Той не иска секс...Какво да правя?

  • 31 494
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
От известно време - и то доста - любимия не иска да правим секс. Държи се както обикновено обвиняват жените, че се държат - или го боли глава, или е изморен, или не знам си какво... На мен това ми се отразява зле на всичко - и съм нервна и в лошо настроение, и сънувам разни сънища дето ме будят... А наскоро попаднах на това: http://www.tiabg.com/index.php?c=n&id=150&p=0 и направо се отчаях - всичко съвпада, само дето аз слабея, а не дебелея...Може ли сексът пък да е чак толкова важен и какво да правя? Ако почна да говоря и да се обяснявам колко зле се чувствам и той вземе, че се напъне, аз пък ще започна да се чувствам като че ли го карам насила да е с мен... Дайте съвет!!!...

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Говори с него, открийте заедно причината да не иска секс и я елиминирайте.

# 2
  • Мнения: 1 150
извинявай, че не е по темата.
Сайта ли популялизираш?
Гледам, че във всичките ти постове фирурира линк  newsm78
Ако греша - извини ме

# 3
  • Мнения: 479
Въпрос: Като казваш, че не иска секс, по принцип как се е стигнало до отговора? В смисъл, опитала си се да го предразположиш..? И до колко?
Аз съм доста пряма и на думи и на действия с моя човек и даже да му се спи.. има начини да му се "прииска". Имали сме моменти ( и двамата, не винаги по едно и също време), когато наистина продължително време и двамата сме били претрепани. Особено зимата. Този студ направо ми изпиваше силичките... Каква е работата на мъжа тИ?

# 4
  • Мнения: 431
Не мисля, че е редно да рекламираш сайта по този начин! Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 479
И колко е това "доста" време  newsm78?

# 6
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Не мисля, че е редно да ти отказва секс. Потърси първо вината в себе си и после в него. Не, че го защитавам - напротив.

1. Само вечер ли ти отказва или и в други моменти?
2. Какъв е бил секса ви преди?
3. Предразполагаш ли го достатъчно или ...

Ще дам пример с нас ... Заспивам капнал от умора и ... Разсънвам се, усещайки че ми правят френска. Първо си мислех, че нещо сънувам. Оказа се реалност.  Wink
Събудих се и дадох с огромно удоволствие това, което любимата ми желаеше ... Нищо, че бях събуден в малките часове ... Струваше си!

Пробвай този вариант!

Поздрави!
 

# 7
  • Мнения: 12
ами проблема не е, че не се получава, когато се случи, а че се случва рядко...няма проблем с това, че аз не го предлазполагам - по принцип ни е много хубаво. а аз не мога да досаждам - чувствам се кофти, като усетя, че не му се занимава с това, да го ръчкам

# 8
  • Мнения: 8 917
Изнасили го  newsm62 без думи Mr. Green така няма да се налага да говорите и ти ще си доволна Peace Сега сериозно  - ами разговори, разговори, разговори и като не стане ....ами пак опираме до изнасилването Mr. Green.....пак се отплеснах ooooh!....отидете някъде двамата, започнид а тренираш, купи си еротично бельо, направи за двамата робантична вечеря - и останалото ще дойде само Peace

# 9
  • Мнения: 479
ами проблема не е, че не се получава, когато се случи, а че се случва рядко...няма проблем с това, че аз не го предлазполагам - по принцип ни е много хубаво. а аз не мога да досаждам - чувствам се кофти, като усетя, че не му се занимава с това, да го ръчкам
Честно, от първото изречение нищо не разбрах.. newsm78

# 10
  • Мнения: 12
какво не ти е ясно - няма видими причини да не го правим често, но не го правим, защото той ми дава да разбера, че не иска
не че ми казва, че не иска - то си личи по поведението

# 11
  • Мнения: 1 150
какво не ти е ясно - няма видими причини да не го правим често, но не го правим, защото той ми дава да разбера, че не иска
не че ми казва, че не иска - то си личи по поведението

Добре, де спокойно  Peace
Очуждил ли се е от тебе? Имате ли някакви контакти изобщо?
Или всичко е както преди, но липсва секс?

# 12
  • Мнения: 479
Ами аз бих "понахалствала"... Ще се правя на ударена, че не забелязвам, че той не иска и няколко дена подред ще го тормозя... Докато му стане НАВИК

# 13
  • Мнения: 12
всичко си е както преди, само секса почти липсва...не че гоня някакъв норматив - хич не ме интересува кой колко пъти го прави седмично - ако на едни им се иска всеки ден, на други може да им стига веднъж в месеца и всичко да си е ок, но когато на единия му стига едно, а на другия - не, вече е кофти

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ама ти предлагаш ли му се, искаш ли си, че ти отказва?  Sunglasses
В такъв случай, просто престани да му говориш по този въпрос и не обръщай внимание. Дръж се и ти така, не е сложно. Може човекът пък да е нещо депресиран и нищо да не му се иска... Не се товари, то ще си покаже що е то!
Съветвам те да обърнеш внимание на себе си в този момент, но не защото може да си непривлекателна за него, а за да си повдигнеш самочувствието и да разполагаш със себе си, да се поглезиш и да не мислиш за правене на любов сега, а друг път. Ако той има проблем, за който не би могла да му помогнеш и не иска да разисквате (както разбирам), то обърни се към себе си и си подари малко внимание. Може да му дойде друг акъл.
Успеф! Всичко ще се оправи!

# 15
  • Мнения: 479
Да, да не би да има проблеми в работата? Да го натоварват повече? Какво е положението там?

# 16
  • Мнения: 5 647
Изненадай го! Мъжете обичат това много.

# 17
  • Мнения: 12
небесна КрасТавичке, и аз реших така - той е пич и съм сигурна, че е наясно какво изпитвам, но по някаква причина явно не му се обсъжда това - та реших да си трая и да си обръщам внимание...ама тази нощ пак се събудих от желания...такива дни кофти се изкарват - но по принцип усещам, че откакто е такав ситуацията съм много променена - направо депресирана, все нещо ме боли (днес ме скъсва тиквата и долу корема) и разни такива - също като в статията...явно се нуждая от секс наистина...ако и почивката не помогне, явно нещата са по-сложни и ще тръгвам по психо-аналитици Praynig

# 18
  • Мнения: 1 150
небесна КрасТавичке, и аз реших така - той е пич и съм сигурна, че е наясно какво изпитвам, но по някаква причина явно не му се обсъжда това - та реших да си трая и да си обръщам внимание...ама тази нощ пак се събудих от желания...такива дни кофти се изкарват - но по принцип усещам, че откакто е такав ситуацията съм много променена - направо депресирана, все нещо ме боли (днес ме скъсва тиквата и долу корема) и разни такива - също като в статията...явно се нуждая от секс наистина...ако и почивката не помогне, явно нещата са по-сложни и ще тръгвам по психо-аналитици Praynig

Освободи напрежението за да си по спокойна  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Идват ми наум две неща - да не би да кръшка?! Или наистина да е претрепан и да не е в състояние?! При всяко едно положение мисля, че е нужен разговор!

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
Човекът сигурно е натоварен в работата. Щом казваш, че не се е променил в друго отношение, няма защо да се безпокоиш. Сигурно е период и ако му поставиш пряко въпроса, още повече ще го натовариш.
И един недискретен въпрос: Ъъъ, не можеш ли сама да си промогнеш? Когато човек има нужди, ги задоволява.

# 21
  • Мнения: 12
уф, не мога сама. а пък и ми е толкова тъпо - с любим човек до мен да правя такива неща сама... Sad
благодаря ви на всички за разбирането
не кръшка
много го обичкам - ще се справим, надявам се...

# 22
  • Мнения: 42
Всеки има моменти когато е скапан, но мъжете обичат да ги провокират. Ако не сте от двойките, които говорят спокойно за това кой какви предпочитания има в секса изненадай го  момичетата са прави за бельото или просто почни да се галиш пред него. Не знам мъж да издържа на такава гледка. А и хубаво го наблюдавай. без да те плаша но липсата на сексуално желание повече от месец ми говори за две неща - болест и друга жена. Жената може и да е виртуална в смисъл той да иска нещо по-различно, но да не смее да ти каже. Да си представя разни неща.

# 23
  • Мнения: 3 760
Изнасили го  newsm62 без думи Mr. Green така няма да се налага да говорите и ти ще си доволна Peace Сега сериозно  - ами разговори, разговори, разговори и като не стане ....ами пак опираме до изнасилването Mr. Green.....пак се отплеснах ooooh!....отидете някъде двамата, започнид а тренираш, купи си еротично бельо, направи за двамата робантична вечеря - и останалото ще дойде само Peace
Peace

# 24
  • Мнения: 1 107
Ако нищо от изброеното не помогне - намери си любовник  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 2 212
Ако нищо от изброеното не помогне - намери си любовник  Sunglasses

И аз това щях да кажа, малко на шега, но нали добре, че е шегата за да си кажем истината...а и наскоро бях прочела една мисъл "Всяка добра жена заслужава любовник."  Wink
Късмет, дано нещата се оправят   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 336
уф, не мога сама. а пък и ми е толкова тъпо - с любим човек до мен да правя такива неща сама... Sad
благодаря ви на всички за разбирането
не кръшка
много го обичкам - ще се справим, надявам се...
Ами дай ме една- две вечери виагра или друго нещо там-кажи ме, че е пчелно млечице, витамини или подобно, което би се навил да пийне. Пък да видим не ще ли smile3532.Аз сериозно си го мисля понякога за моя, ама за сега още не е станало наложително. Само незнам пие ли хапове, дето ти ще му ги дадеш без да види опаковката-за моя мъж и отрова да му дам и му кажа, че е бонбон ще я излапа.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
BGwoman, спокойно... Ще ти намеря разрешение на проблема... Давай адреса и телефона, казвай кога мъжО ти е на работа и да пристигам...
И както казва СрътчатуФка (много мики станахме) в подписа си...
Ш'та схрускам за закуска... Без извинение...

# 28
  • Мнения: 36
Еха Експрес.... ама че съблазнително ги решаваш проблемите... къде ги тези мъже като теб да му се невиди Mr. Green

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Еха Експрес.... ама че съблазнително ги решаваш проблемите... къде ги тези мъже като теб да му се невиди Mr. Green

Ами аз де, целия от плът и кръв...

# 30
  • Мнения: 1 761
Решение 1-викаш Експрес у вас

Решение 2-купуваш си вибратор

Решение 3- намираш си расов мъж за любовник

Решение 4-почваш да градиш кариера

и така, лека- полека правиш живота си интересен....

# 31
  • Мнения: 819
Аз препоръчвам решение 3 ! Моя случай е точно такъв! Сега виждам,че не съм само аз! За себе си стигнах до извода,че не ми изневерява,просто е много натоварен в работата А и разни други грижи и тревоги...че не стигат парите т. н.Но аз бях много настоятелна да говорим и той изплю камъчето-не че е кой знае какво,не че аз нямам същите проблеми-все пак са общи,семейство сме!Просто мъжете не обичат да говорят, не смеят да си признаят,че имат проблем,и че им и трудно да се справят с него!
На мен лично сексът ми помага да се отпусна и за малко поне да забравя за проблемите,но явно при мъжете не е така-е,поне при повечето. Така че моят съвет е наистина да се опиташ да поговорите,без да го обвиняваш или да се цупиш,а някак си да успееш да го предразположиш и  той сам да сподели!
Не че ние започнахме да правим секс всеки ден,ама поне аз се поуспокоих и престанах да го тормозя вс. вечер.Така и той е по-спокоен и май нещата се пооправиха!
Желая ти успех!

# 32
Да ти кажа и аз съм в твоето положение, но доста по-зле и така е от 2 години(на 3 мес. веднъж) SadПълен абсурд!То не че преди е било по-розово, ама...Сякаш живея в чужд кошмар.Мисля ,че това е болестно състояние ,но не съм експерт.А това почти ще довърши брака ни и оправия няма...

# 33
  • Мнения: 819
Извинявай,че питам-може и да си писала вече,но отдавна не съм се връщала в тази тема-ти говорила ли си открито с него,казала ли си му,че това за теб/и не само за теб/ не е нормално/ 3 мес.наистина е прекалено/ и че имаш нужда И от секс и той какво мисли да правите за в бъдеще-да си живеете като съквартиранти или какво? Попитай го точно и конкретно,кажи му,че това наистина те тормози и ако наистина има проблем/което явно е така/-най-разумното нещо е да се консултирате със специалист-няма нищо срамно в това! /макар че той надали ще се съгласи,но все пак опитай! /
Желая ти успех! Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Оф мн е гадно,знам.
А от кога е промяната?

# 35
  • Мнения: 7 914
Защо не говориш с него?
всичко на теория е Ок...само дето на практика ти излизат грешни сметките! Rolling Eyes

# 36
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
На мен ми минава през главата  newsm78, че той задоволява желанията и страстите си другаде - не ми се вярва, здрав, прав и млад мъж да няма желание за секс или поне аз не съм попадала на такъв ...  Wink

# 37
  • Мнения: 12
Много благодаря на всички за разбирането. Аз мисля, че имам вече идея за проблема и ще я споделя, за информация на други с подобен проблем. Вярно, не съм го решила още, но смятам да го направя, след като вече знам. Изчетох доста неща за намаленото сексуално желание - либидо. Мисля, че проблемът е комплексен - то в повечето случаи е така. От една страна е преумората, от друга - сетих се да изчета информацията за едно лекарство, което пие за кръвно. Та в страничните ефекти това е упоменато - намалява сексуалното желание. НЯМА друга жена - нашите отношения не са на ниво сапунена опера. Интересното е, че няма проблем със самата сексуална функция - т.е. когато се случи да правим секс, всичко е ок. Проблемът е в намаленото сексуално желание. Съжалявам, че бях малко истерична - и сега ми се случва, в дните, когато хормона ме перне яко Laughing Може да отида първо да говоря с психолог, за да знам как да подходя и какво точно да кажа - не искам да го притискам и да го карам да се чувства зле като мъж. Той наистина е страхотен и много мил и аз го обичам.

# 38
BGwoman, спокойно... Ще ти намеря разрешение на проблема... Давай адреса и телефона, казвай кога мъжО ти е на работа и да пристигам...
И както казва СрътчатуФка (много мики станахме) в подписа си...
Ш'та схрускам за закуска... Без извинение...


Предвари ме! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 672
вържи го и го изнасили Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 978
BGwoman, спокойно... Ще ти намеря разрешение на проблема... Давай адреса и телефона, казвай кога мъжО ти е на работа и да пристигам...
И както казва СрътчатуФка (много мики станахме) в подписа си...
Ш'та схрускам за закуска... Без извинение...


Предвари ме! Simple Smile

Ми направете си тройка..Само предупредете жените си преди това..Особено Експрес, щото неговата е бременна, да не се същиса нещо Twisted Evil

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
 Shocked Как така мъж отказва секс, честно но ума ми не го побира, при положение, че все пак не става въпрос да изкушаваш чужд, верен на съпругата си подобен?

# 42
  • София
  • Мнения: 344
Да ти кажа и аз съм в твоето положение, но доста по-зле и така е от 2 години(на 3 мес. веднъж) SadПълен абсурд!То не че преди е било по-розово, ама...Сякаш живея в чужд кошмар.Мисля ,че това е болестно състояние ,но не съм експерт.А това почти ще довърши брака ни и оправия няма...
Аз бях в същата ситуация.Опитвах се да коментирам-казваше ми се, че нещата ще се оправят.Поуспокоих се и вече вътрешно приех,че или ще се разделим скоро, или ще си завъдя гадже.За по-лесно смятах да възродя една стара голяма любов.Ииии....ей така една вечер се сблъсках с голямата страст на съпруга.Горе-долу по това време- 1 г. и 7-8 месеца.Какво точно стана,какво беше станало през това време не е ясно.Просто изгасих нощната лампа (за пръв път от раждането на детето.... WinkТя ще да била е причината. Joy
Сега нещата се понаместват.Не са както преди,но стават....

# 43
  • Мнения: 552
Старите хора са го казали много точно: Всички проблеми в семейството се решават между завивките!!!!!!!
Това трябва да ти говори много. За да си запазиш семейството и мъжа не оставяй нещата сами да се случват, а поеми инициативата. Не е вариант да започнеш да се грижиш повече за себе си и да се чудиш с какво хоби по-точно да се занимаеш. В този случай мъжете започват да си мислят, че не ги обичаме и не им обръщаме достатъчно внимание.
Имам една приятелка, която преди да се омъжи просто си спеше (само спеше) с приятелят си и го чакаше той нещо да направи. Да, ама впоследствие се оказа, че той също е чакал.
Пък в крайна сметка какво по-добро лекарство срещу главоболие и умора от секса  Embarassed

# 44
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
важен е сексът, това, 4е при вас няма желание от негова страна си е за мене проблем!рядко,дори, но не без! създава се напрежение, комплекси, търсене на вина, оправдания, третиране като натрапник и тн! търси проблема и го решавайте,още съжалявам, 4е една от при4ините за провал във моя връзка е била и недостатъ4ния секс!

# 45
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Мисля, че проблемът е комплексен - то в повечето случаи е така. От една страна е преумората, от друга - сетих се да изчета информацията за едно лекарство, което пие за кръвно. Та в страничните ефекти това е упоменато - намалява сексуалното желание.

Абсолютно възможна причина за положението, което описваш! Точно това щях да предположа и аз, че може да се дължи на приемани лекарства... И вярвам, че след като престане да ги пие, нещата ще се нормализират

# 46
  • Мнения: 12
само че той трябва да го пие мноооого дълго време.... Sad
нищо де - все нещо ще измисля, винаги има поне по едно решение на проблемите, нали трябва да сме оптимисти Simple Smile

# 47
  • Мнения: 494
От известно време - и то доста - любимия не иска да правим секс. Държи се както обикновено обвиняват жените, че се държат - или го боли глава, или е изморен, или не знам си какво... На мен това ми се отразява зле на всичко - и съм нервна и в лошо настроение, и сънувам разни сънища дето ме будят... А наскоро попаднах на това: http://www.tiabg.com/index.php?c=n&id=150&p=0 и направо се отчаях - всичко съвпада, само дето аз слабея, а не дебелея...Може ли сексът пък да е чак толкова важен и какво да правя? Ако почна да говоря и да се обяснявам колко зле се чувствам и той вземе, че се напъне, аз пък ще започна да се чувствам като че ли го карам насила да е с мен... Дайте съвет!!!...

Де този късмет и при мен. Моя ако му се оставя ЛЕ-ЛЕ не ми се мисли. luvbed

# 48
Мила секси бельото и свещите са клише но винаги вършат работа Simple Smile

# 49
  • Мнения: 7 430
...напий го и гледай тогава дали не иска СеХ Wink

# 50
Чета тук всякакви несериозни отговори, но явно голямата част от вас дори идея си нямат какво е да си лягаш вечер до мъж и да знаеш, че освен гушкане нищо друго няма да получиш. Да го обичаш с цялото си сърце, да знаеш, че и той те обича, да казва че си част от него и въпреки всичко да не правите любов. Аз имам същия проблем - живеем заедно 8 месеца, преди това се разцепвахме от секс (правили сме го по 5 пъти на нощ, имало е моменти в които съм злитала като стана от леглото), но от както живеем заедно сме го правили само в 3 поредни дни по няколко пъти и това беше през февруари. Казва, че е уморен (наистина е така, дори незнам как издържа физически и психически на натоварването), но едва ли това е причината. Постоянно ме целува и ме гушка, НЯМА ДРУГА ЖЕНА (на 100% съм убедена), грижи се много за мен, иска да съм майка на децата му. Казва, че е в стрес, но едва ли това е причината вече половин година да не ме пожелае. Изглеждам добре, постоянно получавам комплименти, едва ли е и от външния ми вид. Незнам какво е, но усещам, че скоро няма да ми издържат нервите и ще се разделим, а не искам, той е мъжът, който най-силно някога съм обичала, а и още обичам. Имам чувството, че го е страх да опитаме да правим секс, защото се притеснява, че няма да го вдигне.....и така да е, ако не се променят нещата скоро изхода е един.

# 51
  • Мнения: 118
Понякога и при нас се случва, но аз съм пряма и веднага предприемам мерки по въпроса.
    1. Разговори - аз питам, той отговаря( не винаги, но измъквам това, което искам да чуя) мъжете не обичат такъв тип разговори.
    2. След като е поспал час или два го "яхвам" и няма не искам или изморен съм, яко "на Марусяяя", докато му  #Crazy

# 52
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Понякога и при нас се случва, но аз съм пряма и веднага предприемам мерки по въпроса.
    1. Разговори - аз питам, той отговаря( не винаги, но измъквам това, което искам да чуя) мъжете не обичат такъв тип разговори.
    2. След като е поспал час или два го "яхвам" и няма не искам или изморен съм, яко "на Марусяяя", докато му  #Crazy

Така не е ли много агресивно  newsm78

# 53
  • Мнения: 302
Здравейте,

Още една мъжка гледна точка:

- Мъжете обичаме директните разговори по която и да е тема, само да не "Мъжката ми мощ". Там сме гола вода, бягаме като дявол от тамян, когато усещаме и знаем, че нещо не ни е наред. И аз не севетвам (като  mama meg)да притискаш любимия за такива разговори.
- Поеми инициативата в свои ръце. Гали го, заигравай се с "малкия", но да усеща, че не държиш да те чука, че не искаш нищо от него. Просто му показвай колко много обичаш да си играеш с "малкия". Много важно е да не се чувства ангажиран да прави на всяка цена секс с теб. Колкото и да ти се иска да поеме инициативата и да те обладае с цялата си мощ, не му го казвай, нито показвай... Просто си играй с него, забавлявай го... Има една специфична връзка между мъжа и неговия член, която е много деликатна... Твоята задача е да я засилиш.
- Показвайки колко много обичаш малкия, колко много обичаш да си играеш с него, показвайки, че дори само това ти е достатъчно, ще възстановиш много от липсващото му самочувствие.

Конкретно направи следното:

1. В подходящ момент се заиграй с малкия. Показвай му колко много те възбужда, дори само да го държиш в ръце. Ако трябва играй малко!
2. Ако не еректира бързо, НИКОГА не обелвай и дума за това. Продължавай с игрите, говори на малкия сякаш е отделен човек.
3. Опитй да го свършиш на френска, ако можеш и да поемеш нектара в себе си, ще бъде прекрасно, ако не - поне върху тялото и лицето ти.
4. Мастурбирай пред него след това или едновременно с това, като симулираш оргазъм. Дебело подчертай, колко хубаво ти е било.

Сигурен съм, че малко по малко, ще възвърне самочувствието и желанието да прави секс с теб, както подобава. Бъди много търпелива!  Peace

Успех!    Praynig

# 54
  • Мнения: 4 733
Всеки човек си има периоди. Ако обаче отказа за секс стане перманентен със сигурност имате роблем и ти ще трябва да разбереш какъв е. Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт