Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

Моля ви мами, дайте идея какъв душ-гел да си взема, тъй като моя скоро ще свърши.На коя марка, цени и всичко каквото ви хрумне ThinkingАз имам предпочитания към Камей-а, със лилавата опаковка, ама не съм много сигурна newsm78
Предварително благодаря smile3525
Цитирай

На Дева Ботаникал са много хубави, сега ползвам на Ейвън - с морски водорасли - също е хубав Peace Препоръчвам Peace
Цитирай

Stuttgart/София

Аз също ползвам на AVON и съм доволна Wink
Цитирай

град София

Зависи каква ти е кожата. Моята е много суха и затова се насочвам към хидратиращи душгелове на колагенна основа и тн:) допаднаха ми новите на Палмолив-около 3 лева, в частност онзи с мляко и рози (не мирише селски, уверявам те;). Ако обичаш плодови, Видал(пак около 3 лева) правят хубави неща от рода на киви с кокос и малини с мускус:)

ПП: Дева също развъртяха плодова линия пролетес, но не мият:/

Mr. Green
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Аз се сещам ,че скоро рекламираха нови душ гелове на Палмолив,а като видове има на Дав,Камей,Видал,Нивея,на Ейвън и Орифлейм,Фа,мисля че и Инсенс имаха,Красная линия-това са най разпространените в супермаркетите,за по скъпи може да намериш в аптеките,поне така си мисля Rolling EyesАз лично ползвам в момента пяна за вана на Ейвън с мириз на лилии.Ползвала съм на Палмолив всичките им видове,без новите,на Дав само един вид,Розовия на Фа и на Еъвън няколко.От тези които ти изброих съм останала доволна,но все пак всеки си има вкус.
Цитирай

Този който ползвам и в момента е на привършване също е на AVON-Extraordinary май беше Very HappyСъщо съм доволна!Някакви отзиви за Камей? newsm78.А преди него ползвах на Палмолив със скраб частици,ама май неусетих никакъв ефект от ексфолирането Rolling Eyes
Цитирай

град София

на мен лилавият ми допада най-много..има някакво романтично ухание:) но са малка дозировка, и на мен ми изсушават кожата:(
Цитирай

Всички на ейвън са чудесни
Цитирай

на село

В момента ползвам на Нивеа - rice and lotus и съм много доволна, също ми харесва и на Палмолив - мед и мляко.
Цитирай

Варна

Jonson`s с лавандула ммм...
Цитирай

София

В момента ползвам на Палмолив Shower & Creme с екстракт от шея. Много ми харесва, а е към 3 лв някъде. Peace
Цитирай

Португалия - Пловдив

Най-много ми харесват крем-душ на Dove има различни видове това е единственото хубаво на тази фирма според мен но наистина са много хубави
Цитирай

Козлодуй

vseki 6te ti dade otgovor spored svoite predpo4itania.Az sa6to polzvam na Camey - 4erven i mi haresva.
Ti za6to ne si zapazi6 markata,a iska6 da ia smeni6?
Цитирай

Ямбол

По принцип използвам или на Dove или на Avon душ геловете всичките им са много готини  Flutter
Цитирай

blagoevgrad

Най-много ми харесват крем-душ на Dove има различни видове това е единственото хубаво на тази фирма според мен но наистина са много хубави
  Peace Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора