изтичане на водите

  • 1 236
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 609
мамчета,
някоя чувала ли е или да й се е случвало да й изтичат водите в продължение на няколко дни по малко?

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
За такова нещо не съм чувала, но сигурно е възможно
При мен изтичаха доста силно около два часа на тласъци. Все още не мога да си обясня от къде  се изля това количество

# 2
  • Мнения: 1 835
Да, чувала съм за такова нещо, случва се понякога, макар и по-рядко.

# 3
  • Мнения: 585
Възможно е ако мехурът се е спукал по-високо.
Отиди на лекар, дори ходи всеки ден, за да следят нивото на водите да не останат твърде малко.

# 4
  • Мнения: 202
На мен ми се случи с второто дете.

# 5
  • Мнения: 22
Моето раждане протече по този начин. Водите ми течаха през цялото време по малко като при менстурация. Отначало лекарите не ми обърнаха внимание и не вярваха, че раждането е започнало. След 8 часа се увериха, че това всъщност са води и след още два вече бях на системи. Задължително отиди на лекар!!! Успех, късмет и стискам палци!

# 6
  • софия
  • Мнения: 495
Да,на мене  GrinningЧетири дена ми изтичаха по малко и първия път ме върнаха от болницата-била съм се напишкала #2gunfireЧак на 4 ден ме приеха и ме включиха на система.Така че,отивай към болницата и бъди настоятелна.Успех

# 7
  • Мнения: 609
проблемът е, че аз дори не съм сигурна, че ми изтичат водите, просто това е предположение на една приятелка. а иначе усещането е все едно имаш някакво течение, но е като бистра водичка и ту се позасилва, ту поотслабва, но определено ми се струва малко като количество. иначе от 3 дни имам от време на време "режещи болки", контракциите си ги имам от одавна, но не са регулярни. истината е, че и аз не знам вече какво се случва с тялото ми.....странен казус newsm78 ooooh! Thinking

# 8
  • Мнения: 47 888
лекарите имат тест-лентичка,нещо като лакмус,която показва дали изтичащото е води(алкални),или течение(обикновено е киселинно),така че иди на лекар Peace

# 9
  • Мнения: 609
мерси, това е добра идея

# 10
  • София
  • Мнения: 270
На мен ми прилича на изтичане на води  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 006
В началото на деветия месец и на мен ми се случи подобно нещо.Отидох в болницата,а от там ме върнаха,като казаха,че било някакво течение.Но на другия ден моя доктор като ме видя на видеозон каза,че се е пукнал от горната част околоплодния мехур и наистина са били води.Но си изакарах до края така.

# 12
  • На небето
  • Мнения: 5 530
мамчета,
някоя чувала ли е или да й се е случвало да й изтичат водите в продължение на няколко дни по малко?

Да аз бях така, след 3-4 дена отидох на лекар приеха ме в болницата и същата вечер започнах да раждам, като ми спукаха останалите води, които бяха доста малко според мен. Родих 3 седмици по рано.

# 13
  • Мнения: 47 888
В началото на деветия месец и на мен ми се случи подобно нещо.Отидох в болницата,а от там ме върнаха,като казаха,че било някакво течение.Но на другия ден моя доктор като ме видя на видеозон каза,че се е пукнал от горната част околоплодния мехур и наистина са били води.Но си изакарах до края така.
докато бях в родилно(за задържане лежах около 2 седмици) имаше няколко момичета с изтекли води,без родова дейност
на 12 час им включваха антибиотик,на 24 им предизвикваха раждането
не съм лекар,но изглежда при изтичане на водите е необходимо лекарско наблюдение и родоразрешение,така че най-добре иди на лекар

# 14
  • Мнения: 609
в понеделник съм на преглед, смятам да не си развалям уикенда, снощи се шегувахме статкото и той вика: "айде да не раждаш сега да си изкараме последните събота и неделя на саме..."  какъв хумор само.....а аз не знам къде съм вече с всичките тези признаци и нищо

Общи условия

Активация на акаунт