Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Здравейте, интересува ме как се разбира, че БЕБЧЕТО вече няма колики и може да се спрат капките против тях?А, може би трябва да ги спра за един, два дена за да видя дали още го тормозят?Незнам, чакам мнения!!!!!! Smile
Цитирай

Габрово

Според мен ако смяташ, че не го боли детето вече ги спирай капките. То ще си покаже ако има нужда да ги даваш пак
Цитирай

софия

Според мен ако смяташ, че не го боли детето вече ги спирай капките. То ще си покаже ако има нужда да ги даваш пак
Peace
Цитирай

София

И аз се чудих кога да ги спирам newsm78
Цитирай

ГО

Лично за Саб Симплекса,както и другите които съдържат Симетикон не води до пристрастяване и не се задържа(натрупва)в организма и могат да се дават неограничено време.Аз мисля поне до към 4 месец да ги давам,нищо,че нямаме колики.Друг е вече финансовия въпрос,защото едни 6 лева не са излишни.
Цитирай

варна

щом мислиш ,че няма колики ги спирай ,няма смисъл да ги даваш! Peace
Цитирай

Варна

Здравейте, интересува ме как се разбира, че БЕБЧЕТО вече няма колики и може да се спрат капките против тях?А, може би трябва да ги спра за един, два дена за да видя дали още го тормозят?Незнам, чакам мнения!!!!!! Smile

Ти сама си си отговорила: "да ги спра за един, два дена за да видя дали още го тормозят".
Цитирай

София

Крис имаше колики до 2 седмици, после спряха и аз спрях капките.

Като стана на 6 седмици изведнъж пак взеха да се появяват от време на време и пак ги давам.
Цитирай

София

Разбираш, че бебето няма колики, когато спре да плаче безпричинно - а то се разбира, повярвай ми. И ги спираш капките.
Цитирай

Докато спрат коликите окончателно.
Цитирай

Варна

Разбираш, че бебето няма колики, когато спре да плаче безпричинно - а то се разбира, повярвай ми. И ги спираш капките.
Цитирай

и аз се 4удя докога ли ще продължат коликите? newsm78
Цитирай

и аз се 4удя докога ли ще продължат коликите? newsm78
При всяко бебе е индивидуално.
Наблюдавай и  дали коремчето е твърдо.
Цитирай

София Западен парк

Спри за ден-два и то само бебоче ще си покаже, ако не се превива и не реве значи вече нямате !
Цитирай

София

Спри за ден-два и то само бебоче ще си покаже, ако не се превива и не реве значи вече нямате !
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора