Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Незнам дали темата е за тук ... но да споделя и дайте савети!Имам извън маточна бременност почти в първия месец съм ..Аз сам на 18 години а приятелят ми е на 19 .Преди седмица го излъгах че направих аборт защото не исках да му развалям изпитите сега заварши 12 клас и има кандидатстудентски изпити.Признах му преди 2 дни и той се разочарова много но просто го направих добронамерено не исках да го лъжа а само да не му създавам проблеми !Страхувам се многооо!Помогнете ми дайте савети...Не искам да загубя гаджето ми ,и незнам как ще преживея загубата на бебето Crying or Very sad
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

xubavina, аз не можах да разбера, за какво точно си го излъгала  newsm78
- че си направила аборт, а всъщност, още не си ли?
Ако имаш извънматочна бременност, за съжаление - нямаш избор - аборт трябва да направиш, защото тя застрашава твоя живот, а бебчето така или иначе не може да се развива извън матката.
Съжалявам, че така се е получило.
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Миличка, на първо място трябва да вземеш спешни мерки и да направиш аборт. Недей да чакаш !

За приятеля ти, аз не можах да разбера  от какво точно се е разочаровал, но истината е че ако наистина те обича ще остане до теб !

Много съжалявам за загубата която ще преживееш  Sad
Цитирай

Щом бремеността е извън маточна, трябва задължително да се направи аборт.Неприятно е , но за съжаление се случват и такива неща.Кураж, просто приеми , че така е трябвало да стане и друг изход няма.
Цитирай
Той се разочарова понеже го излъгах че сам направила аборта да не го тормозя покрай изпитите направих го добронамерено а той го прие на ватре и се разочарова Crying or Very sad
Цитирай
да ти кажа и аз да бях на негово място щях да се разочаровам от теб. Не може да лъужеш за толкова важни неща. Направи аборт задължително иначе може да стане опасно.
УСПЕХ и най-вече не го обременявай покрай изпитите му. Прсото направи аборт ,а не искай от него чудеса. Все пак е на заор момчето.

Поздрави,
Герито
Цитирай

софия

ако питаш мен това не е мъж,след като реагира така.Мисли за себе си ,това е по важно от едни испити!
Цитирай
мамо Нели......научи се първо да пишеш и тогава казвай кой е мъж и кой не. пише се иЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗпит.
A otnosno momcheto...нормално е да мисли заи зпитите...все пак от това му се определя живота след това.
Цитирай

да ти кажа и аз да бях на негово място щях да се разочаровам от теб. Не може да лъужеш за толкова важни неща. Направи аборт задължително иначе може да стане опасно.
УСПЕХ и най-вече не го обременявай покрай изпитите му. Прсото направи аборт ,а не искай от него чудеса. Все пак е на заор момчето.

Поздрави,
Герито

Госте, окровено казано, подобен тон е недопустим при такава тема. Момичето не от хубаво търси помощ при нас. Какво значи да не го обременява???? А той нея? Мъжете също са длъжни да носят своята част от отговрността. Наяно съм, че не е трябвало да го лъже, но така е прецинила на момента и го е направила за да му спести още повече болка. Що за човешко отношение проявяваш! Тя все пак е само дете! Стига и извънматочната и притесненията, че и тук да я напдаме. Айде, моля ви се...
Цитирай

germany

Аз ще споделя мнението да се спрат нападките.
Хубавина моят съвет е незабавно да потърсиш лекарска помощ, защото от чакане смао по- лошо ще стане. ОПасно е за теб, а както някой вече каза- за бебчето няма шанс Praynig.  Надявам се приятеля ти да осъзнае,че си направила всичко с дорби намерения. Успех и прегръдки
Цитирай
Благодаря ви за саветите ,но как да му обясня че го направих от добри намерения ,страхувам се много  и искам той в този момент да ми дава подкрепа и лубов!

П.П.Да ви попитам нормално ли е теста за бременност да е отрицателен ,ходих на три гинеколога и трите са убедени че е извън мато4на пуснаха ми изследвания дори не се се6там то4но през 48 4аса и показа 4е сам с извън мато4на ,но теста е отрицателен нормално ли е????
Цитирай

край Марица

Чувала съм от познати, че при извън маточна бременност теста е отрицателен, защото не се отделя достатъчно количество прогестерон. който е хормона на бременноста. Той започва да се отделя в по-големи количества, когато ембриона е вече в матката и се е захванал за маточната лигавица. Дано да ти бях полезна.
Цитирай

Хормона на бременността не е прогестерона, а ЧХГ. Възможно е дори и при съвсем нормална бременност теста да остава дълго отрицателен.

xubavina, пишеш от компютъра на мама на 2 деца, която пише с клуба /това ми е много странно все пак/ - тя поне може да ти обесни, че при извънматочна е въпрос на часове да си загубиш живота, а ти се чудиш как да се справяш с болката по наранената любов....

Това с АБОРТ не се оправя - прави се коремна операция и в зависимост от усложненията може и да загубиш не само яйчник или тръба, а и всичките си детеродни органи, операцията води понякога до сраствания в тръбите и НЕВЪЗМОЖНОСТ никога да имаш деца по естествен път.

Въобще не се опитвам да те плаша - просто това е истината.

Един съвет от мен - иди на лекар - в най-близката болница ВЕДНАГА! - нека те оперират по спешност (А кои са тея безотговорни лекари дето не са го направили след като са видели какво става  #Crazy)
пък после си добре дошла да плачем заедно и да ти подадем ръка как да се справиш с мъката по загубеното бебе и да опитаме да дадем съвет как да се оправиш с приятеля ти.

Но в момента ТВОЯ ЖИВОТ е в опасност! и това е първото което трябва да разбереш и да действаш!

Говори с родителите си и не отлагай НИКАК!!!!!

Не искам да съм груба, знам, че много те боли сега(Боже, та ти си дете!) но живота е пред теб и неможеш сега да си безотговорна към себе си.
« Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 20:52 от [desi] »
Цитирай
Права си аз сам дете още но сам адски влюбена чак до лудост и сам много притеснена ,а моят приятел даже не иска да баде с мен за да ме подкрепя каза оправяи се сама имам нужда от неговата подкрепа се пак това бебе е и негово.... Имам нужда от любов и силна прегръдка !За да сам силна
Цитирай

oh....незнам какво да ти кажа...може би това, че ако не вземеш незабавни мерки никога няма да си върнеш приятеля....

има писано във форума как се справяме с мъжете си...ама момчето до теб звучи като такова което не е готово да бъде отговорно, не само да обича...

мила, говори с близките си  - сега ТИ а не той си важната!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора