Искам да ви похваля новия лосион-автобронзант на Dove - Sunshine Body Lotion

  • 39 998
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 092


Това е въпросният лосион, нов е доколкото знам. Купих го от Метро, дената му е добра - мисля че към 6 лв беше...
Подходящ е за светла кожа. Тенът е постепенен, след всекидневно мазане става много естествено, и не е натрапчиво, а си е точно като естествен тен. Ухае приятно, попива бързо...който е фен на подобни продукти, предполагам ще остане доволен Simple Smile
А, има и финни светлоотразителни частици, леко блещука, ама съвсем слабо доловимо и ненатрапчиво.

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 14:36 от .:.Stef.:.

# 1
  • Мнения: 1 558
А цапа ли дрехите?

# 2
  • Мнения: 9 092
Не, не, то си е точно като другите лосиони на Дав, попива си нормално, а тенът е сякаш като ефект от мазането Simple Smile В смисъл, попива за секунди, а тенът е ефект така, както мекотата или ароматът са резултат от мазането с лосион Simple Smile Много поетично стана... ooooh!

Придобиването на тен е постепенно, аз още не съм го пробвала на цялото тяло, щото всеки момент ще се епилирам и искам тогава да започна цялостно мазане, но пробвах на едно място от тялото, след 2-3 намазвания се вижда приятно потъмняване  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 231
Звучи доста интересно. Party Ако не цапа и, ако ефекта не е до първото къпане, то трябва задължително да се пробва. За съжаление хич не обичам да ходя на солариум, но и не обичам да чакам автобронанта да попие, та си ходя беличка. Искам и аз тееееен! Confused
Благодаря за информацията. А колко милилитра е?

# 4
  • Мнения: 9 092
Ами колкот са останалите лосиони на Дав, 250 мл. Интересното е, че е икономичен, някак си с една капка от лосиона намазвам доста голяма площ кожа Simple Smile
Аз обаче в момента съм в чуденка - кои части да мажа? Щото да не стане така тука да съм бяла, там да съм с тен...шията, гърба...предполагам всичко се хлепа newsm78

# 5
  • Мнения: 231
Ами, ако смяташ да го нанасяш всеки ден, може би наистина трябва да е навсякъде, за да не става разлика.
Порових се малко в нет-а за повече информация и да ти кажа има и други доволни - само така и не разбрах дали резултата от всекидневните нанасяния е тен или просто блясък от частичките...абе много съм скептична май към такъв ефект, ама се моля да е наистина за тен, би било доста лесно и приятно. Hug

# 6
  • Мнения: 9 092
само така и не разбрах дали резултата от всекидневните нанасяния е тен или просто блясък от частичките

Резултатът е тен Simple Smile Частичките са екстра Laughing

# 7
# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Стеф, приятелче миличко, благодаря ти за инфото.   bouquet Още утре ще се разщъкам да си го взема. Голям фен съм на ДАВ!!!

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз тен си имам (огромен при това Grinning) и искам само някакво мляко за тяло (да не е автобронзат).Можете ли да ми предложите?

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 ooooh!Забравих да пиша-да е със светлоотразяващи частички

# 11
  • Мнения: 9 092
На Дав пак има такъв, лосион със светлоотразяващи частици, така изглежда

Silkening Body Lotion се казва.

# 12
  • Мнения: 5 299
Ще го пробвам този лосион Mr. Green

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Мерси.Ще си го взема другата седмица, живот и здраве.А по цялото тяло ли го нанасяте ( и по лицето) Blush?И само за плаж, или като излизате някъде по-специално?

# 14
  • Мнения: 607
И аз мисля да си го взема,ама и аз да попитам за лицето-мажете ли го,че незнам как с лосион за тяло ще го намажа?

Общи условия

Активация на акаунт