Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

София

Това ми е въпросът. Виждам теми, които според мен попадат в тази графа, но пък знае ли човек?
Цитирай

Пловдив

До момента не съм пускала тема, така че отговора ми е НЕ.  Laughing Винаги съм намирала каквото ме интересува с Търсачката.
Но като се замисля не си спомням кога последно е "нямало какво да правя".  Tired
Цитирай

София

Повечето теми , май поради такава причина се пускат, защото ако си зает няма да си във форума.Поне аз съм така
Цитирай

Ямбол

Не. В повечето случаи, когато пускам тема е или нещо ме е провокирало или наистина търся отговор или помощ.
Не очаквай да срещнеш много отговори - ДА.
Пък и какво ни пречи, нали има правила, доколкото си спомням там не е забранено да се пускат всякакви теми.
Цитирай

на Север

Не. Пускам нова тема, само когато ме интересува мнението на другите по конкретен въпрос
Цитирай

Свищов

Аз рядко пускам теми, но по принцип вися и пиша в Клюкарника от нямане на работа... Wink
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Не ,за мен те са безмислени и не са интересни
Цитирай

Аз рядко пускам теми, но по принцип вися и пиша в Клюкарника от нямане на работа... Wink
И аз тъй Party Party
Цитирай

Русе

То като цяло влизането със форума може да се приема като "нямане" какво да правим.  Laughing

Ам тъй де, зависи от гледната точка. Празник е, хайде навън!
Цитирай

Желаното място

До момента не съм пускала тема, така че отговора ми е НЕ.  Laughing
Но като се замисля не си спомням кога последно е "нямало какво да правя".  Tired

Аз също. Нов регистриран потребител съм, но форума го чета отдавна. Забелязвам, че напоследък се пускат толкова аналогични теми, че чак ми е тъпо да ги чета. Някои са много смешни - като да си показваме кухните, колите, телефоните и т.н. Хората са с различни финансови възможности и мисля, че не е необходимо да си мерим... Според мен той е място за обмяна на общи идеи, споделяне на общи интереси и взаимопомощ.
Цитирай

Самото ми присъствие в този форум е проява на бездействие.
 ooooh!
Цитирай

ooooh!
Тъй си е Mr. Green
Цитирай

ooooh!
В паузите между клатенията, нали?  Laughing Laughing
Цитирай

някьде

НЕ- имам само няколко пуснати теми и те са в "бъдещи и настоящи мами"
но напоследък срещам много теми пуснати просто така...
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Аз съм алтруист-пускам теми, за да има какво да правят другите. това осмисля деня ми и ме кара да се чувствам един по-добър човек.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора