Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

София

Разкажете как е в това морско курортче, по-конкретно ме интересува приятно ли е, има ли забавления за децата, как е като цяло?Всякакви впечатления ще са ми от полза?Благодаря  bouquet
Цитирай

София и на друго място

В Черноморец е много хубаво, има много заведения, плажът е чист и мога да ти препоръчам един много хубав, чист нов хотел. Дано да ти хареса и за деца до 2 г. е безплатно!
http://www.kamelia-villa.hit.bg/ Wink
Цитирай

В. Търново

Миналото лято ходихме там за първи път и съм много доволна.Спокойно е,нямаше много хора-не знам дали защото ходихме началото на юли,т. к. по принцип ходим все август.Цените бяха съвсем нормални,дори и на плажа,а не като в Несебър например.За децата имаше въртележка и влакче в центъра.
  За възрастните има и дискотека-на който му се ходи разбира се и за който има на кого да остави децата.Ние я посетихме една вечер,а "ремаркенцата" ги оставихме на хазяйката след като ги приспахме.Да е жива и здрава баба Златка!!! HugТе татковците искаха без нас да ходят,но тя жената каза "Нееееееее-да ги нямаме такива!Вие само ги преспете пък аз ще ги наглеждам!"  bouquet
Цитирай

Balchik

Черноморец е на 3км от селото в което живеем. HugСпокойно местенце,има си плажовете,заведенията,абе всичко.Не е скъпо много.Нормални цени са си . FlutterДолу на крайбрежната сега се строи и още нищо не работи,но на центъра има много хубави заведения с едно площадче за децата .Созопол е на 8км от него,а Бургас на малко повечко,но си има автобуси и има какво да се види ,ако решите да бъдете в Черноморец. Hug Hug
Цитирай

Варна

Била съм в Черноморец, но доста отдавна, по студентски карти. Ама много отдавна беше.  Laughing Имам само хубави спомени, но понеже са минали бая годинки оттогава, сега не знам как е.  Confused
Цитирай
Според мен Черноморец е само за хора с деца.
Плажа е хубав,има място където е много плитко и там водата е доста топла.
Ако търсите разнообразен нощен живот не е подходящо място.Има една дискотека и мнооого чалга ресторанти.
Цитирай

Пловдив

На мен ми стана интересно къде са тези места за деца точно в Черноморец, защото аз освен една счупена пързалка в края на града и една въртележка нищо друго не видях?
Цитирай
И аз мога да ви препоръчам една много симпатична нова вила в Черноморец - Вила Катрин. Ходихме там с мъжа ми и сина ми преди 2 седмици. Доколкото разбрах всички стаи са с по 3 легла, т.е. собствениците предпочитат да приемат семейства с дете и вилата да си се установи като вила за семейства или нещо такова  . Ние останахме много доволни. Стаите са чисти и уютни. Всяка е със самостоятелен санитарен възел, телевизорче и хладилник. Има си и самостоятелни тераси със масички и столчета. Супер е!!! Догодина пак ще отидем там. Тогава щяло да има и басейн (детски и за възрастни) и кафене в двора. Ако не сте решили още къде да почивате - отидете там и няма да съжалявате.  Ето и адреса им: http://villa-katrin.com
Цитирай

Paradise

В неделя се върнахме от Черноморец;
не знам как и откъде да започна....
Плажът - мръсен, морето също. Отделно много народ по плажа, централната част на плажа я няма и народът се гъчка в краищата на плажа.
Чадър - 4 лв., шезлонг - 3 лв. - цените са за ден.
Да, има много деца, защото морето е доста плитко, но пак добавям - много е мръсно.
За заведенията - потрес пълен. Има една пицерия с гръмкото име "Тримонциум" Sick Sick Sick На мъжа ми донесоха мухлясал хляб.
Р-т "Кондрос" - евтино, но не всеки път е качествена храната.
Пицерия "Замъка" - пълен отврат са пиците, 5% сервиз за некачествено обслужване.
Единствено в р-т "Капитанска среща" ми хареса храната (там е малко по-скъпичко), но от обслужването също не съм доволна. Има само една единствена сервитьорка, която знае как да работи.
За децата - има много малко забавления - въртележка пред Централния плаж и още една въртележка + виенско колело, но са забутани зад центъра на селото....

Ще направя всичко възможно друг път да не посещавам това място...
Цитирай

София

В неделя се върнахме от Черноморец;
не знам как и откъде да започна....
Плажът - мръсен, морето също. Отделно много народ по плажа, централната част на плажа я няма и народът се гъчка в краищата на плажа.
Чадър - 4 лв., шезлонг - 3 лв. - цените са за ден.
Да, има много деца, защото морето е доста плитко, но пак добавям - много е мръсно.
За заведенията - потрес пълен. Има една пицерия с гръмкото име "Тримонциум" Sick Sick Sick На мъжа ми донесоха мухлясал хляб.
Р-т "Кондрос" - евтино, но не всеки път е качествена храната.
Пицерия "Замъка" - пълен отврат са пиците, 5% сервиз за некачествено обслужване.
Единствено в р-т "Капитанска среща" ми хареса храната (там е малко по-скъпичко), но от обслужването също не съм доволна. Има само една единствена сервитьорка, която знае как да работи.
За децата - има много малко забавления - въртележка пред Централния плаж и още една въртележка + виенско колело, но са забутани зад центъра на селото....

Ще направя всичко възможно друг път да не посещавам това място...
Бях там преди 2 г,но имам същите впечатления.Жалко..
Цитирай

В. Търново

Виж от обслужването по заведенията и аз не бях доволна миналата година и то точно от "Капитанска среща" имам и аз неприятен спомен.Но пък плажа поне не беше мръсен.Общо взето ми хареса,но из не бих повторила.Тази година сме на Обзор!Да видим там как е! Smile
Цитирай

София

Пипинце, ние сме били в Черноморец по едно и също време.  Very Happy И аз се върнах от там в неделя.
Аз пък останах доволна от селцето.
Наистина-плажът е доста зле, но пък ние ходехме на Каваците. По принцип не си падам по плажоввете в самите населени места, защото винаги е пренаселено, и където и да почиваме ходим с колата някъде другаде. А плажът в Черноморец е прекалено тесен-наистина.
Хареса ми това, че вечер и нощем е тихо. Ние наехме апартамент на ул. "Хаджи Димитър". Около нас нямаше шумни заведения. Някъде в далечинаааааата се чуваше единична бройка певица, но я чувах, защото се ослушвах, а не защото ехтеше и трещеше (както беше преди няколко години в Китен-там повече не се очертава да почивам в този живот).
В самото село не беше пренаселено-пак както в Китен, Приморско, Созопол.....
За децата-зависи от възрастта. Иво беше доволен от това, което се предлагаше. На 2 места има въртележки и влакчета, надуваем замък за подскачане, виенско колело, колички от онези дето се пускат 50ст. или левче.....
И като добавим, че в апартамента, в който бяхме, имаше огромна тераса-около 50 кв. метра- и децата (Иво и племенницата ми) хем имаха място да тичат, хем бяха ограничени-догодина май-май пак сме там.
« Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 20:44 от Vivi »
Цитирай

Paradise

Хареса ми това, че вечер и нощем е тихо.

това и на мен ми допадна, но ние засега нямаме кола, ходихме с трена до Бургас, а след това с автобус до Черноморец и вариантът за плаж извън Черноморец си беше "Мисията невъзможна".
Най-много се дразнех на храната и обслужването там. В крайна сметка тези хора разчитат на нас, туристите, за да живеят. А са .... нямам думи да ги опиша.
Ти му казваш "Добър ден!", а той ти отвръща: "Няма пък".
Е, не мога да ги разбера...
Цитирай

Брюксел/София

A има ли зона на плажовете в Черноморец, където да си опънем наш чадър?  newsm78
Цитирай

Велико Търново

Ние заминаваме от 5 август на Черноморец, запазили сме етаж от къща, за който знам само че е някъде до автогарата на Черноморец.
Кой плаж бихте препоръчали - този на селото явно отпада. С кола сме, но заради 2-годишния (почти) змей ще се стои не повече от 2-3 часа, така че и разстоянието е от  значение, освен това да е чист и хубав  Smile

Ако може и да ми препоръчате и някакви заведения, от които сте доволни, защото от това , което прочетох, май ще е рисковано да тръгнем без предварителна информация да си търсим къде да се храним  Confused

А и Борис е толкова злояд и се храним с такива циркове, че не знам в кое точно заведение ще ни изтърпят,но това е друг въпрос  Mad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора