Не чува или просто се прави, че не чува

  • 5 701
  • 66
  •   2
Отговори
  • Мнения: 2 336
Случвало ли ви се е да говорите на мъжа си и той да не чува? А колко често ви се случва?
При нас става следното- аз говоря-отговор няма, аз говоря-отговор няма, аз говоря-отговор няма, аз викам smile3511- "Защо викаш?" Не му издържам това държание на моя- сякаш си е натиснал бутонче "изключен". Така става и когато му говори детето. И това всеки ден.

# 1
  • Мнения: 3 760
Повечето мъже са така. Не се правят, а наистина не чуват като са вглъбени в нещо.
Моят за сега ме чува, но не му завиждам...

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 179
Моя изключва тотално, когато гледа интересен филм или играе в нета. Тогава и пожар да стане, той ще чака да гръмне ТВ-то или компът и тогава, псувайки, ще се спасява.
Много му се чудя, но се отказах да се опитвам да го променя  Crossing Arms

# 3
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ама това си е мъжка черта. Аз като викна и ми се отговаря: "Защо викаш, чух те и ти отговорих....... на ум" Така е и баща ми, и брат ми, и либето, и племенниците. Мъжееееее, това са  Tired. Ама пък без тях, зле, зле, зле. Ние сме от другата страна на барикадата, бъбрим понякога излишни неща Laughing.

# 4
  • Мнения: 1 883
Аз пък мисля ,че не чува само ако не му изнася  Peace

# 5
  • Мнения: 1 202
Единсвено не ме чува когато се е заел да прави нещо ,защото аз съм от тези които не говорят тихичко! Rolling Eyes

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
О-о-о не е само при вас така! Peace
И моят мъж като играе на компютъра на някоя игра или гледа някой филм трябва сто пъти да му кажа нещо и накрая да викна, за да ми обърне малко внимание... Tired
/според мен се прави, че не чува.../

# 7
  • Мнения: 2 274
О-о-о не е само при вас така! Peace
И моят мъж като играе на компютъра на някоя игра или гледа някой филм трябва сто пъти да му кажа нещо и накрая да викна, за да ми обърне малко внимание... Tired
/според мен се прави, че не чува.../
 
    И ние сме така, но и аз вече се научих по същия начин  Wink! Ако питате мъж ми, аз не чувам повече от него  smile3532

# 8
  • Мнения: 1 150
Аз самата съм така.
Като ви чета ми става мъчно за мъж ми Cry

# 9
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мъжете мислят едностранно, за разлика от жените , тоест само за едно нещо  и се концентрират пове4е от нас. много му се впрягаш на твоя май! така са мъжете, моят знае компа и  изключва тотално, когато гледа интересен филм или играе в нета. просто го няма и я, го докосни може и да те навика, толкова не оби4а да го прекъсват, аз се карам само като се кара на малката, тя да не е експерт по мъжка душевност! ама после срам и се занимава,.просто това е  на4инът  му  да релаксира, работи по 16-18ч.мене пове4е ме дразни като му говоря, и някак думите минават покрай него, сигурна съм, 4е си мисли нещо свое.

# 10
  • Мнения: 8 917
Повечето мъже са така. Не се правят, а наистина не чуват като са вглъбени в нещо.
Моят за сега ме чува, но не му завиждам...

 newsm10 newsm53 smile3502

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Аз му викам "избирателен слух".....всички са така

# 12
  • Мнения: 7 474
Аз му викам "избирателен слух".....всички са така

Аха  Peace

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 336
И при нас е така. Не, че не чува, а не му се иска да чува и по някакъв начин "изключва".

# 14
  • Мнения: 4 651
Ми не са само мъжете и аз съм така, като се замисля за нещо и съм направо глуха, дет се вика точно тогава не мога в многозадачен режим да бачкам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт