Препоръчайте ми сенки и добри ли са Руби Роуз?

  • 3 391
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 723
По принцип съм доволна от сенките на Руби Роуз, но на сестра ми, например, не й понасят (сълзят й очите и я сърби), а не е алергична по принцип.

Явно има някаква съставка в сенките, към която е алергична сестра ти. А може просто да не й понасят па някакви причини (сори, не съм доктор за да кажа защо). Само от тия сенки ли става така?

Да, и като се замисля, така й стана от една конкретна палитра. Скоро я гримирах с моята палитра на Руби Роуз, нямаше проблем - може и менте да са били онези.

# 31
  • Мнения: 112
Ползвам Руби Роуз откакто се помня.. някъде от 10-ти клас. Никога досега не съм получавала алергични реакции. И не си ги заменям за никои други  Naughty Просто за мен това са сенките - и като цветова гама, и като консистенция, и като визия върху окото . Хем са и трайни с дискретен блясък..изобщо са ми любими.
Ползвала съм на Севънтийн,  Chicogo и на Ланком  преди време, но не съм кой знае колко очарована, макар че на Ланком никак не бяха зле. В момента паралелно с Руби Роуз ползвам на Шисейдо едно кафяво дуо и от тях вече  съм много доволна. Принципно се гримирам само в синьо-сивата гама, понеже това най-много ми отваря погледа, а кафявото е много специфично при мен, но тези на Шисейдо са точно цветът, който Руби Роуз няма. Но са и хубави - меки, лесно се нанасят и не парят на очите.

# 32
  • Мнения: 6 618
Не съм доволна но поне не са скъпи, за разлика от Пупа от които съм ужасно разочарована. Naughty
Доволна съм от Чифели Лореал и Боржоа. Hug

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Търсих на Чифели, но не намерих. Затова си взех тези и наистина съм доволна. 24 цвята са за 5 лв., като цветовете са хубави и трайни, поне тези които ползвах досега.

Общи условия

Активация на акаунт