По-голям плоден сак

  • 1 732
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 147
Здравейте!
Вчера бях на лекар и на ултразвука се видя сърчицето на бебето, обаче плодния сак е неоснователно голям - наистина доста по-голям от нужното. Докторът каза, че не се знае защо е така. Някоя  от вас имала ли е подобен проблем или имате ли информация за случаи като моя?

# 1
  • Мнения: 2 489
Да не би бременността да е по-напреднала, отколкото си мислиш?
Имаш ли точните размери от ехографа?

# 2
  • Мнения: 2 489
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?p=139273&highlight=#139273


А за това тук - какво се случи? Нещо май...

# 3
  • София
  • Мнения: 147
Ами тя историята е доста дълга вече... При втория преглед лекаря отхвърли извънматочна бременност, обаче се виждаше все още второ петънце на снимката - като незатворен сак. Пак не можа да ми каже подробности. Чаках до третия преглед - вчера. Не смея да се зарадвам даже, защото явно нещо не е съвсем ок. Забременяла съм доста по-късно: Последният ми цикъл беше на 7 септември, а според лекаря съм забременяла около 14 октомври - седмица след като вече трябваше да съм в цикъл. Много изместена овулация или нещо такова... Освен това плода си има сърдечна дейност, но се е разположил в много малка част от огромния сак. Та така...

# 4
  • София
  • Мнения: 147
Вече си сложих и лентичка, макар да не зная със сигурност седмиците - така показа ехографът.

# 5
  • Мнения: 2 274
Я иди при някой друг..то бива объркана история ама чак пък толкоз....

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
И на мен ми се струва доста объркано.Как така доктора не може да ти обясни.Отиди при някой друг лекар,за да си спокойна ти и да не се притесняваш.
Желая ти успех и всичко да е наред thumbsup

# 7
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Отиди при друг лекар, не е лошо да 4уеш още едно мнение.

Общи условия

Активация на акаунт