Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 992 отговора

Марс

Разбрах, че е отворила врати " Света София" която била клиника на д-р. Мазнейкова. Бихте ли ми дали координати и някой посещавал ли я е вече?
Цитирай

Fight club

Не съм я посещавала, но е на бул."България" 104 - селището "Бокар". Телефонът им е 02 / 818 46 00...
Успех!  Peace
Цитирай

Мен ме оперираха там преди месец и половина.
Много са внимателни, а и доколкото разбрах вече работят със здравната каса.
Махнаха ми киста на яйчника и миомен възел - нямах никакви болки след това. Вече съм на работа и се чувствам добре.
Много съм доволна и се надявам занапред всичко да е наред.
Като ходих на контролен преглед беше пълно - доста хора чакаха за преглед при Д-р Мазнейкова. Трябва да си запишеш час, но и да се заредиш с търпение да чакаш, защото като имат операции доста закъсняват с графика.
Цитирай

Марс

Мерси много на двете ви. Вече минах на преглед и също чух, че от Петък вече има сключен договор със Здравната каса, но не съм много сигурна мисля, че все пак трябва да се плати мъничко Smile Другия ми час е за 05 юли и ще знам подробности.
Цитирай

София

Аз лежах там и съм супер доволна. Страхотно мина всичко, много хубаво отношение и болница.
Не знам работили със Здравната каса аз си плащах.
Цитирай

софия

а дали някой е раждал в тази клиника?
дали имат добри неонатолози?
моят лекар иска да ми прави секцио там, обаче много се колебая, пък и цената е едричка
Цитирай

Марс

Каква цена на секцио са ти казали? Защото, както по - горе казах вече работят със здравната каса. Аз също трябва да раждам секцио и мисля там да е, но още не сме си говорили за цени, това ще направим Юли месец-тогава имам час.
Цитирай

po sveta i u nas

bravo na dr.mazneikova Mr. Green :stop:mogla da bade i mila!v mai4in dom ne be6e!
dano si otvaria i o4ite po-dobre v 4astnata klinika.savetvam vi da ne i se doveriavate za pregleda za vrodenoi sarde4ni malformacii,a da si zapi6ete 4as pri doc,tomova megdu 18 i 24 g.s,za da ne pla4eta kato men posle.sageliavam,4e pi6a tova,znam kak 6te vi se otrazi,no triabva,6tot na men kato mi go kazvaha ne poviarvah i sega ne moga da si go prostia Crying or Very sad
Цитирай

между два живота

bravo na dr.mazneikova Mr. Green :stop:mogla da bade i mila!v mai4in dom ne be6e!
dano si otvaria i o4ite po-dobre v 4astnata klinika.savetvam vi da ne i se doveriavate za pregleda za vrodenoi sarde4ni malformacii,a da si zapi6ete 4as pri doc,tomova megdu 18 i 24 g.s,za da ne pla4eta kato men posle.sageliavam,4e pi6a tova,znam kak 6te vi se otrazi,no triabva,6tot na men kato mi go kazvaha ne poviarvah i sega ne moga da si go prostia Crying or Very sad
Да ти кажа medi, точно така постъпих. Четири очи гледат по-добре от две. Много съжалявам за детенце. Hug
Цитирай

Варна

Напълно подкрепям medi. Внимавайте с д-р Мазнейкова.
medi, прегръщам те. Дано детенце вече е по-добре.
Цитирай

зад монитора

Родих там преди седмица.
Много сме доволни с татито, много внимателни са всички, екипа е много добър, казвам го заради действията на екипа според ситуацията. Благодарение на решението на д-р Мазнейкова, не се наложи секцио и още веднъж се убедих в професионализма й. Анестезиолога, сестри, неонатолози, педиатри, акушери всичките са на ниво. Правят се изследвания и на майката и на бебето преди и след раждането. Много помагат и показват, благодарение на тях се прибрахме със самочуствие, че поназнайваме вече. Баби не ни помагат самички сме и се справяме чудесно. Възхитени сме, то си личи от мнението ми  Blush
Изобщо с таткото, решихме пак да раждаме там. Живи и Здрави!

Цитирай
Ако може да дам съвет на майките за феталната ехокардиография-отидете или при доц.Томова или във Националната кардиологична болница(бившата трета градска), или и на двете места.Там имат специализирана апаратура за този вид ехографски преглед.Незнам дали и каво ще стане след като родя, но засега нямаме проблеми със сърчицето(първата ми бременност приключи със вроден порок на сърчицето на детето ми, което днес не е до мен).
За Томова знам, че е специалист точно в тази област, а в трета градска са кардиолози.
Надявам се да помогна на някой от вас, които се колебаят.Мисля да отида и при Томова, че да съм по спокойна.
В понеделник бях в трета градска на фетална ехокардиография при д-р Павлова-мила жена.
Някой ако иска координати ще дам.
Успех на всички
medi какъв беше при вас проблема със детенцето?и аз съжалявах за всичко лед като загубих моето

Цитирай

Марс

Ох, вече тотално се разколебавам, незная къде да раждам. Едни са много доволни, други не.  ooooh!вместо да си помогна май още повече започвам да се разколебавам.
Цитирай

sofia

Аз съм разочарована от прочутата Мазнейкова. Чакахме 45 мин. да влезнем за фетална, която трая само 5-10 мин., тя си мънкаше под носа, а монитора беше на 4-5 метра от мен, та направо гадаех какво гледам! Ами като прибираш 70 лв за 10 мин. поне пък не карай хората да чакат!!

И сега като слушам, че не е достатъчно достоверен източник, мислех, че поне като е казала, че всичко е наред значи е наред... ама вие казвате се замислям дали да отида за сърецто и при Томова.. Ох, аман вече и доктори и чудо!
Цитирай

Sofia

Не съм доволна от нея, любезна ер но само толкова
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 992 отговора