Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора
здравеите красиви мами!
скоро си взех нова спирала за очи,но се заплеснах и съм я забравила по-дълго време отворена,та тя в,зела че позасъхнала доста.но не е водоустойчива.знаете ли някакъв начин да я оправя и да ползвам още време?
Цитирай

изсъхналата спирала - в боклука . каквото и да добавиш вътре -ланолин или крем -все ще си стои течна (не се стяга след нанасяне на миглите)  и като мигаш ще ти мърля долните клепачи .
Цитирай

Може да й "върнеш живота" за около 2 седмици, като й сложиш малко сенки за очи и след това хубаво я раздрусваш.Изпитан метод Peace
Цитирай

София

Препоръчвам ти да е изхвърлиш! Но, ако държиш на нея, чувала съм да се капне малко тоалетно мляко. 
Цитирай
благодаря ви,ще опитам и ако няма ефект-в кофата Smile
Цитирай

хвърляш я! отворена спирала има срок на годност до 3 месеца!
Цитирай
хвърляш я! отворена спирала има срок на годност до 3 месеца!
Това за трите месеца не го знаех, благодаря!  bouquet Значи, хвърлям я!
« Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 20:04 от rosibosi »
Цитирай

Варна

Хвърляш я! Каквото и да добавиш=ще е вредно за  миглите ти, а дори  и сенки да е.
Цитирай

Пловдив

Аз съм спасявала поизсъхнала НЕводоустойчива спирала с няколко капки гореща вода. Гаранция, че не дразни очите!
Цитирай

Пловдив

Аз съм чувала за тоалетно мляко.
Цитирай

София, Борово

и аз препоръчвам да се хвърли.
Цитирай

Ruse

и аз препоръчвам да се хвърли.

Аз също Peace
Цитирай

Burgas

Хвърляй я. Peace
Цитирай

София-там нейде в западната част

Препоръчвам ти да е изхвърлиш! Но, ако държиш на нея, чувала съм да се капне малко тоалетно мляко. 
така и аз знам,по принцип изхвърлям но с една ми се случи така да процедирам и се получи но се слага много мъничко
Цитирай

така и аз знам,по принцип изхвърлям но с една ми се случи така да процедирам и се получи но се слага много мъничко
Това с млякото не го разбирам...Момичета, нали после не засъхва спиралата?!...Пипнеш се по очите и айде отиде та стана конкуренция на Мерилин Менсън...
« Последна редакция: нд, 04 юни 2006, 21:09 от Kasidy »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора