Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Майчета, сега като сменят банковите сметки, какъв е реда за тези, които получават детските си по банков път? Трябва ли да отида до социалните да ги  уведомя за новите сметки или те ще си ги изискват от банките служебно?
Цитирай

London, Sofia

Майчета, сега като сменят банковите сметки, какъв е реда за тези, които получават детските си по банков път? Трябва ли да отида до социалните да ги  уведомя за новите сметки или те ще си ги изискват от банките служебно?
Банките ги уведомяват служебно. тук може да видиш нещата, които те интересуват Peace
www.nap.bg
Цитирай

Аз вчера подадох документите си и очаквах да ми поискат IBAN-а, но не  - приеха ми ги така - със старите сметки. Явно ще ги получат служебно от банките.
Цитирай

сред хиените :)

На мен днес изрично ми подчертаха да си впиша новия код в декларацията за детските. Mr. Green
Цитирай

В.Търново

От 1януари банките автоматично уведомяват НАП, за вс. промени, откриване, закриване на сметки и сега новите номера  Smile
Цитирай

за по-сигурно питай в НАП, аз лично бих ги уведомила
Цитирай

Аз вчера подадох документите си и очаквах да ми поискат IBAN-а, но не  - приеха ми ги така - със старите сметки. Явно ще ги получат служебно от банките.

Да, така е. Банките ги пращат служебно. Едниствено ти, ако имаш фирма трябва да уведомиш клиентите ти.
Цитирай

София

Много благодаря, майчета полезни както винаги.  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.