Шофирате ли днес със запалени фарове?

  • 1 948
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 680
Уважавам тази традиция. Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 550
Аз всеки ден си шофирам с включени фарове Simple Smile

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
На 1-ви юни задължително със запалени фарове! Simple Smile

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
не я разбирам тая традиция и какво променя, но няма лошо в традициите  newsm78 Малко като 8 март-сещаме се, че имало и жени  Crossing Arms и сега 01 юни-айде - деца, чувствайте се деца.

# 4
Да, и цял ден си забрявям включени светлините.
Днес ми направи впечатление(навъртях много километри) ,че най -често с включени светлини са или старите лади, жигули ,москвичи или луксозните нови коли, а и такситата. На какво ли се дължи.   Thinking

# 5
# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шофирам. И пазя, не само днес. Това е идеята: Пазете децата!

# 7
  • Мнения: 1 073
Шофирам със запалени фарове всеки ден, не само на 1.06.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 960
Аз всеки ден си шофирам с включени фарове Simple Smile

и аз така Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 6 167
каква традиция?
има правила за движение.
тук извън населено място е задължително. ( не знам как е правилника в БГ и дали е променен)
в населено място - не.
в много слънчев ден да караш на фарове е леко безумно, защото бляскат бляскаво и заслепяват на моменти. затова съм против карането на фарове нон-стоп.

иначе за традиции - за мен децата трябва да се пазят реално, т.е спазвайки правилата за движение и вкарвайки мозък в ежедневната грижа за безопасността на детето си.
ква е файдата да караш на фарове, като не спираш на пешеходна пътека, не слагаш колан и караш непознавайки и неспазвайки правила и знаци.

 Peace

# 11
  • Мнения: 5 622

 И аз карам винаги на фарове. Ако не ги включвам постоянно, губя тренинг и накрая се оказва, че дори и вечер не ги включвам  Crazy  ooooh!

# 12
  • Мнения: 2 550

 И аз карам винаги на фарове. Ако не ги включвам постоянно, губя тренинг и накрая се оказва, че дори и вечер не ги включвам  Crazy  ooooh!

 smile3532 И аз съм така. И въпреки всичко всяка вечер забравям да ги включвам и след няколко минути мрак се сещам, че имам и фарове  Mr. Green

# 13
# 14
  • Мнения: 46 430
Аз не шофирам, но мъжът ми го прави. И без да е 1 юни, винаги кара така  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 1 057
Целогодишно шофирам със запалени фарове!

# 16
  • Мнения: 434
Непрекъснато. Така поне съм сигурна, че няма да ме пропуснат в навалицата Mr. Green
Сериозно - правя го от уважение към другите. Навсякъде има участъци по пътищата, където колите не се виждат добре или се сливат с асфалта. Има и хора, които не възприемат определени цветове - имах приятелка, която не виждаше белите коли. Много трудно е обаче да не забележиш кола със запалени фарове.
Впрочем колите в Скандинавия имат паралелно запалване на мотора и на светлините, климатът просто го налага, но смятам, че и при температури от 35 градуса лятото в България маранята ти размазва видимостта. Доколкото си спомням, в Германия обсъждаха наскоро дали да не се въведе целогодишно задължително шофиране на светлини.

# 17
  • София
  • Мнения: 61
Да, и цял ден си забрявям включени светлините.
Днес ми направи впечатление(навъртях много километри) ,че най -често с включени светлини са или старите лади, жигули ,москвичи или луксозните нови коли, а и такситата. На какво ли се дължи.   Thinking
Дам, и аз бях с включени фарове, но много малко хора видях, че спазват тази традиция. Почти всички от градския транспорт бяха с включени светлини...

Общи условия

Активация на акаунт