Промяна на банковите сметки

  • 436
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 971
Майчета, сега като сменят банковите сметки, какъв е реда за тези, които получават детските си по банков път? Трябва ли да отида до социалните да ги  уведомя за новите сметки или те ще си ги изискват от банките служебно?

# 1
  • Мнения: 8 917
Майчета, сега като сменят банковите сметки, какъв е реда за тези, които получават детските си по банков път? Трябва ли да отида до социалните да ги  уведомя за новите сметки или те ще си ги изискват от банките служебно?
Банките ги уведомяват служебно. тук може да видиш нещата, които те интересуват Peace
www.nap.bg

# 2
  • Мнения: 1 014
Аз вчера подадох документите си и очаквах да ми поискат IBAN-а, но не  - приеха ми ги така - със старите сметки. Явно ще ги получат служебно от банките.

# 3
  • Мнения: 1 193
На мен днес изрично ми подчертаха да си впиша новия код в декларацията за детските. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 372
От 1януари банките автоматично уведомяват НАП, за вс. промени, откриване, закриване на сметки и сега новите номера  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 686
за по-сигурно питай в НАП, аз лично бих ги уведомила

# 6
  • Мнения: 5 647
Аз вчера подадох документите си и очаквах да ми поискат IBAN-а, но не  - приеха ми ги така - със старите сметки. Явно ще ги получат служебно от банките.

Да, така е. Банките ги пращат служебно. Едниствено ти, ако имаш фирма трябва да уведомиш клиентите ти.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 971
Много благодаря, майчета полезни както винаги.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт