Ха сега да видим и най-НЕпривлекателните за вас мъже / жени!

  • 13 258
  • 214
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
И моля без фотошопове ( доколкото е възможно  newsm62) !

Ето кой ми води моята класация:


Много ми харесва като актьор...ама... как може да е толкова непривлекателен Crazy!

# 1
  • Мнения: 1 558
Мдам, и аз не го харесвам.
А също и този индивид

# 2
  • Мнения: 7 186


 Mr. Green

П.П. За Никълъс не съм съгласна. Crossing Arms

# 3
# 4
  • Мнения: 115

А също и този индивид
На тоя и аз никак не му се кефя.
Що се отнася до Никалъс можем да поспорим - мен лично много ме кефи.

# 5
  • Мнения: 7 186
И Дитер Болен винаги ми е бил гаден Sick:



Тоя от Симпли Ред и мен не ме кефи, ама хич. Crazy

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 1 558
Ами момичета, добре че харесваме различни неща Simple Smile, иначе сигурно щяхме да се избием за едни и същи мъже  Laughing!
Никалъс ви го давам без бой!

# 9
  • Мнения: 7 914

А също и този индивид
На тоя и аз никак не му се кефя.
Що се отнася до Никалъс можем да поспорим - мен лично много ме кефи.

Как ще спорим  така   argue или така   umnikuu    newsm62? Аз съм написала"според вас"  - всичко е персонално... те хората са казали за всеки влак си има пътник  smile3534

# 10
# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Блях! Sick

# 12
  • Мнения: 5 577
Лейди, по=кротко, ти завзе темата.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 186


Лейди, по=кротко, ти завзе темата.  Mr. Green

Шттт, ти не се обаждай ами се включи по темата. Twisted Evil Wink

# 14
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Сегал като млад и строен биваше: , ама сега е замязал на тюлен Sick

И други следват тоя пример. Някой да разпознава Алек Болдуин в тая лоена топка?

Тенденцията се забелязва и при кметЯ Борисов  Mr. Green

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Тенденцията се забелязва и при кметЯ Борисов  Mr. Green

Ей ся ти скочиха Mr. Green


 
Абсолютен изглед на президент - нали имаше такива мераци, преди да се разведе.

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 13:21 от ДЕ ВАня

# 16
  • Мнения: 3 423
Сергей Станишев
Слави Трифонов
Дони

Татяна Гзел
Paris Хилтън
Кордула Щратман

# 17
  • Мнения: 1 558
Сегал като млад и строен биваше: , ама сега е замязал на тюлен Sick
И аз едно време му се радвах на Сегал.....ама едно време  Mr. Green

Тенденцията се забелязва и при кметЯ Борисов  Mr. Green

Ей ся ти скочиха Mr. Green
Ахам, бягай при него за лична охрана Wink!

# 18
  • Мнения: 7 914
Аа-а-а

Момичета, давайте снимките да ни се наслаждава( опаааа отвращава) окото newsm48 newsm62

# 19
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Crossing Arms Да скача който иска, то се вижда и с просто око.

Пусто нямам време да търся снимки преди/ след, имам нещо спешно да върша, ще ме увОлнят Mr. Green

# 20
# 21
  • Мнения: 1 072
Ето го моят абсолютен фаворит   
Тези двечките също ме отблъскват   

# 22
  • Мнения: 1 120
Денди


Митьо Пищова

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Парис Хилтън Sick
Цеци Красимирова Sick
Снежина Вълкова Sick
Митьо пищова Sick
Мерилин Менсън Sick
 

# 24
  • Мнения: 115

А също и този индивид
На тоя и аз никак не му се кефя.
Що се отнася до Никалъс можем да поспорим - мен лично много ме кефи.

Как ще спорим  така   argue или така   umnikuu    newsm62? Аз съм написала"според вас"  - всичко е персонално... те хората са казали за всеки влак си има пътник  smile3534
Добре де като не ти харесва на теб персонално, аз ще го взема.

# 25
  • Мнения: 11 308

Angela Merkel

Tatjana Gsell

# 26
  • Мнения: 9 077



И въобще един такъв колаж може да стане, че... голем смех Sick

# 27
  • Мнения: 1 120
Ивет Лалова

# 28
  • Мнения: 14 486
от българите този - толкова ме отвращава .....въобще не го гледам


а иначе тези двамата







е който каже, че анджелина е хубава явно е бил робинзон крузо и не е виждал друг човек освен петкан /а вените на ръцете кво ще кажете - секси а?/

айде кой ще ме линчува сега

# 29
  • Мнения: 9 077
Мисля, че това е просто кофти снимка Laughing
То за повечето хора важи това де - имат добри снимки, имат и ужасни...въпрос на попадение Simple Smile

# 30
  • София
  • Мнения: 3 421
 Анджелина Джоли много щеше да ми харесва, но да не бяха тези огромни уста. Сега ми харесва малко.

Не мога да понеса да изгледам филм с Джим Кери - ужасно противен.

# 31
  • Мнения: 14 486
Мисля, че това е просто кофти снимка Laughing
То за повечето хора важи това де - имат добри снимки, имат и ужасни...въпрос на попадение Simple Smile


аха - ама вените все така си изглеждат повярвай ми

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
е който каже, че анджелина е хубава явно е бил робинзон крузо и не е виждал друг човек освен петкан /а вените на ръцете кво ще кажете - секси а?/

айде кой ще ме линчува сега
АЗ Аз  Twisted Evil
Просто след като човек погледне банера в подписа ти и му става ясно от къде идва тая омраза към Анджелина. Не че и пука на жената кво мислиш за вените и де а за красотата те ей така я обявяват за една от най-красивите жени на света щото Хич не е секси ама Ич.. smile3534

Най-Анти от Жените ми е Патриция Кирилова  от весник Труд  Sick

Направо толкова съм си я намразила тая жена, че като и чуя името и ми се ****
Снежина Вълкова

 - невероятно тяло.. много гадни очи бе направооо ме изпиват има и нещо в мутричката и ... не знам просто ми е гадна
Сашка Васева

Не мога да я пропусна просто. Как може така да се гримирва и облича тази жена не знам не знам... ooooh!

За мъжете типажи Митьо Пищова

# 33
  • Мнения: 7 186
Ми за тия двамцата кво ще кажете Wink:



# 34
  • Мнения: 1 269
от българите този - толкова ме отвращава .....въобще не го гледам


а иначе тези двамата







е който каже, че анджелина е хубава явно е бил робинзон крузо и не е виждал друг човек освен петкан /а вените на ръцете кво ще кажете - секси а?/

айде кой ще ме линчува сега

Не само, че няма да те линчувам ами ще те подкрепя напълно! Добавям Азис, Шер и Кейт Мос като набедени за привлекателни! Mr. Green

# 35
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
А някой забелязвал ли е колко е огромна главата на Анджелина Джоли?
Като я гледаш мацката сама - супер си изглежда, правилни черти и прочие. Но като застане до Брат Пит и какво е това чудо - черепът и по-голям от на мъжа й......
За мен красотата е в пропорциите, така че поради горепосочените причини Анджелина отпада от класациите ми за най-красиви жени.
А за най-отвратителен на 1-во място поставям Азис!

# 36
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Азис, Слави Трифонов и Анджелина са ми фаворити Sick

# 38
  • Мнения: 2 550
Славчо, Азисчо, Милко Калайджиев или както му е името, Найден - гаджето на Тони Дачева, и тя не ми допада всъщност.
Щях да сложа в списъка и Били Боб, но тълсейки подходящи негови снимки, взе че ми хареса  Mr. Green
А, Марта Вачкова да не пропусна! Има и още...Русите кукли, водещи по планета  Sick Sick Sick
Абе мога до утре да изброявам  newsm78

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342



Ей ги на част от смешниците, от които ми се  Sick

# 40
# 41
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

И си го чеша с кеф, защото моят мъж е от тези, които не я харесват. Направо не може да я гледа.

# 42
  • Мнения: 1 269
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

И си го чеша с кеф, защото моят мъж е от тези, които не я харесват. Направо не може да я гледа.
Ха! То май и моя мъж е някакво чудо, щото също не понася Анджелина! Била отблъскваща и имала нечистоплътно излъчване Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 647
Да добавя и тази

# 44
  • Мнения: 1 616
Къдрокоске, Евгени Минчев и Глория ги разпознах, ама кои са другите две моделки?

# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ха! То май и моя мъж е някакво чудо, щото също не понася Анджелина! Била отблъскваща и имала нечистоплътно излъчване Mr. Green
Брутално сексуална била според моя скъп

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 15:13 от ДЕ ВАня

# 46
# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Къдрокоске, Евгени Минчев и Глория ги разпознах, ама кои са другите две моделки?

едната е Жасмина от "Сделка или не" / в кафявото тоалетче /, а за другата и аз  newsm78

# 48
# 49
  • Мнения: 1 753

Румен Луканов  Crazy


Радост  Sick

# 50
  • Мнения: 6 617
http--rozali.com-photos-events-n_464.jpg


http--www.afbg.org-pictures-obsti-kulturna programa-image021.jpg

# 51
  • Мнения: 5 647
Къдрокоске, Евгени Минчев и Глория ги разпознах, ама кои са другите две моделки?

Тази от корицата на Плейбой е Жасмина /"Сделка или не"/, а тази с череното боди е Мис София 2006 /Галена еди коя си/

# 52
  • Мнения: 14 486
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

И си го чеша с кеф, защото моят мъж е от тези, които не я харесват. Направо не може да я гледа.
Ха! То май и моя мъж е някакво чудо, щото също не понася Анджелина! Била отблъскваща и имала нечистоплътно излъчване Mr. Green


и моят също не я харесва
а между другото нали знаете онази приказка, че на 40-50 години вече имаш лицето, което си заслужил /с характера си/ представям си анджелина на кво ще мяза на 50 - долу горе може да се досети човек

# 53
# 54
  • Мнения: 1 153
Аз само ще добавя Къцито Sick

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Ау, тоз хубавец как можах да го забравя. №3 в класацията ми /след Сегал и бате Арни/

# 56
  • София
  • Мнения: 6 794
Тази раждала ли е, че и е толова увиснал бюста? Sick

# 57
  • Мнения: 1 753


да добавя и тази



и този  Sick


ауу и този също

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 15:20 от Ал Бънди

# 58
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

И си го чеша с кеф, защото моят мъж е от тези, които не я харесват. Направо не може да я гледа.
Ха! То май и моя мъж е някакво чудо, щото също не понася Анджелина! Била отблъскваща и имала нечистоплътно излъчване Mr. Green


и моят също не я харесва
а между другото нали знаете онази приказка, че на 40-50 години вече имаш лицето, което си заслужил /с характера си/ представям си анджелина на кво ще мяза на 50 - долу горе може да се досети човек


Лично ли я познаваш? Ако  действаме само с подозрения, сигурно пак ще е готина,т.е. мацка-хулиганка.

# 59
  • Мнения: 7 914
Ми за тия двамцата кво ще кажете Wink:





Може и да са грозни ама са си лика прилика Joy и как се обичат #Crazy!
Ама ако можеха да имат и деца...щеше да ми е много любопитно какво щеше да се получи! newsm53


SLADURKATA
,

Цитат
и моят също не я харесва
а между другото нали знаете онази приказка, че на 40-50 години вече имаш лицето, което си заслужил /с характера си/ представям си анджелина на кво ще мяза на 50 - долу горе може да се досети човек
С толкова много пари не ми стига фантазията, честно! newsm62

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

smile3521

Супер си е според мен, а според мъжо да не говорим - много харесва перверзните и устни.

Иначе моят анти е Азис  Sick Sick Sick

# 61
  • Мнения: 1 269
Ха! То май и моя мъж е някакво чудо, щото също не понася Анджелина! Била отблъскваща и имала нечистоплътно излъчване Mr. Green
Брутално сексуална била според моя скъп
Абе явно има съвпадение - нечистоплътността и бруталната сексуалност WinkОбаче за устните и не мога да кажа лоши работи. Харесват ми Sunglasses

# 62
  • Мнения: 5 647
Тази раждала ли е, че и е толова увиснал бюста? Sick

Най-вероятно не, но по-важното е, че колкото и да не прилича на нищо са я избрали за МИС  Sick

# 63
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мис Вълкодав, може би. Не е като да не сме ставали свидетели на избирането на противни мадами а миски... А тая е повече от противна, ужас.

# 64
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Най-вероятно не, но по-важното е, че колкото и да не прилича на нищо са я избрали за МИС  Sick
Ми те напоследък все такива ги избират, баси вкусовете baby_neutral
 newsm78  Чудя се дали да ви уплаша с една бивша на скъпия  Mr. Green

Ш'си изкарам боя някъде  Embarassed

# 65
  • Мнения: 298

 smile3532 МъжО, каза че тая има "кривогледи" цици   newsm48

# 66
  • Мнения: 5 647
Ми те напоследък все такива ги избират, баси вкусовете baby_neutral
 newsm78  Чудя се дали да ви уплаша с една бивша на скъпия  Mr. Green

Ш'си изкарам боя някъде  Embarassed


По-добре недей, защото не знаеш кой чете.

# 67
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
newsm78  Чудя се дали да ви уплаша с една бивша на скъпия  Mr. Green

Ш'си изкарам боя някъде  Embarassed


Дай, дай! smile3508

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами незнам как се казва, но го наричаха Мъро от Биг Брадър Rage

# 69
  • София
  • Мнения: 722


А на мацката с червеното боди единия нокът май й го няма...... Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 6 794
 hahaha Joy
Верно и го няма!

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Верно.И аз не го бях видяла ooooh! smile3532

# 72
  • Мнения: 306

 smile3532 МъжО, каза че тая има "кривогледи" цици   newsm48
А ВИДЯХТЕ ЛИ УЖАСНИТЕ НОКТИ+СЧУПЕНИЯТ? smile3514ОТ КОЯ МАГИСТРАЛА СА Я ПРИБРАЛИ???

# 73
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535

А на мацката с червеното боди единия нокът май й го няма...... Mr. Green
Малиии, това Евелина Павлова ли е Shocked 
Как е допуснала такова кАдро?

За другото определено си наблюдателна, това е последното нещо, на което щях да обърна внимание.

Мацки, 'Сигнално жълто' ряпа да яде, конкурираме ги успешно в момента  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 550

А на мацката с червеното боди единия нокът май й го няма...... Mr. Green
Малиии, това Евелина Павлова ли е Shocked 
Как е допуснала такова кАдро?

За другото определено си наблюдателна, това е последното нещо, на което щях да обърна внимание.

Мацки, 'Сигнално жълто' ряпа да яде, конкурираме ги успешно в момента  Mr. Green

Като спомена "Сигнално жълто"...Албена Вулева може да оглави челно място в класациите за най-непривлекателна жена.  Sick

# 75
  • Мнения: 5 647

А на мацката с червеното боди единия нокът май й го няма...... Mr. Green
Малиии, това Евелина Павлова ли е Shocked 
Как е допуснала такова кАдро?

За другото определено си наблюдателна, това е последното нещо, на което щях да обърна внимание.

Мацки, 'Сигнално жълто' ряпа да яде, конкурираме ги успешно в момента  Mr. Green

Малко офф от темата, но вярно ли, че Евелина Павлова имала нещо с Ники Кънчев? Дочух нещо и заради това тя дала интервю в сп. "Максимум". Я, раздуйте малко за какво иде реч.

# 76
  • София
  • Мнения: 11 114

 smile3532 МъжО, каза че тая има "кривогледи" цици   newsm48
А ВИДЯХТЕ ЛИ УЖАСНИТЕ НОКТИ+СЧУПЕНИЯТ? smile3514ОТ КОЯ МАГИСТРАЛА СА Я ПРИБРАЛИ???

А коя е тази "красавица" ? Sick

# 77
  • Мнения: 5 647
А коя е тази "красавица" ? Sick

Мис София 2006

# 78
# 79
  • Мнения: 1 895

По-лошо! Първа подгласничка на Мис България 2006  и ще представя страната ни на конкурса "Мис Вселена" Twisted Evil Галена Димова се казва "феята" Twisted Evil

# 80
Е те тази мумия спаружена изсъхнала високомерна вкаменелост


# 81
  • Мнения: 7 914
 rotfImbo rotfImao

Описанието ти е по въздействащо от снимката smile3521

# 82
  • Мнения: 11 308
Е те тази мумия спаружена изсъхнала високомерна вкаменелост


Малко не съм съгласна, щото от силикона по лицето и едва ли ще може да се спаружи и изсъхне, колкото ни се иска, но за високомерната вкаменелост си права.

# 83
  • Мнения: 3 423
Тази раждала ли е, че и е толова увиснал бюста? Sick

Ne, ama sigurno baja narod sa i go teglili...

# 84
  • София
  • Мнения: 6 794
Моя беше в това положение като ми спря кърмата, що ревове изревах, и теми писах....а тази се е пуснала по него само пред хората...ужас! Добре,че ми се пооправи бюста /пък сега съвсем/... Laughing

# 85
  • Мнения: 612
Първата ми асоциация  е "Борето" Ангелов, само като го видя и ми се   Sick  , а като заговори, направо ми идe да се гръмнa аз от срам, за него не знам как се понася. Снимки нямам намерение да пyскам( да го удостояваме с тази чест), а и бременни има все пак.

# 86
  • Мнения: 7 474
 smile3505

Бившия мъж на Джулия Робъртс



И ТАЗИ ДВОЙКА

# 87
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Като спомена "Сигнално жълто"...Албена Вулева може да оглави челно място в класациите за най-непривлекателна жена.  Sick
Само тая снимка нейна намерих из нета: , що така newsm78

А тук една световно неизвестна, но достатъчно отвратителна Sick, за да води личната ми класация  smile3505

# 88
  • София
  • Мнения: 4 884
Ей ви още една кукумицинка- Радомира от Биг брадър. И да не забравяме Пламенчето с цигулката..


# 89
  • София
  • Мнения: 722
Оооооо,Радомира я бях забравила....Мнооого ми беше противна - и с това квичене постоянно  Sick

# 90
  • София
  • Мнения: 6 743
Извинявам се, че не е по темата, но на тениската на Робин Уилямс на АРАБСКИ пише "Аз обичам Ню Йорк "  #Crazy Shocked #Crazy

# 91
  • София
  • Мнения: 6 743
Тази раждала ли е, че и е толова увиснал бюста? Sick
Тази я спрягаха за ухажвана от СЛави Трифонов  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 622
Ами този... #Crazy Sick


Само тази снимка успях да намеря в нета... newsm78

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Един глас и от мен за Радомира.Как я забравих само ooooh!

# 94
  • Мнения: 374
ИРЕН ОНТЕВА - Ужасен кон

# 95
  • София
  • Мнения: 2 896
Тази раждала ли е, че и е толова увиснал бюста? Sick

задължително ли е като родиш да ти увисне бюста  Thinking

# 96
  • Мнения: 7 474
Не са и увиснали, бодито и е малко и ги притиска, но това не я прави по-симпатична  Sick

# 97
  • Мнения: 440
Ей тази жена ме разбива. Защо ми е толкова противна нямам точен отговор, ама ми е отврат. Sick



И тази също. Чух, , че и свалят предаването и се зарадвах. Милата, май Карамански ако не го бяха гръмнали сам щеше да се самоубие.

http://www.btv.bg/uploads/gallery/show16620.jpeg

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 23:26 от Lilu 76

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Тя  ми прилича на прасенце.И като заръка насреща, как си е намерила тази работа с този говорен дефект?

# 99
  • Варна
  • Мнения: 2 171
ИРЕН ОНТЕВА - Ужасен кон



 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 100
  • Мнения: 7 186
Кати- и като визия и като човек ме дразни много, рядко тъпо парче. Sick

# 101
  • Мнения: 115

Гласувам за тази и аз.Много ми е противна.

# 102
  • Мнения: 2 550

Гласувам за тази и аз.Много ми е противна.

Коя е тази?

# 103
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мацката с червеното боди има един липсващ нокът... Сигурно сте го обсъждали де, ама... Как може да се появи така на ревю.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Таз:  Sick





И тоз:  Sick Sick

# 105
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
ИРЕН ОНТЕВА - Ужасен кон




Наистина е отврат. cry
Не знам защо са я набедили за красавица.
Добавям и Юлиана Кънчева. Прилича ми на травестит. Sick

# 106
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мацката с червеното боди има един липсващ нокът... Сигурно сте го обсъждали де, ама... Как може да се появи така на ревю.

Може, може на българските "ревюта" всичко може. Просто са една пародия. #2gunfire

Сори за офф-а, ама не се стърпях.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Как можах да забравя този индивид!  Close

Даже не се сетих за името му, написах в Гугъл "Шоуто на Слави"  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 5 299
Аааа , Бритнито мъ кефи мен Mr. Green
Кати- и като визия и като човек ме дразни много, рядко тъпо парче. Sick


Иначе за Катка съм съгласна Sick

# 109
  • Мнения: 2 550
Как можах да забравя този индивид!  Close

Даже не се сетих за името му, написах в Гугъл "Шоуто на Слави"  Mr. Green



Росен Петров, пише си го в пропъртис-а на снимката  Mr. Green


Аде кажете ми коя е вампирката в червено  Sad

# 110
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Марчето, като копирах снимката се сетих, ама преди това не.  Laughing

# 111
  • Мнения: 481
НАЙ-ПРОТИВЕН     КЪЦИ ВАПЦАРОВ



НАЙ-МАЗЕН    ИВАН ЗВЕЗДЕВ



НАЙ-МАЗНА     МАРТИНА ВАЧКОВА

# 112
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

Аде кажете ми коя е вампирката в червено  Sad
Това май е Нели ат "Туистър" newsm78,преди беше в огледала.Не е лоша мацката,ама на тази снимка Sick...

# 113
  • Мнения: 2 550

Аде кажете ми коя е вампирката в червено  Sad
Това май е Нели ат "Туистър" newsm78,преди беше в огледала.Не е лоша мацката,ама на тази снимка Sick...

Ами чи тя прилича на еФтина проститутка на тази снимка  Grinning
Иначе не е лоша.

# 114
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ето ги и моите "фаворити" Sick:

Жокер-мамчето от Вип Брадър Sick

# 115
  • Мнения: 834
участвам с глас за най- пративно мазна личност Марта Вачкова. УжасТ

# 116
  • София
  • Мнения: 15 216
Ами този... #Crazy Sick


Само тази снимка успях да намеря в нета... newsm78

Не се сещам за друг, който да ми е по-гнусен от Вучков Sick

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 18:10 от Vivi

# 117
  • Мнения: 208
На мен Марк Антъни ми е много противен. Стана ми още по-противен като заряза жена си и трите си деца за да се ожени за Дженифър Лопез.

# 118
  • Мнения: 7 186


На мен Марк Антъни ми е много противен. Стана ми още по-противен като заряза жена си и трите си деца за да се ожени за Дженифър Лопез.

А коя е бившата му жена? newsm78
Иначе на мен Марк не ми е противен. bowuu

# 119
  • Мнения: 208
Не и знам името на бившата му жена...спомням си че беше Мис /фото модел newsm78

На мен винаги ми е бил противен, но всеки си има разли4ен вкус... Peace

# 120
Не и знам името на бившата му жена...спомням си че беше Мис /фото модел newsm78

На мен винаги ми е бил противен, но всеки си има разли4ен вкус... Peace

Жена му е била Мис Свят.. иначе не можем да знаем какви са точно причините за раздялата им Simple Smile))

По темата - Марта Вачкова

# 121
  • Мнения: 7 186
Намерих я. Wink
Жена му е бившата “Мис Вселена`1993” Даянара Торес.



Имат двама сина след 4- годишен брак.

Линк.

Друг линк.

# 122
  • Мнения: 5 647
Мацката с червеното боди има един липсващ нокът... Сигурно сте го обсъждали де, ама... Как може да се появи така на ревю.

На живо беше още по-зле.  Sick

# 123
  • Sf
  • Мнения: 808

А коя е бившата му жена? newsm78
Иначе на мен Марк не ми е противен. bowuu

DayanaraTorres

Това е бившата му жена на Марк Антъни. Мис Вселена 1993

Иначе по темата - няма хора, известни или не, да са ми противни... Всеки си е убав по своему, иначе и аз бих била на някого противна...  newsm78

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 10:39 от crossamaia

# 124
  • Мнения: 1 462

Не е нито мъж, нито жена това...

# 125
  • Мнения: 7 474
Gaming много си прав!  Peace

# 126
  • Мнения: 208
Да наистина Майкъл Джаксън е непривликателен в момента....ама на времето как го харесвах.  Embarassed

Имаше голям талант, а сега е голямо ку-ку. Направо е гнусен от всичките пластични операции, за които той постоянно отрича.

# 127
  • Мнения: 7 186
Е така и до ден днешен си се чудя как, аджеба успя да си избели кожата тоя пич. Rolling Eyes
А че е отвратен- 2 мнения по въпроса няма. Sick

# 128
  • UK
  • Мнения: 3 959
Обожавам Марк Антъни. А и не е точно "Зарязал жена си за да се ожени за Дженифър Лопес"...

# 129
  • Мнения: 2 723

Ей тая не мога да я понасям, адски ми е нелицеприятна



А това е фаворитът ми от мъжете, отврат (Питона), че не ми се търсеше друга снимка  Sick

# 130
  • Мнения: 5 647
А това е фаворитът ми от мъжете, отврат (Питона), че не ми се търсеше друга снимка:sick:

Еее, Митьо си е класика. Сега по НТВ дават откъси от Брадъра и има един кадър как си друса корема с онзи халат. Направо отврат. Все едно гледам 100 кила желе.  Sick

# 131
  • Мнения: 2 567
Повечето от противните родни "звезди" са изброени вече - Вучков, Вулева, Луканов, Трифонов...
Каже ли се обаче известен и грозен първата ми асоциация е ей този тип
Мик Джагър


А с тези двамата събрани заедно кошмара е пълен
Ози Озбърн и Мерилин Менсън

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Слави Peace

# 133
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Здравко Буйнов
и Юлиан Вучков

# 134
  • София
  • Мнения: 3 787
Ей тоя не мога да го трая и аз.Най-антипатичния тип,който съм виждала Sick

# 135
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами този... #Crazy Sick


Само тази снимка успях да намеря в нета... newsm78

Не се сещам за друг, който да ми е по-гнусен от Вучков Sick
Бля,бля Sick Sick Sick.Е този е на голяма почит у нас-мъжо го гледа и се залива от смях сам като луд,а на мен ми иде да Sick

Ама бях забравила и Леонардо Ди Каприо.Ей как ми е гнусно да го гледам този мазен тип Sick

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 21:29 от ками

# 136
# 137
# 138
  • Sofia
  • Мнения: 4 221

Весела Драганова


Кати



Диди Дрингова - ужаааааааааст !

# 139
  • Мнения: 1 629
Ето я:




И този супер мазен дъртак Sick


# 140
  • София
  • Мнения: 4 884
Джереми Айрънс е един от мъжете, които аз много харесвам...Какво прави в тая класация, хора?!?



# 141
  • Мнения: 812
1.ФОЛК ПЕВИЦАТА - К А М Е Л И Я -отвратителен миризлив кон             2.ДИДИ ДРИНГОВА-е...ти  крокодила

# 142
  • Мнения: 431
Имам непоносимост към онова българско "ВИП" създание Деси Тенекеджиева - външността й ме отвращава, ВИП-изявите й също. Сега последно видях, че се е набутала на корицата на "Ева" Sick Певица, актриса, манекенка - на всяка манджа-мерудия, вулгарна до безобразие. ooooh!

Само тази снимка намерих - жената вляво.

# 143
  • Мнения: 14 654
никъде не намерих подходяща негова снимка из нета ,ама за мен той води класацията на грозниците : дени желязов -водеше преди време нощен магазин и после взе и да пее . толкова е мазен и противен, а и всички, които си бръснат главите ме отвращават - не мога да понасям гологлави мъже  Sick

# 144
  • Мнения: 1 840
Азис

Сара Джесика Паркър (сериалът го харесвам, но тя всеки път ми се струва потресаващо грозна)

Анджелина Джоли (има някаква особена "грозна" красота - някак едновременно хем красива, хем ми грознее, а мъжът ми въобще не я харесва)

# 145
  • Мнения: 3 447


този май не го срещнах до момента

# 146
  • Мнения: 7 474
А този някой спомена ли го??  Mr. Green Sick Mr. Green Sick

# 147
  • София
  • Мнения: 2 958
Къде забравихте Галя от Сатен и Нина Николина? А и онази Диди от БГ ТОП 100 (тя всъщност на живо е многосладка, но на екрана  Sick )!

# 148
  • Мнения: 14 654
точно си мислех за галя от сатен и нина николина - чудни хубавици !

# 149
  • Мнения: 7 914
Leo,
 да споменат е ама май в темата с  най- предпочитанете мъже Sick Mr. Green

 Joy

# 150
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Много ми е противна Евелина Павлова. Не знам как да и сложа снимка. Водеше с Ники Кънчев Big Brother и една тъпотия сега!

# 151
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
В класацията е вече Евелина Павлова  Mr. Green
Има я по-напред в темата с уникално лоша снимка, като за документи да беше - по-добре щеше да излезе Crazy

# 152
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Джереми Айрънс е един от мъжете, които аз много харесвам...Какво прави в тая класация, хора?!?




И аз се притесних, че е в класацията...Много готин актьор! Винаги играе в яки филми! Ама трябва да уважаваме мнението на другите, нали? Mr. Green

# 153
  • Мнения: 1 768
Фолкпевиците Глория и Рени. Sick

# 154
  • София
  • Мнения: 722

Ей този "велик" художник направо ми лази по нервите. Sick

# 155
  • Варна
  • Мнения: 974
Много ми е противна Евелина Павлова. Не знам как да и сложа снимка. Водеше с Ники Кънчев Big Brother и една тъпотия сега!

оффф и на мен!!!!

# 156
  • Мнения: 544
Много ми е противна Евелина Павлова. Не знам как да и сложа снимка. Водеше с Ники Кънчев Big Brother и една тъпотия сега!

и на мен!Толкова е изкуствена и дървена!

оффф и на мен!!!!

# 157
  • София
  • Мнения: 15 216
Много ми е противна Евелина Павлова. Не знам как да и сложа снимка. Водеше с Ники Кънчев Big Brother и една тъпотия сега!

и на мен!Толкова е изкуствена и дървена!

оффф и на мен!!!!

Бройте ме и мен. След Албена Вулева тя ми е на второ място в класацията на антипатични "журналистки".

# 158
  • Мнения: 433
Джереми Айрънс е един от мъжете, които аз много харесвам...Какво прави в тая класация, хора?!?




И аз се притесних, че е в класацията...Много готин актьор! Винаги играе в яки филми! Ама трябва да уважаваме мнението на другите, нали? Mr. Green
Това е един от любимите ми актьори. Страшен поглед има пича. Леко съм изненадана, че е попаднал тук.

# 159
  • София
  • Мнения: 1 480
Джереми Айрънс е един от мъжете, които аз много харесвам...Какво прави в тая класация, хора?!?




И аз се притесних, че е в класацията...Много готин актьор! Винаги играе в яки филми! Ама трябва да уважаваме мнението на другите, нали? Mr. Green
Това е един от любимите ми актьори. Страшен поглед има пича. Леко съм изненадана, че е попаднал тук.

Еееее, по вкус приятел няма  Wink Антипатичен ми е просто, какво толкова. Дано няма обидени  Hug   
btw, от години съм почитателка на  Marilyn Manson и знам, че на много хора им е противен, даже в тази темичка го мернах някъде, но не се сърдя, нито ми е гадно  bowuu

# 160
  • Мнения: 184
Венета Райкова-не е грозна, ама има някакво отрицателно излъчване. Неще ме потриса от нея.

# 161
  • Мнения: 183
Някой спомена ли Румен Петков
нема да пускам снимка, да не ме обвиният че искам да плаша мамите и тяхните деца

# 162
  • Мнения: 3 092
От Евелина Павлова  ми се  Sick
От Майкъл Джесксън ме втриса  Mr. Green
Искам да спомен Галя от Каризма , Миро от Биг Брадър  и Зара от Биг Брадър понастоящем водеща на " Ало къщата"Ето я тука :
http://www.bliasak.com/files/2005_44/zara1.jpg

# 163
  • София
  • Мнения: 5 289

Ей тоз лигльо не моа да го гледам.

# 164
  • Мнения: 208


Ето тия двамата.

# 165
  • Мнения: 1 616
Ей тея двамцата са ми страшно антипатични и не мога да си обясня непреодолимото отвращение, което изпитвам към тях... newsm78

# 166
  • Мнения: 569
Имам непоносимост към онова българско "ВИП" създание Деси Тенекеджиева - външността й ме отвращава, ВИП-изявите й също. Сега последно видях, че се е набутала на корицата на "Ева" Sick Певица, актриса, манекенка - на всяка манджа-мерудия, вулгарна до безобразие. ooooh!

Само тази снимка намерих - жената вляво.




    Напълно те подкрепям!!!!!!

# 167
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Някой щеше да ме яде по повод това, че казах как кметЯ Борисов е добил тюленоподобен вид.
Я се убедете сами:

Преди:


Сега:

# 168
  • Мнения: 7 474
CTramell   Joy откъде го изрови това чудо!  Joy

# 169
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ами намирам ги такива в ръкава отвреме-навреме Wink  Mr. Green

P.S.  Освен това разчиствах из къщи стари списания и в едно от тях изрових статия 'Тайнственият мъж до царя', ама трябва да я сканирам, няма я из нета. Разликата е още по-фрапантна.

# 170
  • Мнения: 7 186
Някой щеше да ме яде по повод това, че казах как кметЯ Борисов е добил тюленоподобен вид.

Бе не знам ама на Бойко на дърти години по съм му навитак, като млад нещо не ми хваща окото. newsm78

# 171
  • Мнения: 1 840
А, забравих и Део - прилича ми на проскубано врабче, а като чуя, че е секссимвол - направо си падам от смях.

# 172
  • Мнения: 7 914
А, забравих и Део - прилича ми на проскубано врабче, а като чуя, че е секссимвол - направо си падам от смях.

Аз съм сигурна, че е за определена възрастова група , че от тази група , на още някоя подгрупа! smile3521

# 173
# 174
  • София
  • Мнения: 1 105

Туй чудо мяза на гаден долен травестит бачкал яко цяла нощ и заснет малко преди зазоряване на път за районното, но все пак щастлив, защото е известен Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 175
  • Мнения: 5 647
В класацията е вече Евелина Павлова  Mr. Green
Има я по-напред в темата с уникално лоша снимка, като за документи да беше - по-добре щеше да излезе Crazy

Добре, че ме подсети. По-напред попитах дали някой нещо знае за отношенията й с Ники Кънчев? Нещо ги спрягаха двамата, ама не знам точно за какво?

# 176
  • Мнения: 1 277

  smile3521

Към тях добавям  още:Майкъл Джексън, Евгени Минчев, Галя от Сатен, Николай Бареков, Мара Отварачката, Къци. Има още едно същество, но не съм сигурна как му беше името- май беше Ицо Петрофф newsm78

# 177
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Добре, че ме подсети. По-напред попитах дали някой нещо знае за отношенията й с Ники Кънчев? Нещо ги спрягаха двамата, ама не знам точно за какво?
Случайно го прочетох въпросното интервю в 'Максимум', докато чаках да ми измият колата. Твърди там девойката, че само професионални отношения имали.

# 178
  • София
  • Мнения: 2 838
Най-гаден и външно и всякак ми е ГЕОРГИ КОРИТАРОВ! #2gunfire

# 179
  • Мнения: 374
Венета Райкова е доста противно създание ooooh!

# 180
  • Мнения: 1 418
Абе имаше една манекенка дето ходеше със сина на някакъв известен пластичен хирург.Яко съм запецнала в момента и не мога да се сетя за името и.Ако някой се сеща да ми помогне моля.Е те тая убавица направо ми разваля настроението за дни на ред като я видя някъде.Няма такова чудовище. ignore2

# 181
  • Мнения: 7 474
Абе имаше една манекенка дето ходеше със сина на някакъв известен пластичен хирург.Яко съм запецнала в момента и не мога да се сетя за името и.Ако някой се сеща да ми помогне моля.Е те тая убавица направо ми разваля настроението за дни на ред като я видя някъде.Няма такова чудовище. ignore2

Тази е - Теди Велинова!

# 182
  • Мнения: 1 418
Точно този дръглив кон.
Айде скапа ми се настроението вече Mr. Green
Много благодаря за помощта.

# 183
  • Мнения: 7 837
Бившият мъж на Джулия Робъртс  Sick

# 184
  • Мнения: 7 474
Бившият мъж на Джулия Робъртс  Sick

Черпя те! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 185
  • Мнения: 1 269

Кейт Мос е абсолютен фаворит на семейството ми  в класацията за най-непривлекателна жена!(на горната снимка била нейна двойничка! и тя е грозна!!!)

# 186
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Ей този и аз не мога да го трая.Много ми е противен.

# 187
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ми за тия двамцата кво ще кажете Wink:





Лика прилика са си !

# 188
  • Мнения: 124
И малко на футболна тематика - е това е моят фаворит, нема по-грозен от него  Mr. Green:

# 189
  • Мнения: 1 462
Абе имаше една манекенка дето ходеше със сина на някакъв известен пластичен хирург.Яко съм запецнала в момента и не мога да се сетя за името и.Ако някой се сеща да ми помогне моля.Е те тая убавица направо ми разваля настроението за дни на ред като я видя някъде.Няма такова чудовище. ignore2

Тази е - Теди Велинова!

Е защо да е непривлекателна?  Гледам, че операцията е сполучлива...

# 190
  • София
  • Мнения: 1 352
Айде и аз да се включа. Мартин Карбовски - много ми е неприятен визуално.
 

# 191
  • Мнения: 14 654
тази ми е любимка, а като започне и да говори....

# 192
  • Мнения: 7 914
тази ми е любимка, а като започне и да говори....



Що, ти не ти допадат гаЦсета и ПелЮдки ли? newsm78 newsm62 rotfImbo

# 193
  • Мнения: 1 418
Абе имаше една манекенка дето ходеше със сина на някакъв известен пластичен хирург.Яко съм запецнала в момента и не мога да се сетя за името и.Ако някой се сеща да ми помогне моля.Е те тая убавица направо ми разваля настроението за дни на ред като я видя някъде.Няма такова чудовище. ignore2

Тази е - Теди Велинова!

Е защо да е непривлекателна?  Гледам, че операцията е сполучлива...
Успешна ама от врата надолу.

# 194
  • Мнения: 1 100
 Я вижте тук колко "хубостници" са развен4ани. Голям смях Joy : http://www.ebaumsworld.com/celeb.html

# 195
  • Мнения: 2 253
   Вярно-непривлекателен е и то доста-ама пее БЯСНО .Обожавам да го слушам Simple Smile

# 196
  • Мнения: 304
Я вижте тук колко "хубостници" са развен4ани. Голям смях Joy : http://www.ebaumsworld.com/celeb.html


 #Crazy ауууууууууууууу Агилера е ... #Crazy
На мен Виолета Здравкова ми е най  Sick

# 197
  • Мнения: 5 622
И малко на футболна тематика - е това е моят фаворит, нема по-грозен от него  Mr. Green:





О, не, тоз е върха направо! С 10 см венец и 10 мм зъбки  Sick

# 198
  • Мнения: 3 569
О, не, тоз е върха направо! С 10 см венец и 10 мм зъбки  Sick

И 10 милиарда Евро  Joy

# 199
  • Мнения: 805
И НЕчовек. Бог !!!

# 200
  • Мнения: 5 622
И малко на футболна тематика - е това е моят фаворит, нема по-грозен от него  Mr. Green:





О, не, тоз е върха направо! С 10 см венец и 10 мм зъбки  Sick

Това: 
и това: 
са само малки подробности  Joy

# 201
  • Мнения: 3 569
Като заговорихте за футболисти и се сетих за Питър Крауч от Англия



# 202
  • Мнения: 5 622

 Е, стига де  Stop Спрете се. Имайте милост към необичащите големи венци и малки зъбета

# 203
  • Мнения: 3 153
И малко на футболна тематика - е това е моят фаворит, нема по-грозен от него  Mr. Green:





О, не, тоз е върха направо! С 10 см венец и 10 мм зъбки  Sick

Това: 
и това: 
са само малки подробности  Joy
На мен пък ми е сладък...............и  това дори няма нищо общо с 10те милярда Sunglasses

# 204
  • Мнения: 805
И на мен ми е много симпатичен. Страхотно присъствие има този човек. Много ярък и харизматичен. Един коментатор беше казал " Пристигне ли Роналдиньо, изгрява слънце "  Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 3 153
И на мен ми е много симпатичен. Страхотно присъствие има този човек. Много ярък и харизматичен. Един коментатор беше казал " Пристигне ли Роналдиньо, изгрява слънце "  Heart Eyes
Peace

# 206
  • Мнения: 1 616
И на мен ми е много симпатичен. Страхотно присъствие има този човек. Много ярък и харизматичен. Един коментатор беше казал " Пристигне ли Роналдиньо, изгрява слънце "  Heart Eyes
Peace

И аз го намирам за невероятен чаровник! Усмивката му е като на малко дете.. Heart Eyes Рекламата на Пепси само заради него я гледам! "Даа, даа, даааааа!"  Grinning

# 207
  • Мнения: 3 153
И аз го намирам за невероятен чаровник! Усмивката му е като на малко дете.. Heart Eyes Рекламата на Пепси само заради него я гледам! "Даа, даа, даааааа!"  Grinning
Да, да, даааа, не само рекламата гледам заради него, а и въобще той е причината да гледам футбол с кеф! Никой друг не ме карал да се наслаждавам на добрата игра!

# 208
  • Мнения: 3 569
И аз съм на мнение, че е чаровник Роналдиньо. И не само това - присъствието му се усеща винаги.

# 209
  • Мнения: 1 258
Леле,как може темата да започва с абсолютния ми любимец Никълъс Кейдж.Аз-възмутена.

Иначе непривлекателен за мъж ми е нещо от типа Долф Лунгрен.

# 210
  • Мнения: 668
Роналдиньо може и да е грозноватичък, но е голям чаровник и има невероятно присъствие.
А за таланта му нямам думи.

# 211
  • София
  • Мнения: 38 431


Лейди, по=кротко, ти завзе темата.  Mr. Green

Шттт, ти не се обаждай ами се включи по темата. Twisted Evil Wink

И аз не мога да ги дишам тия двете. Тя и Парис пропя вероятно за да замести Бритни; от което вече ми призляваа Sick

# 212
  • Мнения: 569

Ей тоз лигльо не моа да го гледам.




Егати мазника.

# 213
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Непривлекателни мъже за мен са мъже, които приличат на женички.
Непривлекателни жени - тези, протезираните, с куп изкуствени неща по себе си. Особено неприятно ми е съчетанието напомпани устни и изскубани вежди.  Sick
Сърцето ме заболя, като видях Никълъс Кейдж на първа страница.  newsm45
За мен той е много готин мъж.

# 214
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Александър Лилов - най-противния мъж, който съм виждала, също и товарищ Станишев             #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт