Търся чекракчия в София

  • 5 699
  • 23
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Пускам я тук темата, защото четат повече хора.
Трябва ми за баба ми

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
А това търсеното какво е?! Thinking

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
който намества стави

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Аха, аз ходя при ортопед. Затова не го знам това чудо какво е.

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не се занимавай с чекръкчии, могат да направят добро, но могат да направят и големи поразии. Отиди на ортопед, невролог, да назначат физиотерапия, нагревки-да има обучени медицински кадри, които да следят  Peace

# 5
  • Мнения: 817
Не се занимавай с чекръкчии, могат да направят добро, но могат да направят и големи поразии. Отиди на ортопед, невролог, да назначат физиотерапия, нагревки-да има обучени медицински кадри, които да следят  Peace

И аз мисля така ,ноако все пак сте твърдо решени да отидете знам за една на стадион Славия във фитнеса - този който е в самия стадион ,не Славия спортекс.Казва се Еми Теодосиева.Моя приятелка ходи от какато я познавам/8год/ при нея и казва ,че никой не и помага така тя има и дископатия.
Казвали са ми и за някакъв мъж който работи в поликлиниката в студенски град- мед.сестрата на моя зъболекар ходи при него и тя от доста време.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
моля те ми дай някакъв телефон
Баба ми не сика да ходи на лекар. иска си жената чекрачкия

# 7
  • Мнения: 817
Ще  звъна да проуча за телефоните ,но чак довечера ще стане това

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
мерси много   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 091
Пускам я тук темата, защото четат повече хора.
Трябва ми за баба ми
Обясних ти се и полудя! влез в здравен справочник - дала съм тема за иглотерапевт - ЛЕКАР!!! който определено върши работа и дава гаранция! стига моля те - магьосници, чекръкчии и прочие!

# 10
  • Мнения: 17 401
Намери и на жената добър мануален терапевт. Като чуя за чекръкчия настръхвам...

# 11
  • Мнения: 4 965
Намери и на жената добър мануален терапевт. Като чуя за чекръкчия настръхвам...

И аз така "пеех" на баща ми, ама той си знаеше неговото, докато един много хвален чекръкчия не го доведе почти до инвалидност (беше му пукнал прешлен, разместил друг и т.н.) и (ако не го бяха оперирали по спешност) до няколко часа е щял да остане жив труп.
Пък и не е толкова възрастен. Културен и образован човек е, ама нейсе.

# 12
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Една приятелка на майка ми с дископатия, след като я намествал чекракчия не можа да стане от леглото 3 месеца. И адски съжаляваше след това, че се е решила на тази стъпка.

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Леле момичетаа, изобщо не съм си помисляла, че може да е опасно.  Shocked
Мъжът ми ходи почти всеки месец при един в Тетевен, да му намества я кръста, я задника. Има ефект, но за определено време. Направо ще му забраня да ходи вече...

# 14
  • Мнения: 3 091
Eрика - ти сериозно ли? Баща ми беше отишъл тайно от нас - резултатът - напълно неподвижен! стоя така няколко месеца. лекар го оправи!
аз имам проблеми с гръбнака - доста жестоки! от декември до сега нямам никакви болки - просто ходих на иглотерапевт - ЛЕКАР! и така...

Общи условия

Активация на акаунт