Напуснах редиците на БКП

  • 527
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 603
Да се отчета и рапортувам...
Кърменето при нас приключи успешно  PeaceКазвам успешно, защото Сава сам пожела това. В продължение на около 1 седмица вечерното кърмене беше придружено с хапане и блъскане от негова страна и кратко цокане. Последната вечер просто ме захапа, удари ми един шамар, врътна се на другата страна и заспа. На следващата вечер дори не пожела да ме захапе  Mr. Green Преди два дни падна лошо и докато го успокоявах му предложих да цокне...нъцки...все едно никога не е цокал. А беше лаком цокльо. Та тва е, ще влизам да чета и от време на време да давам мъдри съвети  Naughty. Щастлива съм, че кърмих една година, захраних бебето почти на 6-тия месец, като от 5 месечната му възраст се върнах на работа. Не ми попречи търчането до работата и до вкъщи за кърмене, цеденето, кърменето само с едната гърда близо 3-месеца...Абе то ми умре циганката дето ме фалеше, но аз да си се кажа Laughing...Благодаря на всички, които ми даваха съвети Heart Eyes, най-вече на Хедра. Пожелавам на всички кърмачки безпроблемно и удоволствено кърмене  Hug

# 1
  • Мнения: 804
Честито!
Ние сега тръгваме по вашия път. Надявам се да се справя успешно колкото теб и след година и аз да напусна БКП-то Laughing

# 2
  • Мнения: 2 220
Честито! Очаква се скоро и моя тема...  Mr. Green

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Много весел и усмихнат поглед си представила за края на кърменето... Браво, харесва ми... Твоите думи доказват, че колкото различни характери има... Толкова различни начини за отбиването има...
В една друга тема, кърмеща и отбиваща мама с прискърбие обясняваше, че кърменето много ще й липсва и смяташе, че никога повече няма да бъде толкова близка с детенцето си... Всички й казахме "Горе главата"... И поради тази причина...
Твоя поглед върху нещата за мен лично е по-добър... Бъдете здрави...
newsm10

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Браво на вас за страхотно свършената работа Hug
Чудесно е, че и двамата сте щастливи и удовлетворени Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Браво  bouquetОще една мама напуска кърмаческите редици, за да се влее в пиянските JoyКога ли и нас ще ни огрее Mr. Green

# 6
  • Мнения: 790
Чудесно е, че толкова безпроблемно се е получило при вас!

# 7
  • Мнения: 485
Последната вечер просто ме захапа, удари ми един шамар, врътна се на другата страна и заспа. На следващата вечер дори не пожела да ме захапе  Mr. Green

  hahaha Joy  Joy Joy

Честито!  bouquet Да ти е живо и здраво порастналото кърмаче  Heart Eyes Hug

# 8
  • Мнения: 2 959
..Кърменето при нас приключи успешно ...Казвам успешно, защото Сава сам пожела това...
Кроше, честито и от мен безпроблемно отбиване! Сава е голямо момче вече и сам напътства живота си!  Hug Много се радвам за Вас, дай Боже всяка една от нас по подобен начин завърши кърменето. Hug Целувки за порасналият вече малък мъж Сава. Heart Eyes

Експрес, то понякога думите могат да прикриват успешно някои вътрешни емоц. състояния, особено при нас жените. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
Е-е,Кроче,и вие ли Wink.
Браво за успешното отбиване Grinning.
Ние тая работа я свършихме 2 седмици преди годинката,ама какво да се прави-така са решили малчовците.
Още има мляко,ама като няма кой да цока Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 735
kroche ,Честито ти успешно отбиване!
Хайде сега да си дойдем на думата:  Drunk cheers Wine Glass smile3546 beer и така нататък...    Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт