Колко често оправяте леглото в спалнята?

  • 7 098
  • 203
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 992
Не знам защо така, ама не обичам да оправям легла. И за това леглото е оправя обикновено само вечер преди лягане и то само ако вече е невъзможно да се спи в него от разбъркани чаршафи и завивки... Е, понякога и сутрин го оправям, ама мноооооого рядко. Embarassed
Същата работа. Прекарвам много време в леглото - там пиша,чета,уча,гледам тв ( и др. работи).Почти не ставам от него,съответно не го и оправям много. Ако лягам върху него с дневните дрехи,му мятам някое одеало да не се цапа чаршафът, но чак да го оправя, не се трогвам Laughing

# 196
  • Мнения: 61
ООООООООО ТОВА ЕДНО ОТ НЕЩАТА КОИТО ПРАВЯ МНОГО РЯДКО ЗАЩОТО СУТРИН ИЗЛИЗАМ В 5,30Ч. И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ОСТАВАТ ДА СПЯТ  ТАКА ЧЕ И ДА ИМАМ ЖЕЛАНИЕ НЯМАМ ВЪЗМОЖНОСТ

# 197
  • Мнения: 3 388
Абсолютно всяка сутрин.

и аз така  Peace

# 198
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
всяка сутрин, но в последно време не остава дьлго оправено Rolling Eyes...дребното се е научил на се катери и сли3а от легла и дивани и сега това е основното 3анимание Joy ooooh!....

# 199
  • Мнения: 2 309
Всяка сутрин си оправям леглото.Ако се използва през деня,пак го оправям...дразнят ме и ръбчетата,които се образуват при сядане,след което пак се опва и така цял ден леглото опвам...

# 200
  • Мнения: 165
Ne go opravqm Mr. Green

# 201
  • Мнения: 386
Всяка сутрин,колкото и да ми е неприятно.

# 202
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Всяка сутрин като станем от сън. smile3507

# 203
Не оправям леглото. И изобщо не се притеснявам от това

Общи условия

Активация на акаунт