Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 1 юни 2006, 14:51 ч.
  • Преглеждания  301  Мнения  7  Онлайн  1
Отговори
  • София
Майчета, сега като сменят банковите сметки, какъв е реда за тези, които получават детските си по банков път? Трябва ли да отида до социалните да ги  уведомя за новите сметки или те ще си ги изискват от банките служебно?

Реклама
# 1
  • London, Sofia
Майчета, сега като сменят банковите сметки, какъв е реда за тези, които получават детските си по банков път? Трябва ли да отида до социалните да ги  уведомя за новите сметки или те ще си ги изискват от банките служебно?
Банките ги уведомяват служебно. тук може да видиш нещата, които те интересуват Peace
www.nap.bg

# 2
Аз вчера подадох документите си и очаквах да ми поискат IBAN-а, но не  - приеха ми ги така - със старите сметки. Явно ще ги получат служебно от банките.

# 3
  • сред хиените :)
На мен днес изрично ми подчертаха да си впиша новия код в декларацията за детските. Mr. Green

# 4
  • В.Търново
От 1януари банките автоматично уведомяват НАП, за вс. промени, откриване, закриване на сметки и сега новите номера  Simple Smile

# 5
за по-сигурно питай в НАП, аз лично бих ги уведомила

# 6
Аз вчера подадох документите си и очаквах да ми поискат IBAN-а, но не  - приеха ми ги така - със старите сметки. Явно ще ги получат служебно от банките.

Да, така е. Банките ги пращат служебно. Едниствено ти, ако имаш фирма трябва да уведомиш клиентите ти.

# 7
  • София
Много благодаря, майчета полезни както винаги.  bouquet  bouquet  bouquet

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт