Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 юни 2006, 09:39 ч.

Светло червило!

• 978
  • 14
  •   1
Отговори
  • BG
Здравейте!Търся си някакво хубаво светло червило (не гланц или течно). Нежен цвят. В гама кафяво или праскова.Какво бихте ми препоръчали? smile3509

# 1
  • London, Sofia
Здравейте!Търся си някакво хубаво светло червило (не гланц или течно). Нежен цвят. В гама кафяво или праскова.Какво бихте ми препоръчали? smile3509
Аз обичам сухите червила - не мога да понасям да ми е някакво мазно на устните Rolling Eyes И харесвам само светли цветове, защото устните ми се по-тъмни и ако сложа тъмно ставам като вампи, а със светлото си е перфектно. Ползвам най-вече на Лореал - страшно ми харесва, а любимотно ми е 909 номер с подходящ молив към него 643 Coral Pink Peace

# 2
  • BG
Никой друг ли не използва светли червила?! newsm12

# 3
  • София
Ползвам чат-пат едно на Maybelline, от серията Watershine Diamonds. Точно прасковен е цвета, със златисти точици, номер 109 - Peаch Shimmer. Добре стои, нежно е, има хубав блясък, но не е трайно, защото е по-мазно.

# 4
  • Бургас
Манхатън,114 Аква пърлс + това на Дона

Ползвам чат-пат едно на Maybelline, от серията Watershine Diamonds. Точно прасковен е цвета, със златисти точици, номер 109 - Peаch Shimmer. Добре стои, нежно е, има хубав блясък, но не е трайно, защото е по-мазно.

Орифлейм-Вижънс-Фростед пинк - пише пинк,но е светло бежово

# 5
  • София
аз ти препоръчвам на Avon от серията My Lip Miracle Sequins-Champagne Shimmer или Peachy Gleam.На мен това ми е любимото червило,има блестящи частици,но не е мазно и е изключително трайно

# 6
  • Пловдив
От кафявата гама-Pupa 07, прасковен цвят с леко розов отенък пък е на Collistar- 6, води се цвят "rosa". Надявам се да съм ти била полезна.

# 7
  • София
Мис Сиксти - има ги в Бонжурите....много готино на цвят  N0 - 020 не е мазно , но не е и сухо около 4-5 лв беше. Свтло бежово с лек перлен оттенък , доста червила изпробвах докато открия това  червило.

# 8
  • Варна
Мис Сиксти - има ги в Бонжурите....много готино на цвят  N0 - 020 не е мазно , но не е и сухо около 4-5 лв беше. Свтло бежово с лек перлен оттенък , доста червила изпробвах докато открия това  червило.
Не е Мис Сиксти със сигурност! Missy  или Miss Sporty или нещо подобно беше марката

# 9
  • София
аз ползвам kryolan не бих заменила тази козметика за нищо на света.

# 10
  • София
Ползвала съм на Arcancil /Rose candide-475
Цветът е като пепел от роза, не е много кафяво. Като консистенция е много хубаво. Но съм го ползвала винаги с молив. Понякога това е от по-голямо значение - може да тушираш цвета.

# 11
аз ползвам kryolan не бих заменила тази козметика за нищо на света.

От къде си купуваш тази козметика,до колкото знам е професионална,има ли я тук в BG,горе-долу какви парие е?

# 12
  • Варна
Бих ти препоръчала Helena Rubinstein - Shooting Star-79. Аз съм с бяла кожа /тип Снежанка съм/ и това е едно от малкото светли червила които ми стоят добре.  newsm10

# 13
  • София
Другото, което обикновено ползвам е на Oriflame. Не знам точно как се казва серията, от тези в тъмносините опаковки. Номер 507 - Rose Pewter (Розов гранит се води). Но то е по-скоро пепел от роза, с лек златист оттенък. Много е трайно и от години си поръчвам такова Peace

# 14
  • Варна
Не е Мис Сиксти със сигурност! Missy  или Miss Sporty или нещо подобно беше марката

Miss Sporty, да. Хич не са трайни обаче,  лаковете стават.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт