Цени на бански на Skiny

  • 2 343
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Трудно ми е тези дни да стигна до Красно село до магазина на Триумф и Скини.

Имате ли представа колко струват банските на Скини тази година? От 2 части?

Много благодаря!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 847
Трудно ми е тези дни да стигна до Красно село до магазина на Триумф и Скини.

Имате ли представа колко струват банските на Скини тази година? От 2 части?

Много благодаря!   bouquet

Да, аз си купих преди две седмици - долнищата са от 35 и от 44 лв, а горнищата от 45 и 55 лв. Моят струваше 89 лв. двете части. На Триумф май са по-скъпи - поне аз гледах някакви, които идваха над 100-120 лв. Скини си заслужават парите - имам един сигурно е вече на 5 години и още си е ок.

# 2
  • Мнения: 1 547
 Hug Благодаря! Носи си го с удоволствие!

Много им се чудя, че съм наднормена и това лято. Намерила съм си подходящ размер на Feba за доста по-скромната цена от 33 или 34 лв. комплекта, но са толкова шарени, че не мога да ги гледам.  Crazy Искам нещо семпло и едноцветно по възможност. Не ми пука какво е модерно в момента. Ще отида да ги видя.  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
Смърфиета сподели моля те къде има по големи размери Феба,аз вчера мерих 38,40 но чашката ми е много малка,а нямаха по големи.Харесала съм си модела с боксерките/тези дето гледах бяха едноцветни/

# 4
  • Мнения: 1 547
Слънчогледче, гледах ги на Илиенци. Feba има на няколко места, но само на едно мацката, която продава е много готина, любезна, не се натрапва и не говори глупости. Ще се пробвам да ти обясня къде приблизително се намира. Влизаш от страничния вход откъм Свобода. Вървиш направо, след това алеята завива надясно и гледаш магазините от лявата страна. Няма начин да го изпуснеш. В "Мола"  Grinning също има, но продаваше една бабиера, която щях да ритна.

Обаче не видях едноцветни. Гледах един с кафяви гащи/ или боксерки и горнище екрю на цветета и още едни ужасно шарени. Ти какви едноцветни си гледала?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
аз ги гледах с един базар на Витошка/ясно защо бяха по 49лв/имаше и цветни,но модела с боксерките бяха изцяло жълт и изцяло розов,не крещащи цветове..абе ядваха се.Преди това се загледах по един модел на Триумф,пак боксерки,но и те нямаха размери пък и нещо не ми се дават 90 и курур лева за бански за 5 дни.Догодина кой знае на какъв акъл ще съм.

П.П.тези дни ще се разходя и до Илиенци да разгледам,че нямам време.Само да спре да вали.

# 6
  • Мнения: 1 547
Хихи. На мен цената ми се стори много приемлива, но нямаше едноцветни. Вероятно и аз ще се прежаля за шарен, защото догодина със сигурност ще ми е голям - още кърмя Wink
Сега ми е студено за бански и ще отида пак като грейне слънце  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
а други марка освен Феба има ли по Илиенци,или да се настроя,че това лято ще нося цветна шарения?

# 8
  • Мнения: 1 547
Не съм гледала особено задълбочено, но Feba бяха най-хубавите и най-качествените от тези, които видях. Имаше някакво менте на Feba, примерно Foba или нещо от сорта, имаше някакви български отвратителни бански и китайски, за лилипути без бюст. Това видях.

# 9
  • София
  • Мнения: 847
ами то и аз не съм фотомодел, ако ме разбирате  Mr. Green, така че тези на Скини много ги уважавам за кройките - горнището ми седи перфектно (с твърда чашка е - by the way, не си промених номера, като спрях да кърмя), а долнището е боксер. Достатъчно еластично и широчко, за да не се впива  Crazy, а цветът е черен. Мерих и други цветове (имат страхотно синьо в комбинация със зелено), но като се видях с черното - черното си е черно.
УСпех в избора!

# 10
  • Мнения: 1 547
queenmabb, това за бюста след кърменето не е лоша новина, никак даже  Mr. Green, щото около мен всички кърмачки се спихват здраво. Все се надявам на мен да ми остане нещичко, пък да си замине по-голямата част от задните части  hahaha

Определено ме заинтригува и ще отида да разгледам Skiny, независимо от цената. Конкретно за тази година съм решила, че ще се възприема по-скоро в черно и заради това някак не мога да свикна да гледам горнище на точки и долнище на раета във всички цветове на дъгата.

Пък после ще се похваля  Sunglasses

# 11

Общи условия

Активация на акаунт