Отговори
# 255
  • Мнения: 361
Един месец след като имахме по-близки отношения се пренесох у тях и обявихме, че ще се сгодим. След още един месец вече бях бременна, а след още два месеца беше сватбата. Самата аз не вярвах, че това се случва с мен, защото не съм привърженик на бързите решения  remybussi Резултата - осем години и половина семеен живот и две мили дечица family

# 256
  • Мнения: 780
3 години бяхме заедно - само той е идвал у нас и се оженихме и вече 11 години сме бракувани Simple Smile

# 257
  • Мнения: 3 500
Заживяхме заедно 3 месеца след като започнахме да се виждаме, на следващия месец решихме да се оженим, след още три месеца наистина го направихме.Т.е. сватбата ни беше 6 м. след първата ни среща. Laughing Laughing Laughing

# 258
  • Мнения: 668
Почти веднага заживяхме заедно, а се оженихме след 1 година съвместен живот.

# 259
  • Мнения: 1 101
Ние бяхме съседи,живеехме всеки у тях си(лесно не давам личната си свобода  Laughing)по някога спах у тях,понякога не,но след като забременях,нямаше начин вече.... сбогом момински живот    Rolling Eyes
Абсолютно същото и при нас. Заедно сме от 9 години и половина, от 2 сме женени. В съседни блокове сме, познаваме се от деца. Докато учех в София, бяхме и двамата там, но не живеехме заедно (аз - на общежитие, той- на квартира). Като завърших се прибрахме в нашия град, но всеки си живееше в своя дом, събирахме се понякога да спим заедно. В един момент решихме, че е време за дете. Направихме го, събрахме се и се оженихме  Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 1 561
от 2г се познавахме и се сгодихме, след което живяме 8 месеца сгодени преди да направим свадбата.Сега вече имаме 3год брак.

# 261
  • Мнения: 742
Бяхме само приятели 7 години, после тайно гаджелувахме - 1 година, и вече 1 година сме щастливо бракувани Joy

# 262
  • Мнения: 5 475
Живяхме заедно година и половина,после се оженихме! Wink Peace

# 263
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Живеем заедно от 2003, миналата година се оженихме, а тази се роди синът ни  Heart Eyes

# 264
хи-хи, и ние сме от "Бързаците" Simple Smile Един месец след като се запознахме вече живеехме заедно и говорехме за сватби....после забременях и август се роди сина ни baby_neutral

# 265
  • в Низината
  • Мнения: 705
преди да се оженим бяхме заедно 7 години, а вече сме женени от 1 година и половина. Hug

Общи условия

Активация на акаунт