Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

ex - Veliko Tyrnovo/ now - Sofia

Има ли някой актуална информация в какъв срок след изтичане на срока на задграничния паспорт, той трябва да бъде подновен и ако това не е направено 7 месеца  Embarassed дали има глоба и каква?  newsm78
Цитирай

London, Sofia

Има ли някой актуална информация в какъв срок след изтичане на срока на задграничния паспорт, той трябва да бъде подновен и ако това не е направено 7 месеца  Embarassed дали има глоба и каква?  newsm78
Мисля, че в срок до 3 месеца . И да, имаше някаква глоба, но ако те хванат....някъде се разминаваха и без Wink Peace
Цитирай

варненка от София

Не си спомням да е имало срок. Знам само, че като тръгнеш да си вадиш нов, трябва да върнеш стария. За мен не е логично да има глоба и срок за нови паспорти. Ти не си длъжна да пътуваш в чужбина, за да те задължават да го подновиш на датата. Кагато ти се наложи и го вадиш. Но все пак не знам, дали няма някакви глоби, вече нищо не ме учудва. Все пак валидният документ за страната е личната карта, там бих приела глоби, но при задграничните..... Naughty
Цитирай

Не си спомням да е имало срок. Знам само, че като тръгнеш да си вадиш нов, трябва да върнеш стария. За мен не е логично да има глоба и срок за нови паспорти. Ти не си длъжна да пътуваш в чужбина, за да те задължават да го подновиш на датата. Кагато ти се наложи и го вадиш. Но все пак не знам, дали няма някакви глоби, вече нищо не ме учудва. Все пак валидният документ за страната е личната карта, там бих приела глоби, но при задграничните..... Naughty
И за мен не е логично да има глоба, но майка ми беше гледала по телевизията за една жена, която я глобили 50лв! То ако е така по - добре да кажеш, че е откраднат, там глобата е май 20лв...
Цитирай

Бургас/София

След изтичане на пастпорта в срок от 3 месеца трябва да се върне, не е задължително да си правиш нов. Има глоба но не помня колко беше 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74350.0
« Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 13:07 от Katia_S »
Цитирай

Габрово

Аз го върнах поне 6-7 месеца след изтичане на срока на валидност и не са ме глобявали/макар че вече беше се заговорило за глоби/,но все пак това беше лятото на 2005 г.
Цитирай
През април 2006 е излязло разпореждане, според което ако паспортът не се върне до 3 месеца след изтичането, има глоба м/у 25 и 100 лв. Ако е изтекъл преди април, глоба.
Цитирай
грешка - ако е изтекъл преди април, няма глоба
Цитирай

грешка - ако е изтекъл преди април, няма глоба

Супер! Дано да е така и като иде да го сменя...
Цитирай
миналата седмица отидох да го сменя, беше изтекъл през юни 2005 и, противно на очакванията, не ме глобиха Smile Плащаш само за нов, 30 лв е обикновена поръчка. Инак и аз се бях наслушала за глоби и бях подготвена Smile
Цитирай

миналата седмица отидох да го сменя, беше изтекъл през юни 2005 и, противно на очакванията, не ме глобиха Smile Плащаш само за нов, 30 лв е обикновена поръчка. Инак и аз се бях наслушала за глоби и бях подготвена Smile
Дано дано  Rolling Eyes А къде го сменя?
Цитирай
във МВР/ РПУ по постоянен адрес... По настоящ не става, т.е. става само за експресни поръчки май.
Цитирай

във МВР/ РПУ по постоянен адрес... По настоящ не става, т.е. става само за експресни поръчки май.
Не, в смисъл, в кой град? София? Пловдив?
Цитирай

гетото

Никой не може да те задължи да го подновиш.При изтекъл срок го връщаш в районното по местоживеене.Още повече,че от догодина ще се вадят нови паспорти с чип.
Цитирай

Мисля, че има глоба. Май е въведена от тази година. Миналата със сигурносто не е имало. Почти със сигурна, че има всъщност.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора