За сънищата.....

  • 3 949
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ъ, аз толкова рядко сънувам... Ш`са тормозя с прогнози, ако нещо ме задълбае подозрението, си казвам, че е на пари и въобще не се замислям

# 31
  • Мнения: 1 384
Чак да вярвам - не, но от както една приятелка учеше психоанализа и писахме курсовата и работа заедно... се замислям (ако изобщо си помня съня де Joy)
Като се замисля и се опитам да си разтълкувам съня,  откривам някои интересни неща, които не съм предполагала, че ми се въртят из главата  muhi

# 32
  • Мнения: 52
Определено вярвам на сънища си.Много пъти са ми помагали.
Сънищата и играещото ми око винаги означават нещо  Sad
Често за лошо Sad

# 33
  • София
  • Мнения: 1 352
ДА, вярвам! Много често имам пророчески сънища.

# 34
  • Мнения: 1 462
Аз сънувах Армагедон и края на времето.  Кога ли ще се случи?

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Не знам вярвам или не, но е факт, че са ми се сбъдвали сънища. Например, като бях бременна във 2-ят месец сънувах майка, която прегръща детето си. В съновника пишеше: "ще се сдобиете с момиче"/не"ако сте бременна", а направо това си пишеше/. В 8-ят месец след видеозона, ми казаха, че е момче, ама аз не им се вързах особено, просто не можех да го приема. Ииии....ей я на Констанца. И друг път ми се е случвало, та де да знам, май има нещо в сънищата.

# 36
  • Мнения: 196
Аз знам,че колкото по-мътна е водата толкова е на по-хубаво.Но от друга страна добре че сънищата не се сбъдват,че моите са...... #Crazy Twisted Evil #Crazy

# 37
  • Мнения: 1 680
Преди редовно се ровех в съновници. От доста време вече не обръщам внимание на сънищата си. И без това сънувам цели пълнометражни филми.

# 38
  • Мнения: 196
Да допълня:скоро може би 1-2 дни след като се запознах с мъжа ми сънувах че двамата стоим хванати за ръка в началото на едно шосе на което края му не се виждаше,а около нас само равно поле с най-зелената трева и най-синьото небе което съм виждала,не знам дали в реалния живот съществува такава гледка и......след около година се оженихме Peace

Общи условия

Активация на акаунт