Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Бургас

Кое е по-ефикасно  при вас? Еспумизан или Саб-симплекс? / при изключително кърмени бебета/
Споделете от кое сте по-доволни, какви са предимствата на едното пред другото според вас.
Аз още не съм давала Еспумизан, чудя си да сменя ли Саб-а с него?
Цитирай

Стара Загора

И двете лекарства имат една и съща активна съставка - Симетикон. Просто се произвеждат от различни фармацевтични компании. Не би трябвало да има разлика в действието им.
Аз съм ползвала Саб и определено имаше ефект, макар и не много голям.
Цитирай

Димитровград

Саб,аз не бях доволна.Но за всяко бебе си е индивидуално.
Цитирай

столицата на Родопите

И двете лекарства имат една и съща активна съставка - Симетикон. Просто се произвеждат от различни фармацевтични компании.

Peace
Цитирай

Плевен

Ние ползваме Еспумизан. Макар, че (слава богу) коликите ни минаха за 2 седмици, съм доволна от него.
Цитирай

Ами при всяко бебче е различно - ние пробвахме Саб но нямаше ефект и минахме на Еспумизан, от които бях много доволна  Peace
Цитирай

Айтос

Давах Саб, на всеки 3 часа по 15 капки, определено помагаше.
Цитирай

При нас и двете не помогнаха кой знае колко Confused
Цитирай

Русе

на нас не ни помогнаха изобщо като че ли- носене с коремчето надолу имаше повече ефект
Цитирай

София

Ами при всяко бебче е различно - ние пробвахме Саб но нямаше ефект и минахме на Еспумизан, от които бях много доволна  Peace

Peace Peace Peace
Цитирай

София

Аз в началото давах Сап синмпекс, по 15 капки през 3 часа и синът ми се запече, въпреки, че беше на кърма, но и не му помагаха особенно. После ги смених с Еспумизан и ги давах до преди 1 седмица, защото имаше страшни колики, въпреки, че е още на кърма. Сега му давам само след като е пил сокче, преди следващото хранене, но мисля скоро и тях да спирам.
Цитирай

София

Аз съм давала и от двете,но Саб-а определено му действаше по-добре Peace
Цитирай

И двете лекарства имат една и съща активна съставка - Симетикон. Просто се произвеждат от различни фармацевтични компании.

Peace
PeaceДавала съм и Саб и Еспумизан,но нямаше кой знае какъв ефект. Rolling Eyes
Цитирай

Петрич

На нас Саб не ни помагаше особенно и затова ни препоръчаха Еспумизан,от който съм по-доволна.
Цитирай

Бургас

Аз давам Еспумизан - доволна съм. Чувам, че Саб-а запича, а Жасмина и така ходи рядко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора