лицето, на която слагах и гела, но вече с възрастта се въздържам, че ми се струва доста груба тази процедура, та затова си слагам гела с ръка сега Simple Smile  

# 5
  • Мнения: 6 887
Аз преди ползвах един специален сапун за лице и към него си имаше четка. Тогава я ползвах, но за гел или ексфолиант много не става, защото е четка все пак, а не гъба. Иначе сигурно е по-удобно с гъба.

# 6
  • Мнения: 1 616
Ползвам ексфолииращ гел за измиване на лице "Елеа" и го нанасям с ръце. Веднъж-дваж седмично разнасям гела с четка за лице на "Орифлейм" - върши много добра работа! Но гъба за лице никога не съм ползвала - я кажете марки, цени...

# 7
  • Мнения: 8 917
Аз имам за лице - от туфа и не бих я заменила за нищо друго - снея си слагам гела за почистване на лице и след това става супер гладка и мека кожичката на лицето ми Peace

# 8
  • Мнения: 6 472
Не, не ползвам. По едно време ползвах една четка за лице, но после дребната ми я приватизира и счупи и от тогава не съм си купувала заместител.

# 9
  • Мнения: 7 186
Не, ползвам ексфолиант.

# 10
  • Мнения: 870
Почистващия гел го ползвам с гъбичка, която е специално за лице и е много нежна. Ексфолиантите без нея. Гъбата е много удобна за сваляне на различни маски, особено такива, които съдържат глина.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Имам гъба и четка за лице, но рядко ги ползвам.

# 12
  • Мнения: 1 153
Само да уточня че гъбата ми за лице е специална,тоест е само за тази цел,виждала съм една козметичка да ги ползва и за махане на маска,става по лесно.Някой от вас ме подсетиха ,че има и четки за лице,ще прибавя още една опция в анкетата

# 13
  • Мнения: 28
И аз ползвам гъбичка за лице. Не знам каква е марката, защото изхвърлих опаковката, но е специално за лице - така пишеше. Малка жълта и хеме е мека хем е леко гумирана сякаш, а не дунапренена.
Наистина почистването на маски - примерно глинени и други, които се махат с отмиване - е изключително удобно.
Струваше 1,50 лв - от магазин Драка зад Т-Маркет на Коперник. Дано ви е било полезно.

# 14
  • Мнения: 1 153
И аз не мога да кажа в момента марката на тези които използвам,но се продават 2 бр в пакет и са обикновено разноцветни(жълта и зелена,синя и жълта)и струват към 1-1.50лв

Общи условия

Активация на акаунт